Открий красотата под повърхността с Merz Spezial 🧡

  • 9 095
  • 311
# 75
Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?[/b] - Да, вярвам, че красотата започва отвътре. Особено на кожата на лицето веднага започва да си личи умората, стреса, недоспиването, от там се повлиява и тонуса, отпускаме се, не се чувстваме и не изглеждаме добре.
  Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит?  До момента не съм използвала Мерц Специал Дражета, но проявявам интерес към тях заради репутацията им на продукт, който подхранва едновременно косата, кожата и ноктите.
Виж целия пост
# 76
Вярвам, че грижата за красотата идва от вътре. Най-вече от това с каква нагласа гледаме към света. Важно е разбира се, с какво се храним, качеството на съня , физически активни ли сме. Суха кожа и коса, косопад, чупещите се нокти са все симптоми за липси.
На съм използвала Мерц дражета, но бих ги пробвала с удоволствие.
Виж целия пост
# 77
🟠 Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?
Да, вярвам, че красотата започва от вътре. Сигналите при мен най-често са - косопад, съха кожа и чупещи/цепещи се нокти.

🟠 Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит?
На съм използвала Мерц дражета, но с удоволствие бих ги опитала.
Виж целия пост
# 78
Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?
Абсолютно вярвам, че красотата започва отвътре и че стресът е пагубен не само за нея, а и за здравето като цяло. На мен стресът ми се отразява изключително зле, веднага започва засилен косопад и ноктите ми, които и без това не са особено здрави, започват да се разслояват и чупят. Най-силният индикатор за стрес ми е чупенето на ноктите, защото в последните години се случва буквално веднага след преживян стрес. Преди не беше така.

Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит?
Да, ползвала съм Мерц дражета, но беше преди доста години. Много бях доволна тогава. Сега допускам, че формулата може да е променена.
Виж целия пост
# 79
Вярвам, че грижата за здравето и красотата идва отвътре - зависи от хранителния и двигателния ни режим, от вредните ни навици, от времето, което отделяме за сън и почивка.
Обръщам внимание на сигналите на тялото ми като чупещи се нокти, суха кожа, умора, нисък тонус и необясними промени в настроението и приемам различни хранителни добавки и витамини.
Ползвала съм Мерц дражета преди няколко години и ги харесах.
Виж целия пост
# 80
О, да, красотата започва отвътре и стесът, и умората със сигурност влияят върху кожата. Това го разбрах по трудния начин, по повод акнето на дъщеря ми. Почти се преборихме с него, но напредъкът дойде след като обърнахме внимание на храната, начинът на живот, почивката и сънят. Не сме ползвали дражета Мерц.
Виж целия пост
# 81
Да, красотата идва отвътре и грижата за нея и за здравето трябва да бъде насочена натам. Нямам опит с дражетата на Мерц, но съм чувала множество положителни отзиви за тях и бих ги пробвала с удоволствие.
Виж целия пост
# 82
🟠 Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?
Да, със сигурност има значение с какво се храним, колко вода приемаме, качеството на съня, прием на добавки, спорт и още много други.

🟠 Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит?
Да, преди доста време съм използвала Мерц - мисля, че имаше положителен ефект. Предполагам, че сега формулата е подобрена и бих опитала отново
Виж целия пост
# 83
Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви?
Да, вярвам, че вътрешният баланс се отразява на външния вид. Стресът влияе много на състоянието на ноктите и косата със сигурност.

На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа?
Накъсана коса, чупливи нокти, места със суха и мазна кожа.

Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит?
Използвала съм преди години доста години и имаше полжителен ефект.
Виж целия пост
# 84
Вярвате ли, че красотата започва отвътре и как се отразяват стресът и умората върху кожата, косата и ноктите ви? На кои сигнали обръщате внимание, че тялото ви има нужда от допълнителна подкрепа? Да, вярвам и  несъмнено всичко това се отразява и на кожата, косата и ноктите ми. Често при признаци на умора, крампи, косопад, чупещи нокти, суха кожа предприемам мерки и приемам добавки.
Използвали ли сте Мерц дражета като част от грижата за външния си вид и какъв е вашият опит? Да, използвала съм и съм много доволна от марката!
Виж целия пост
# 85
Вярвам. Обръщам внимание при косопад и суха кожа.
Не съм използвала Ваши продукти и бих опитала.
Виж целия пост
# 86
Не само вярвам, а съм сигурна , че красотата започва от вътре. Важно е с какво се храним, и как се грижим за себе си.
Не съм ползвала продуктите на Мерц, но бих опитала. Прочетох вече добри отзиви.
Виж целия пост
# 87
Вярвам,че в организма ни всичко е свързано и има значение вътрешния баланс.Когато съм уморена, недоспала тенът на лицето се променя, става сивкав, появяват се бръчки и торбички.Ноктите по принцип ми се чупят лесно.Влияе цялостно на коса, нокти,кожа.
Досега не съм приемала такъв тип витамини и добавки,но бих опитала.
Виж целия пост
# 88
Сигналлите са косопад и чупещи се нокти.
Не съм ползвала Мерц, но с радост бих го пробвала.
Виж целия пост
# 89
Да, вярвам, защото съм имала проблем с чупещи и разделящи се нокти, косопад. Според мен това е от стреса и умората, а те влияят зле на кожата, ноктите и косата. Сигналите, на които обръщам внимание са ноктите и косата ми.
Не съм използвала дражета Мерц, но бих опитала. Приемама витамини и масло за нокти
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия