Открий красотата под повърхността с Merz Spezial 🧡

  • 9 095
  • 311
# 45
Да, вярвам, че красотата идва отвътре. Когато човек е под стрес и умора, това веднага се отразява на кожата, косата и ноктите. За мен сигналите са липса на блясък, уморен вид и чупливи нокти. Ползвала съм Мерц дражета и останах с добро впечатление – усещах се по-тонизирана, а косата и ноктите ми изглеждаха по-здрави.
Виж целия пост
# 46
Несъмнено красотата започва от вътре! Най ясния симптом който се забелязва веднага е умората и тъгата.
Преди година ползвах Metz spezial и бях доста доволна, може би темата е напомняне да подновя приема Simple Smile
Виж целия пост
# 47
🟠 Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа? - абсолютно вярвам, целият организъм трябва да е в баланс, за да чувства добре. Недоспиването не ми се отразява добре, особено в околоочната зона - появяват се сенки, торбички... Стресът се отразява на косата ми - страдам от перманентен косопад. А липсата на витамини прави ноктите ми чупливи. Обръщам внимание на изброените по-горе симптоми;
🟠 Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит? - не съм
Виж целия пост
# 48
Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?
-Вярвам,че красотата започва отвътре и трябва постоянно да полагаме грижи в тази посока и да избягваме стреса и вредните храни .Обръщам внимание на стреса,умората,избягвам вредните храни и пия много вода.


🟠 Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит? Използвала съм Мери дражета и бих казала,че са страхотни.Кожата става много блестяща,спират чупенето на ноктите и се чувствам страхотно когато ги пия по-дълго време.
Виж целия пост
# 49
Вярвам, че грижата за красотата идва от вътре. Зависи от това с какво се храним, пиенето на вода, съня и разбира се добавки, защото не всичко можем да си набавим само с това. Сигналите при мен за проблеми са косопад и чупещи се нокти.Не съм използвала Мерц дражета, но бих ги пробвала с удоволствие, а точно в този период на годината имам нужда от добавки.
Виж целия пост
# 50
Всичко започва отвътре навън, колкото и серуми и кремове да се ползват, ако няма вътрешна грижа, нищо не става в дългосрочен план. .
Стресът при мен се отразява на косопад и пъпки. Не съм ползвала добавките, с радост бих, сега съм точно в такъв период, че търся нещо работещо за мен.
Виж целия пост
# 51
🟠 Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа? - Да, всичко започва отвътре. Влияе се от стрес, хормони, недоспиване. За себе си усещам, че имам нужда от помощ, когато много започне да ми пада косата.
🟠 Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит? - Не, не съм, въпреки че съм ги продавала повреме на работата ми в аптека.
Виж целия пост
# 52
Вярвам , че красотата започва от вътре на вън и за това е важно да се храни здравословно, да пием голямо количество вода. Не съм ползвала Мерц , но с радост бих ги пробвала.

Виж целия пост
# 53
-Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?
Всичко започва отвътре - умора, хранене, сън, стрес лиспа на витамини. Обръщам внимание на състояние на кожа, скалп, които при мен издават състоянието.
- Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит? Да, отдавна, но беше за хормонален косопад след бременност и не мисля, че нещо изобщо би свършило работа.
Виж целия пост
# 54
Да, красотата идва от вътре.
Влияе се от стрес и недоспиване.
При мен лично започват да излизат пъпки, кожата ми става груба и с несъвършенства.
Използвала съм Мерц в ученическите години, когато тъкмо бяха излезнали на пазара. Спомням си, че косата ми порасна изключително бързо и стана много гъста.
Виж целия пост
# 55
Да, вярвам че вътрешното състояние се отразява върху външния вид. Косата става суха и запопва да каое, ноктите стават чупливи, а кожата изглежда състарена. Нямам опит с тези продукти, бих пробвала!
Виж целия пост
# 56
🟠 Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?
Сигналите ги хванах отдавна, и затова приемам всякакви витамини и добавки за да се "подхранвам" отвътре за здрава коса, нокти и кожа.
🟠 Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит?
Не съм използвала Мерц, но това ще бъде прекрасна добавка към вече използваните от мен витамини!
Виж целия пост
# 57
Да, вярвам че красотата се влияе от вътрешното състояние.
Стресът при мен се отразява с появата на пъпки и косопад.
Използвала съм Мерц дражета за здрави кожа, коса и нокти.
Виж целия пост
# 58
🟠 Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?
Със сигурност красотата започва отвътре, на първо място с начина на хранене и живот. Имам сравнително здрава коса, но ужасно чупливи нокти, които не се повлияват много от нещата, които съм пробвала за тяхното подобряване.

🟠 Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит?
Не съм използвала точно тези дражета и нямам опит с тях.
Виж целия пост
# 59
🟠 Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа? - Вярвам, че вътрешното състояние отразява външното. Обръщам си повече внимание, когато почвам да усещам различни симптоми (умора, косопад, промяна в състоянието на кожата ми).
🟠 Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит? - Не съм ги използвала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия