Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 51

  • 19 947
  • 395
# 390
Cape fear къде го гледате? Опитах на Stremio, ама заби след петата минута и до там...
Започнах го в apple tv  но го има по платформите.
Виж целия пост
# 391
Изгледах "Къщата на духовете". Не го сравнявах с филма, няма смисъл, филмът е шедьовър.

Доста приятен сериал, с удоволствие го изгледах.
Виж целия пост
# 392
Аз започнах със " 30 сребърника " думите ми за сега са уау , не знам защо на времето не съм го гледала а чак сега . Изключително добър сериал , хваща още самото интро и ще го следя със интерес . Не бързам да давам оценки защото съм гледала само един епизод , но започна много силно .
Виж целия пост
# 393
НА трета серия съм на Harlan Coben's Caught  . Предния по ми хареса, но и този го гледам.
Виж целия пост
# 394
Аз пък започнах Перфектната двойка, по препоръка на Лейди Роял. Интересен ми е, харесвам този тип сериали. Не съм го завършила още.
Виж целия пост
# 395
Изгледах сега уикенда 4-те епизода на Cape Fear.
Историята започна доста да се различава от филма, но пък какво толкова, допада ми да е така по-разширена и да са добавени нови персонажи.
Актьорският състав е на високо ниво.
На мен повече би ли се вързал Джефри Дийн Морган като Макс Кейди, но и Хавиер Бардем си е на мястото.
Не мога да разбера какво цели щерката на Кейди, хванаха я със сина, сега с дъщерята се мотае, лесно ще я хванат и после какво?

Някой гледа ли 2-ри сезон на Цитаделата с актьора изиграл Роб Старк. Преди 3 години изгледах 1-ви сезон, но почти нищо не помня от него и се чудя дали да захвана новият сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия