Термин януари 2027

  • 7 268
  • 269
# 240
Момичета, напускам темата. Моя кюртаж мина преди час. Ще занесем материал за изследване.

На вас желая успех и до финал! ❤️💙

Съжалявам много BeLive! Sad Следващият път ще бъде успешен и с пухкав финал! Прегръдки!
Виж целия пост
# 241
Може би е имала впредвид, че на ехографа доста се движи. Няма как да се усети толкова рано движение. Най-рано при първа бременност 18-22 седмица, а при втора се усеща между 16 и 20-та г.с. Аз бях на преглед, в 7 - ма седмица съм, но се появи леко бяло зацапване и доста се притесних, тази седмица ще ходя да видим от какво може да е.
Виж целия пост
# 242
Може би е имала впредвид, че на ехографа доста се движи. Няма как да се усети толкова рано движение. Най-рано при първа бременност 18-22 седмица, а при втора се усеща между 16 и 20-та г.с. Аз бях на преглед, в 7 - ма седмица съм, но се появи леко бяло зацапване и доста се притесних, тази седмица ще ходя да видим от какво може да е.

Бялото зацапване си е вагинално течение. До колкото знам е съвсем нормално. Simple Smile
Виж целия пост
# 243
Аз също имам доста течение  и различно на вид,микробиологията ми е чиста.Каза,че е нормално и дори ще бъде доста по-силно преди раждането !
Виж целия пост
# 244
Момичета, минавам да ви покажа какво ще пускат от четвъртък в Лидл
Виж целия пост
# 245
Днес гледах, че и мазилата за стрии на Палмърс са с голямо намаление (до 30%) в Лили в момента.

Момичета, минавам да ви покажа какво ще пускат от четвъртък в Лидл

Виж целия пост
# 246
BeLive, много съжалявам, че нещата се стекоха по този начин! Пожелавам ти цялото щастие и късмет на света, ти само имай кураж! 🍀

Мони, ти ме уби 😅 Не знаех, че толкова рано може да се усети движение. Кой пренатален тест прави?


Аааа не усещах, гледах 😂😂 Vision направих. Понеделник ми взеха кръв, петък беше готов.
Виж целия пост
# 247
Надявам се да е нормално, защото имах и лек сърбеж, ще ходя за микробиология. Иначе гаденето е ужасно. Когато усетя глад ми става лошо, като хапна пак, направо е ужасно
Виж целия пост
# 248
И аз имах сърбеж и след това бялото течение си остана. Но аз взимах антибиотик и си мисля, че е от това .
Виж целия пост
# 249
Здравейте момичета и от мен update:
Миналата седмица бях на кръвни тестове, урина и ехограф и бебчо е добре 🥰

На ехографа измериха всичко в норма, определиха ме като 12-та седмица точно, с което терминът се измести малко по-рано - 1ви януари..

Установиха ми проблем с щитовидната жлеза, както бях писала по-горе и евентуално по-високо кръвно. Ще пия Еутирокс и малка доза аспирин по повода. Кръвното като си го меря вкъщи е в норма, та може и от стрес да е било. Но страшно много се успокоих, че с плода нещата са ок! Остава ми глюкозния тест утре, бляк.
Виж целия пост
# 250
Аз получих гъбички от променената микрофлора и сега съм на глобули за 10дена, чак рани ми излязоха и много неприятно беше, вече нямам такива симптоми ама си продължава лечението. Ще трябва да внимавам със сладкото, че допринася…

Аз на 1ви съм на плеглед и тогава ще ми каже след колко време да отида за пренаталния. Ще съм 9+2 тогава.
Виж целия пост
# 251
Аз също се съмнявах за гъбички, но сърбежа поотмина без да ползвам каквото и да било и си мисля, че може да е раздразнена кожа от обезкосмяването. Моя термин се измести за февруари, но аз ще съм със секцио, така че ще съм януари живот и здраве. За високото кръвно трябва да се следи. Аз отключих преекламсия миналата бременност около 8 -ми месец и за това се и наложи секцио. Лекарката ми каза, че на бхс ще прецени дали да изпише аспирин , за да предотвратим този път преекламсията.
Виж целия пост
# 252
И при моя преглед днес нещата бяха в норма. Blush 8 г.с. + 5 дни.
Гинеколожката изрично каза да не правя Panorama за пренатален, защото е имала случаи на установени грешки. Препоръча Vision.
Leda, и аз имам подобна терапия - Утрогестан глобули 2х300 + инжекция Пролутекс веднъж на ден.
За дрешките от Лидл - ще се посети, че вече панталон не мога да сложа без да ми стяга, като балон съм. Добре, че е лято и роклите стават винаги.
И установих и че отслабвам, въпреки, че не повръщам и уж се храня нормално...
Виж целия пост
# 253
Днес пусках кръвни изследвания. Мин. месец ТСХ беше 2.09, а сега е 3,69 😥 Доста се паникьосах.
Виж целия пост
# 254
По време на бременност нуждите на щитовидната жлеза се увеличават. Ще ти го свалят с препарат, няма страшно. Моята снаха я засякоха с TSH 5 и й го свалиха. Роди си нормално, имаше много лека бременност, всичко е наред с детенцето.
Днес пусках кръвни изследвания. Мин. месец ТСХ беше 2.09, а сега е 3,69 😥 Доста се паникьосах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия