Медицински университет - Тема 6

  • 16 802
  • 245
# 240
Здравейте,  дъщеря ми ще се яви на редовния изпит по химия в МУ София за покачване на оценката, на предварителния изкара 5.50. Въпроса ми ако, случайно изкара по- нисък успех, коя оценка ще се вземе за кандидатстване?
Виж целия пост
# 241
Здравейте,  дъщеря ми ще се яви на редовния изпит по химия в МУ София за покачване на оценката, на предварителния изкара 5.50. Въпроса ми ако, случайно изкара по- нисък успех, коя оценка ще се вземе за кандидатстване?

Оценката, която е по- висока 😉 Успех!
Виж целия пост
# 242
Поздраления за оценката от предварителния. Взима се по-високата от двете! Успех!

А дали някой знае кога ще излезне химията в СУ? Да не би да е ведно с биологията? Или директно ще има класиране на 9.07?
Виж целия пост
# 243
Поздраления за оценката от предварителния. Взима се по-високата от двете! Успех!

Благодаря ви! Трябва ли някъде в документите за кандидатстване сега с дипломата да се подаде това да се зачуту по- високата оценка или автоматично се приема
Виж целия пост
# 244
Поздраления за оценката от предварителния. Взима се по-високата от двете! Успех!

Благодаря ви! Трябва ли някъде в документите за кандидатстване сега с дипломата да се подаде това да се зачуту по- високата оценка или автоматично се приема
Автоматично се взима по-благоприятната за кандидата оценка.
Виж целия пост
# 245
Поздраления за оценката от предварителния. Взима се по-високата от двете! Успех!

Благодаря ви! Трябва ли някъде в документите за кандидатстване сега с дипломата да се подаде това да се зачуту по- високата оценка или автоматично се приема
Автоматично се взима по-благоприятната за кандидата оценка.
Много ви благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия