Дългото чакане след трансфер - тема 122

  • 22 102
  • 654
# 105
Ами, то си е под 1, но явно се води граничен. А защо тогава продължавам да взимам утрогестан, ако сме щели да имаме свеж трансфер на по-слаб ембрион евентуално? Или нещо аз не разбирам. Сега, пак ми е казано да взимам утрогестан 3х2 за 7 дни и после ЗЕТ след цикъл?! Само че ние ще отложим поне за юни, не за май.
Какви стойности на прогестерон и други хормони се търсят за ЗЕТ?

[/b]quote author=Si_mo_na link=topic=1874659.msg51106526#msg51106526 date=1777992287]
Avi_, 4 АА не е лош резултат. Хубаво е, че сте го замразили. 0,97 прогестерон е леко висок. Хубаво е да е под 1-1,5. Има вероятност лигавицата да изпревари ембриона и да не се получат нещата при висок прогестерон.
Почини си , колкото време ти е необходимо и тогава направете трансфер.
[/quote]
Виж целия пост
# 106
Avi_, прогестерон след пункция се изписва не само, когато ще има свеж трансфер. Аз например имах само една яйцеклетка която не се оплоди, но все пак пих Дуфастон 7 дни. Това се прави, за да се затвори цикъла и да настъпи нов цикъл. При мен беше само по 1 таблетка дневно,  не ми повлия изобщо и цикъла си ми дойде точно на деня, а трябваше уж да се измести малко след приема на прогестерон.
Виж целия пост
# 107
Момичета, стана ясно. Утрогестана ще го взимам поне десет дни след пункция (до цикъл) без значение дали има СЕТ или след първи цикъл ЗЕТ. Това е заради повишеното количество естрадиол при стимулацията, като компенсация. Пази и от развитие на рак. Сложни схеми с хормони, но попитах и получих отговор Simple Smile
Виж целия пост
# 108
Момичета, стана ясно. Утрогестана ще го взимам поне десет дни след пункция (до цикъл) без значение дали има СЕТ или след първи цикъл ЗЕТ. Това е заради повишеното количество естрадиол при стимулацията, като компенсация. Пази и от развитие на рак. Сложни схеми с хормони, но попитах и получих отговор Simple Smile

Има странични ефекти ,да не се уплашиш
Виж целия пост
# 109
Момичета, стана ясно. Утрогестана ще го взимам поне десет дни след пункция (до цикъл) без значение дали има СЕТ или след първи цикъл ЗЕТ. Това е заради повишеното количество естрадиол при стимулацията, като компенсация. Пази и от развитие на рак. Сложни схеми с хормони, но попитах и получих отговор Simple Smile

Има странични ефекти ,да не се уплашиш
Кое? Какви?
Виж целия пост
# 110
4AA e идеален грейд.

Кръвен тест на 6ти ден на 5-дневен ембрион ще даде категоричен резултат. Ако е ниско ЧХГ (в сивата зона 5-25), ще е задължително дс се повтори след 48ч.
Виж целия пост
# 111
Момичета, стана ясно. Утрогестана ще го взимам поне десет дни след пункция (до цикъл) без значение дали има СЕТ или след първи цикъл ЗЕТ. Това е заради повишеното количество естрадиол при стимулацията, като компенсация. Пази и от развитие на рак. Сложни схеми с хормони, но попитах и получих отговор Simple Smile

Има странични ефекти ,да не се уплашиш
Кое? Какви?

Вие ти се свят и сънливост
Виж целия пост
# 112
Някой има ли опит с тест за бременност, който не показваше линии веднага, а след дълго време? Значи нито C линията, нито T линията се появиха веднага, а след дълго време?  9 дни след трансфера на бласта
Виж целия пост
# 113
Невалиден е теста. Пробвай с друг тест.
Виж целия пост
# 114
Може би вече и кръвен ще покаже съвсем меродавно. 9 дни след трансфер на петдневно си е достатъчен период.
Успех! Flowers Four Leaf Clover
Някой има ли опит с тест за бременност, който не показваше линии веднага, а след дълго време? Значи нито C линията, нито T линията се появиха веднага, а след дълго време?  9 дни след трансфера на бласта
Виж целия пост
# 115
Аз на 7 ден пуснах чгх беше 48 и прогестерона 13, имах голям проблем с кръвното 3 дни и ходих до Спешното, после и до Селена. Моя доктор го нямаше и беше много тежко за мен да разбера какво да направя. Днес си пуснах пак и е 38 чгх. Понеже съм с два трансферирани ембриона, се надявам поне единият да остане...в понеделник ми е датата да теста...
Виж целия пост
# 116
Започне ли да пада, няма шанс, макар и с два ембриона, които са върнали. Съжалявам, Теодора.
Имаш биохимична. А, доколкото разбирам са минали няколко дни от двата теста.
Виж целия пост
# 117
Записвам се и аз, момичета!
Вчера ми беше трансфера на един 5 дневен 5АА с хетчигн. 🤞🤞🤞
Виж целия пост
# 118
Не съм съгласна!!! Как ще поставяте диагноза на жената?
Теди, не спирайте терапията! Може да са били двечките в началото и едното да не продължава имплантация, затова да не се удвоява очаквано чхг. Имайте търпение и кураж до понеделник!
Започне ли да пада, няма шанс, макар и с два ембриона, които са върнали. Съжалявам, Теодора.
Имаш биохимична. А, доколкото разбирам са минали няколко дни от двата теста.
Виж целия пост
# 119
Не съм казала да се спира каквото и да е било. Леда, не слагай думи в устата ми.
Знам какво казвам, не слагам диагнози. Преживяла съм го, и двете се хванаха, ЧХГ растеше, неравномерно, защото едното още в началото е спряло развитие, но не е падало, под предното ЧХГ, което съм пускала.
Тръгне ли да пада, под предната стойност на ЧХГ-ТО, няма шанс.
Преживяла съм и биохимична.

Сега гледам, че и прогестерона е бил критично нисък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия