Открий красотата под повърхността с Merz Spezial 🧡

  • 9 095
  • 311
# 60
Вярвам, че грижата за красотата идва от вътре. Не съм използвала Мерц дражета, но бих ги пробвала с удоволствие.
Виж целия пост
# 61
Не съм използвала мерц, но съм ползвала други подобни продукти.
И да, красотата започва отвътре, но е всичко е комплексно – освен приемането на добавки е важно как се храним, движим и мислим.
Виж целия пост
# 62
🟠 Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?
🟠 Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит?
Когато тялото е добре подържано то си личи и от вън,храненето, средата и добавките които приемаме са от голямо значение.Забелязвам сигнали на уморена кожа  косопад и сърбеж в скалпа тогава вземам мерки.
Да познавам Мерц дражета вземала съм ги преди години и бях очарована от тях.
Виж целия пост
# 63
🟠 Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?

- да, убедена съм и обръщам внимание.

🟠 Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит?

- не, не съм ги използвала
Виж целия пост
# 64
Да, вярвам. Състоянието вътре се отразява навън. Храната, физическото състояние, сънят - всичко е свързано и трябва да е балансирано.                   Дисбалансът се отразява негативно на кожата, косата и костите. Дават сигнал за нередност. Не съм приемала Merz, но ще ги пробвам, задължително.
Виж целия пост
# 65
Да, изключително е важно качеството на храната, липсата на стрес и добрият сън. Едно от нещата да не е както трябва и веднага се отразява на останалите. Приемам хранителни добавки, тъй като спортувам редовно. Основно наблягам на микроелементи, които иначе трудно мога да ги набавя чрез храна. Не съм пробвала обаче добавките на Merz.
Виж целия пост
# 66
🟠 Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?

Да, вярвам и също така го знам от дерматолог. Че косата и ноктите се подхранват през кожата, трябва много добре да се грижим, чрез витамини, минерали, съм и хидратация.
В момента пия тези



Също така съм си купила и тези





🟠 Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит?
Да, пила съм и други през годините, доволна съм от Мерц!
Виж целия пост
# 67
Аз вярвам, че красотата започва отвътре и внимавам при сигнали като лесно чупещи се нокти, суха кожа, косопад. Използвала съм Мерц дражета и съм доволна, косопадът намаля.
Виж целия пост
# 68
Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?
Вярвам, да. Обръщам внимание при косопад, суха кожа, чупливи нокти.
Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит? Не съм използвала, но мисля, че са подходящи и необходими на този етап
Виж целия пост
# 69
Да вярвам , че красотата започва от вътре.Използвала съм дражета Мерц и съм доволна.
Виж целия пост
# 70
Да, според мен красотата наистина започва отвътре..Използвала съм дражета Мерц и съм доволна.
Виж целия пост
# 71
Вярвам, но си признавам, че не се грижа много за себе си, тъй като съм майка на малко дете. Не че е оправдание, но се храня нездравословно, набързо, 100% имам липси в организма, бях и много време след раждането с косопад. Не съм ползвала дражетата и с радост бих опитала. Blush
Виж целия пост
# 72
Не обръщам много внимание на сигналите на тялото ми, а трябва. Не съм пила Мерц и нямам мнение за качеството му.
Виж целия пост
# 73
Да, според мен красотата започва отвътре. Когато съм под стрес или уморена, се отразява по кожата, косата и ноктите. Обръщам внимание на липсата на енергия, косопада и уморения вид като сигнали, че тялото ми има нужда от допълнителна грижа и витамини.
 Да, използвала съм Мерц дражета и при мен имаше положителен ефект върху косата и ноктите след известно време.
Виж целия пост
# 74
Вврвам, че стресът е основен фактор за всички здравословни проблеми в днешно време, оказва влияние върху всички аспекти на живота.
Използвала съм продуктите преди време и имаше ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия