Дългото чакане след трансфер - тема 122

  • 22 023
  • 653
# 90
Ави, преди два месеца правих хистеро и микробиом при Калчев, също и лактобацили и корекция на матката, т. е. средата е проверена, също и ембрионите ми (всички са с ПИД). Препоръката на Калчев също беше за два последователни трансфера, като между двата предложи да направя акупунктура и ще го помисля, защото попринцип кръвотокът към матката ми е добър. Но нищо не пречи да го направя.
Виж целия пост
# 91
Момичета аз имам питане.  Да изчакам ли да мине 1 цикъл преди да трансферираме второто или направо този? Аз не мога да разбера, на мен защо нищо друго освен прогестерон не ми изписват и дозата ми се вижда малка 600. Офф ,на моменти съм готова да се откажа вече.
Ще правите ли някакви допълнителни изследвания за неуспехите или?
Ако ок няма да правите хистероскопия, ПИД, ЕРА, ЕММА или АЛИС тестове, не виждам смисъл да се прескача цикъл, ако е нисък прогестерона и всичко е ок.
Допълнителни изследвания само ако те решат, но едва ли . Тук аз сама няма как да ги накарам, правени са изследвания на ембриона така поне пише на сметката която получих. Днес имам час  ще видя какво ще кажат.
Виж целия пост
# 92
Момичета, ние го докарахме до един ембрион 4AA, който днес беше замразен🍀Това беше и нашия и това на ембриолога стремеж, тъй като искаме да се поизчистя от лекарствата, а и да си направя двете вливки лактобацили след следващия МЦ и тогава ЗЕТ. Имам един въпрос: На вас как ви звучи, че го замразяваме, защото нивото на прогестерона ми е било гранично(това бяха думите на лекаря)? Изследвахме прогестерон последно на 27.04, три дни преди пункция -0,97 ng/ml при пет фоликула. След пункцията съм на Утрогестан, но не е изследван прогестерон към момента. За мен звучи странно.

 Vicky и мен ме натискат за следващ цикъл да почваме подготовка за ЗЕТ, но аз не искам да бързам и ще го отложим за минимум юни. Това бързане не ми харесва и не ме кара да се чувствам спокойна. Направи го и според твоето усещане физически и психически.
Май само прогестерон се изписва при ЗЕТ или?  
Момичета аз имам питане.  Да изчакам ли да мине 1 цикъл преди да трансферираме второто или направо този? Аз не мога да разбера, на мен защо нищо друго освен прогестерон не ми изписват и дозата ми се вижда малка 600. Офф ,на моменти съм готова да се откажа вече.
Ще правите ли някакви допълнителни изследвания за неуспехите или?
Ако ок няма да правите хистероскопия, ПИД, ЕРА, ЕММА или АЛИС тестове, не виждам смисъл да се прескача цикъл, ако е нисък прогестерона и всичко е ок.
Допълнителни изследвания само ако те решат, но едва ли . Тук аз сама няма как да ги накарам, правени са изследвания на ембриона така поне пише на сметката която получих. Днес имам час  ще видя какво ще кажат.
Виж целия пост
# 93
Браво, Ави! Добре сте решили да е ЗЕТ, щом така ще се чувстваш и ти спокойна. Иначе до деня на пункцията прогестеронът е хубаво да е под 1. Терапията след ЗЕТ е по преценка на лекаря, както и при свеж трансфер, зависи от случая.
Виж целия пост
# 94
Момичета на някоя от вас случвало ли се е да има положителен резултат, но без никакви симптоми? Мен ми е 7 ден след трансфер, но не искам да пускам по- рано тест, въпреки че едвам се сдържам😂
Единственото, което усещам от време на време е леко дърпане ниско в корема,като преди цикъл, но го отдавам на прогестерона.
Много се надявам в петък резултата да е положителен🙏
Виж целия пост
# 95
Аз съм така и на 10-ти ден след ЗЕТ си направих кръвен, резултата ми беше 555. След 48 часа си направих още един 1285 /въпреки че ми казаха от манипулационна да не си пускам/. Сега си чакам прегледа на 08.05. и все още нямам никакви симптоми.

Момичета на някоя от вас случвало ли се е да има положителен резултат, но без никакви симптоми? Мен ми е 7 ден след трансфер, но не искам да пускам по- рано тест, въпреки че едвам се сдържам😂
Единственото, което усещам от време на време е леко дърпане ниско в корема,като преди цикъл, но го отдавам на прогестерона.
Много се надявам в петък резултата да е положителен🙏
Виж целия пост
# 96
Аз съм така и на 10-ти ден след ЗЕТ си направих кръвен, резултата ми беше 555. След 48 часа си направих още един 1285 /въпреки че ми казаха от манипулационна да не си пускам/. Сега си чакам прегледа на 08.05. и все още нямам никакви симптоми.

Момичета на някоя от вас случвало ли се е да има положителен резултат, но без никакви симптоми? Мен ми е 7 ден след трансфер, но не искам да пускам по- рано тест, въпреки че едвам се сдържам😂
Единственото, което усещам от време на време е леко дърпане ниско в корема,като преди цикъл, но го отдавам на прогестерона.
Много се надявам в петък резултата да е положителен🙏
Значи има надежда🙏
Виж целия пост
# 97
Bambi003 пуснете си тест , резултата ще покаже със сигурност.Пожелавам ви да имате повод да се радвате ! 🍀🍀🍀
На моите трансфери си нямах симптоми и резултатите ми са отрицателни…
Виж целия пост
# 98
Стискам палци за положителен резултат.

Аз съм така и на 10-ти ден след ЗЕТ си направих кръвен, резултата ми беше 555. След 48 часа си направих още един 1285 /въпреки че ми казаха от манипулационна да не си пускам/. Сега си чакам прегледа на 08.05. и все още нямам никакви симптоми.

Момичета на някоя от вас случвало ли се е да има положителен резултат, но без никакви симптоми? Мен ми е 7 ден след трансфер, но не искам да пускам по- рано тест, въпреки че едвам се сдържам😂
Единственото, което усещам от време на време е леко дърпане ниско в корема,като преди цикъл, но го отдавам на прогестерона.
Много се надявам в петък резултата да е положителен🙏
Значи има надежда🙏
Виж целия пост
# 99
Момичета на някоя от вас случвало ли се е да има положителен резултат, но без никакви симптоми? Мен ми е 7 ден след трансфер, но не искам да пускам по- рано тест, въпреки че едвам се сдържам😂
Единственото, което усещам от време на време е леко дърпане ниско в корема,като преди цикъл, но го отдавам на прогестерона.
Много се надявам в петък резултата да е положителен🙏
Здравей ,аз този път си направих на 6 ти ден кръвен и уринарен.
Виж целия пост
# 100
Момичета, ние го докарахме до един ембрион 4AA, който днес беше замразен🍀Това беше и нашия и това на ембриолога стремеж, тъй като искаме да се поизчистя от лекарствата, а и да си направя двете вливки лактобацили след следващия МЦ и тогава ЗЕТ. Имам един въпрос: На вас как ви звучи, че го замразяваме, защото нивото на прогестерона ми е било гранично(това бяха думите на лекаря)? Изследвахме прогестерон последно на 27.04, три дни преди пункция -0,97 ng/ml при пет фоликула. След пункцията съм на Утрогестан, но не е изследван прогестерон към момента. За мен звучи странно.

 Vicky и мен ме натискат за следващ цикъл да почваме подготовка за ЗЕТ, но аз не искам да бързам и ще го отложим за минимум юни. Това бързане не ми харесва и не ме кара да се чувствам спокойна. Направи го и според твоето усещане физически и психически.
Май само прогестерон се изписва при ЗЕТ или?  
Момичета аз имам питане.  Да изчакам ли да мине 1 цикъл преди да трансферираме второто или направо този? Аз не мога да разбера, на мен защо нищо друго освен прогестерон не ми изписват и дозата ми се вижда малка 600. Офф ,на моменти съм готова да се откажа вече.
Ще правите ли някакви допълнителни изследвания за неуспехите или?
Ако ок няма да правите хистероскопия, ПИД, ЕРА, ЕММА или АЛИС тестове, не виждам смисъл да се прескача цикъл, ако е нисък прогестерона и всичко е ок.
Допълнителни изследвания само ако те решат, но едва ли . Тук аз сама няма как да ги накарам, правени са изследвания на ембриона така поне пише на сметката която получих. Днес имам час  ще видя какво ще кажат.
Аз съм в шок от тия тука, питам го аз за ембрионите той ми вика" ами ние не знаем дали са добри" , е да де ама ми дава сметка като все едно са ги изследвали. Направо ще откача, тоя цикъл още го слагаме и сменям клиниката.
Виж целия пост
# 101
Момичета на някоя от вас случвало ли се е да има положителен резултат, но без никакви симптоми? Мен ми е 7 ден след трансфер, но не искам да пускам по- рано тест, въпреки че едвам се сдържам😂
Единственото, което усещам от време на време е леко дърпане ниско в корема,като преди цикъл, но го отдавам на прогестерона.
Много се надявам в петък резултата да е положителен🙏
Здравей ,аз този път си направих на 6 ти ден кръвен и уринарен.
И показаха ли реален резултат
Виж целия пост
# 102
Да не става въпрос за две различни неща grade и ПИД. Тоест, да са дали квалификация само за първото?

Момичета, ние го докарахме до един ембрион 4AA, който днес беше замразен🍀Това беше и нашия и това на ембриолога стремеж, тъй като искаме да се поизчистя от лекарствата, а и да си направя двете вливки лактобацили след следващия МЦ и тогава ЗЕТ. Имам един въпрос: На вас как ви звучи, че го замразяваме, защото нивото на прогестерона ми е било гранично(това бяха думите на лекаря)? Изследвахме прогестерон последно на 27.04, три дни преди пункция -0,97 ng/ml при пет фоликула. След пункцията съм на Утрогестан, но не е изследван прогестерон към момента. За мен звучи странно.

 Vicky и мен ме натискат за следващ цикъл да почваме подготовка за ЗЕТ, но аз не искам да бързам и ще го отложим за минимум юни. Това бързане не ми харесва и не ме кара да се чувствам спокойна. Направи го и според твоето усещане физически и психически.
Май само прогестерон се изписва при ЗЕТ или?  
Момичета аз имам питане.  Да изчакам ли да мине 1 цикъл преди да трансферираме второто или направо този? Аз не мога да разбера, на мен защо нищо друго освен прогестерон не ми изписват и дозата ми се вижда малка 600. Офф ,на моменти съм готова да се откажа вече.
Ще правите ли някакви допълнителни изследвания за неуспехите или?
Ако ок няма да правите хистероскопия, ПИД, ЕРА, ЕММА или АЛИС тестове, не виждам смисъл да се прескача цикъл, ако е нисък прогестерона и всичко е ок.
Допълнителни изследвания само ако те решат, но едва ли . Тук аз сама няма как да ги накарам, правени са изследвания на ембриона така поне пише на сметката която получих. Днес имам час  ще видя какво ще кажат.
Аз съм в шок от тия тука, питам го аз за ембрионите той ми вика" ами ние не знаем дали са добри" , е да де ама ми дава сметка като все едно са ги изследвали. Направо ще откача, тоя цикъл още го слагаме и сменям клиниката.
Виж целия пост
# 103
Момичета на някоя от вас случвало ли се е да има положителен резултат, но без никакви симптоми? Мен ми е 7 ден след трансфер, но не искам да пускам по- рано тест, въпреки че едвам се сдържам😂
Единственото, което усещам от време на време е леко дърпане ниско в корема,като преди цикъл, но го отдавам на прогестерона.
Много се надявам в петък резултата да е положителен🙏
Здравей ,аз този път си направих на 6 ти ден кръвен и уринарен.
И показаха ли реален резултат

На 6 ти ден кръвен 17,25
Домашния тест ,много ама много бледа черта
Виж целия пост
# 104
Avi_, 4 АА не е лош резултат. Хубаво е, че сте го замразили. 0,97 прогестерон е леко висок. Хубаво е да е под 1-1,5. Има вероятност лигавицата да изпревари ембриона и да не се получат нещата при висок прогестерон.
Почини си , колкото време ти е необходимо и тогава направете трансфер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия