Термин януари 2027

  • 7 752
  • 287
# 285
И моите гърди взеха да се опускат, усещам гадно чувство само около зърната. Аз бях на лекар и се оказа, че в пораснало доста и го измериха 8 гс, а миналата го измериха 6 гс, но ще видим. Иначе гаденето и повръщането е ужасно. Хем съм супер гладна, хем не ми се яде нищо и ми е лошо. Само тестени и солети ми понасят.
Виж целия пост
# 286
Момичета, в 11 г. с. и от няколко дни гърдите ми се отпуснаха и не ме болят вече 😔
Това дали е лош знак? При вас как е положението? Пак ще се притеснявам до прегледа, вчера преживях и огромен стрес, та много ме е страх, че съм навредила на мъничето 💔

И мен вече почти не ме болят, а преди това даже тениската ми дразнеше. Единствено е неприятно яко сама си пипна зърната, даже така проверявах дали нещо усещам 😆 в 11+5 съм. И се притеснявам по същия начин докато дойде прегледа…. Но общо взето се чувствам доста добре, само като усетя миризма на сладко (вийв) и направооо 🤢
Виж целия пост
# 287
Благодаря за успокоението, момичета! Голяма подкрепа сте! Heart
Иначе, уф, от вчера имам болки. Като леки менструални (казвам леки, защото винаги съм имала много, много болезнена менструация). Но се усещам, че сякаш несъзнателно си стягам корема и когато го отпусна съзнателно, болката намалява. Нещо като спазми са, но не мога да определя дали точно на матката или на коремния мускул. Сутрин пия по един магнер0т и но шпа Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия