Политиката на България - епизод осем

  • 338 266
  • 15 744
# 15 435
Мислихме че дългът от 3,8 милиарда е необосновано висок, пък на Гълъб му трябвал още един от 2,2 милиарда.
Той Горанов им каза, че няма да им стигнат 3.8 милиарда и ще искат да теглят повече Simple Smile
Виж целия пост
# 15 436

Васи, няма да гледам някакви хора от розови балони.

Ще ти го кажа така - има една дупка в бюджета. Тя трябва да се запълни, думата е точно трябва.

Желязковото правителство предложи да се запълни от по-имотните. АВ скочи, КРИБ скочиха и направиха протести, които свалиха Желязковото правителство.

Сега Радевото правителство предлага тази дупка да се запълни от всички и бедни, и богати.
Това е, простичко обяснено. Как мислиш, кой начин е по-десен от двата единствени начина?
Нито единият.
Богати хора на заплата няма.
И Желязковия бюджет минаваше под ножа всички - по-високата вноска за ДОО за пенсия. - и бедните и богатите В ЧАСТНИЯ СЕКТОР.

И предишните и сегашните къткат ДА.

Ама ти проблем, че ще получаваш по-висока пенсия ли имаш?
Няма проблем - сега вече това е премахнато. Десен бюджет, ура! Stuck Out Tongue Closed Eyes

П.С. Мен българската пенсия не ме касае, щото ще ме хванат бедните години и така или иначе ще е символична, та ми е все едно и за това се майтапя с тези сериозни неща. Нека да гледаме ведро - в крайна сметка всеки получи това, което искаше.
Виж целия пост
# 15 437
Скрит текст:

Васи, няма да гледам някакви хора от розови балони.

Ще ти го кажа така - има една дупка в бюджета. Тя трябва да се запълни, думата е точно трябва.

Желязковото правителство предложи да се запълни от по-имотните. АВ скочи, КРИБ скочиха и направиха протести, които свалиха Желязковото правителство.

Сега Радевото правителство предлага тази дупка да се запълни от всички и бедни, и богати.
Това е, простичко обяснено. Как мислиш, кой начин е по-десен от двата единствени начина?
Нито единият.
Богати хора на заплата няма.
И Желязковия бюджет минаваше под ножа всички - по-високата вноска за ДОО за пенсия. - и бедните и богатите В ЧАСТНИЯ СЕКТОР.

И предишните и сегашните къткат ДА.

Ама ти проблем, че ще получаваш по-висока пенсия ли имаш?
Няма проблем - сега вече това е премахнато. Десен бюджет, ура! Stuck Out Tongue Closed Eyes

П.С. Мен българската пенсия не ме касае, щото ще ме хванат бедните години, та ми е все едно и за това се майтапя с тези сериозни неща. Нека да гледаме ведро - в крайна сметка всеки получи това, което искаше.
Тавана на пенсиите ли са увеличили ?

П.С. всеки съм убедена, че не касае мен. Wink
Виж целия пост
# 15 438
Скрит текст:

Васи, няма да гледам някакви хора от розови балони.

Ще ти го кажа така - има една дупка в бюджета. Тя трябва да се запълни, думата е точно трябва.

Желязковото правителство предложи да се запълни от по-имотните. АВ скочи, КРИБ скочиха и направиха протести, които свалиха Желязковото правителство.

Сега Радевото правителство предлага тази дупка да се запълни от всички и бедни, и богати.
Това е, простичко обяснено. Как мислиш, кой начин е по-десен от двата единствени начина?
Нито единият.
Богати хора на заплата няма.
И Желязковия бюджет минаваше под ножа всички - по-високата вноска за ДОО за пенсия. - и бедните и богатите В ЧАСТНИЯ СЕКТОР.

И предишните и сегашните къткат ДА.

Ама ти проблем, че ще получаваш по-висока пенсия ли имаш?
Няма проблем - сега вече това е премахнато. Десен бюджет, ура! Stuck Out Tongue Closed Eyes

П.С. Мен българската пенсия не ме касае, щото ще ме хванат бедните години, та ми е все едно и за това се майтапя с тези сериозни неща. Нека да гледаме ведро - в крайна сметка всеки получи това, което искаше.
Тавана на пенсиите ли са увеличили ?

П.С. всеки съм убедена, че не касае мен. Wink

А не. Но и това ще стане, само почакай - тате ще ти купи колело, ама друг път. Не де, ще го вдигнат в един момент, ама първо трябва да запълнят ДУПКАТА. Между другото годинките минават и пенсията наближава...дори и за младите, които не искат да дават 2% повече за собствената си пенсия. Wink
Виж целия пост
# 15 439
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.
Виж целия пост
# 15 440
Това не касае по никакъв начин максималния размер на пенсията, нито подозирам и максималния размер на обезщетението за безработица. В което е и злоупотребата, която пробутват Wink.
Виж целия пост
# 15 441
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.

Еха! Ама става все по-добре....Направо да му се неначудим на "русофилът" Радев. Smiley
Виж целия пост
# 15 442
Я, изненада.

Пак ще стрижат работещите на светло.  Joy
Виж целия пост
# 15 443
Майтапите се нали ?
Надявам се, че има дълбоко скрита ирония..
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.

Еха! Ама става все по-добре....Направо да му се неначудим на "русофилът" Радев. Smiley
Виж целия пост
# 15 444
Майтапите се нали ?
Надявам се, че има дълбоко скрита ирония..
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.

Еха! Ама става все по-добре....Направо да му се неначудим на "русофилът" Радев. Smiley

Естествено. А богатите хора наистина не живеят от заплата, живеят от дивиденти от бизнесите си. Wink
Виж целия пост
# 15 445
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.
Директно намаляване на доход на работещите в частния сектор.

ДА непокътната - ни намалена като численост, ни като възнаграждения. Нищо.


Велев избегна въпроса на Флорънс - отпадат ли автоматизмите в МВР.
Виж целия пост
# 15 446
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.
Директно намаляване на доход на работещите в частния сектор.

ДА непокътната - ни намалена като численост, ни като възнаграждения. Нищо.


Велев избегна въпроса на Флорънс - отпадат ли автоматизмите в МВР.

Няма да отпаднат за сега, но щели да направят реформи от догодина. Това каза Донев на брифинга.
Виж целия пост
# 15 447
Майтапите се нали ?
Надявам се, че има дълбоко скрита ирония..
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.

Еха! Ама става все по-добре....Направо да му се неначудим на "русофилът" Радев. Smiley

Естествено. А богатите хора наистина не живеят от заплата, живеят от дивиденти от бизнесите си.
И двете не са верни на практика. Има случаи да се пишат големи заплати от собственици.
Има и дребни инвеститори, които също получават дивидент.

Няма богати и бедни.
Виж целия пост
# 15 448
Майтапите се нали ?
Надявам се, че има дълбоко скрита ирония..
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.

Еха! Ама става все по-добре....Направо да му се неначудим на "русофилът" Радев. Smiley

Естествено. А богатите хора наистина не живеят от заплата, живеят от дивиденти от бизнесите си.
И двете не са верни на практика. Има случаи да се пишат големи заплати от собственици.
Има и дребни инвеститори, които също получават дивидент.

Няма богати и бедни.

Ами добре, щом казваш. Значи всичко е топ.
Виж целия пост
# 15 449
Ако не се лъжа. Вдигането на осигурителният праг и заложените милиарди от Борисов изкараха стотици на площада.

Сега не виждам развълнувани от стригането.
Или избирателите ги е срам от избора им и не смеят да гъкнат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия