Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 51

  • 20 864
  • 404
# 390
Cape fear къде го гледате? Опитах на Stremio, ама заби след петата минута и до там...
Започнах го в apple tv  но го има по платформите.
Виж целия пост
# 391
Изгледах "Къщата на духовете". Не го сравнявах с филма, няма смисъл, филмът е шедьовър.

Доста приятен сериал, с удоволствие го изгледах.
Виж целия пост
# 392
Аз започнах със " 30 сребърника " думите ми за сега са уау , не знам защо на времето не съм го гледала а чак сега . Изключително добър сериал , хваща още самото интро и ще го следя със интерес . Не бързам да давам оценки защото съм гледала само един епизод , но започна много силно .
Виж целия пост
# 393
НА трета серия съм на Harlan Coben's Caught  . Предния по ми хареса, но и този го гледам.
Виж целия пост
# 394
Аз пък започнах Перфектната двойка, по препоръка на Лейди Роял. Интересен ми е, харесвам този тип сериали. Не съм го завършила още.
Виж целия пост
# 395
Изгледах сега уикенда 4-те епизода на Cape Fear.
Историята започна доста да се различава от филма, но пък какво толкова, допада ми да е така по-разширена и да са добавени нови персонажи.
Актьорският състав е на високо ниво.
На мен повече би ли се вързал Джефри Дийн Морган като Макс Кейди, но и Хавиер Бардем си е на мястото.
Не мога да разбера какво цели щерката на Кейди, хванаха я със сина, сега с дъщерята се мотае, лесно ще я хванат и после какво?

Някой гледа ли 2-ри сезон на Цитаделата с актьора изиграл Роб Старк. Преди 3 години изгледах 1-ви сезон, но почти нищо не помня от него и се чудя дали да захвана новият сезон.
Виж целия пост
# 396
Да е жив и здрав AI. Поговорихме си какви сериали вече съм изгледала и ми препоръча Midnight, Texas. Ами много ми хареса, жалко, че са само два сезона. Разказва се за скрито от света градче, разположено върху разкъсване на „воала“ между земния свят и Ада. Актьорите са страхотни и имат невероятна химия помежду си. Има перфектна смесица от фентъзи екшън, лека мистерия, романтика и забавен хумор. Втората препоръка на AI беше Ash vs Evil Dead. Коренно различен сериал. Брутален и доста кървав (във всеки епизод се излива поне един басейн с кръв), но и същевременно абсурдна комедия. Ако не се впечатлявате от това, че хумора се случва на фона на хвърчащи крайници - вероятно ще ви хареса.
Виж целия пост
# 397
Аз пък продължавам с по-стари сериали, които незнайно защо съм изпуснала.
В момента гледам The Handmaid's Tale. Много, много добър. Изключително въздействащ и реален, въпреки че е антиутопия, някак усещаш ужаса, все едно си там.
Препоръчвам го горещо на тези, които обичат такъв тип филми.
Виж целия пост
# 398
Гледам CB Strike тези дни. Преди време пробвах първата книга от поредицата, но не ми вървеше, така че досега игнорирах и сериала. Изненадах се, че ми е интересен. Гледах сезон 2 и за мен е по-раздвижен от първия.

(Чудя се дали да опитам да чета книгите отново.)
Виж целия пост
# 399
Cool_Cat, дай шанс и на книгите за Страйк, авторката с всяка следваща книга надгражда и за мен крими поредицата е много добра. Реални и интригуващи сюжетни линии и изненадващи развръзки.
Аз съм фен и много ми допада и сериала. Кастът на главните герои е топ Hands Clap и всъщност всичко останало.
Виж целия пост
# 400
Гледах ,,Obituary"  https://www.imdb.com/title/tt23458434/
Първият сезон (те са два, по 6 еп.) е черна крими-комедия, вторият крими, та до трилър. Става за едно гледане. Най-вече защото не знаех какво следва давам 8/10.
Виж целия пост
# 401
Изгледах втори сезон на DOC.

https://www.imdb.com/title/tt26748321/

Чудех се дали да го гледам, но от мързел да търся друг сериал, го започнах. След първата серия съжалих, но поради гореспоменатите причини, продължих да гледам. Еми много интересен втори сезон. По-хубав от първия. Препоръчвам.
Виж целия пост
# 402
Относно ,Obituary" , с този финал се надявам да има 3-ти сезон, макар че все още няма решение дали ще го подновят или ще го спрат.
Ако има 3-ти сезон могат доста да променят наратива и да развържат ръцете на главната героиня.
Виж целия пост
# 403
Да е жив и здрав AI. Поговорихме си какви сериали вече съм изгледала и ми препоръча Midnight, Texas. Ами много ми хареса, жалко, че са само два сезона. Разказва се за скрито от света градче, разположено върху разкъсване на „воала“ между земния свят и Ада. Актьорите са страхотни и имат невероятна химия помежду си. Има перфектна смесица от фентъзи екшън, лека мистерия, романтика и забавен хумор. Втората препоръка на AI беше Ash vs Evil Dead. Коренно различен сериал. Брутален и доста кървав (във всеки епизод се излива поне един басейн с кръв), но и същевременно абсурдна комедия. Ако не се впечатлявате от това, че хумора се случва на фона на хвърчащи крайници - вероятно ще ви хареса.
Първият съм го гледала и сме го обсъждали тук. Хубав е да. Препоръчвам ти да видиш Grimm
Виж целия пост
# 404
Благодаря за препоръката. Гледала съм го Grimm. Страхотен беше. Жалко, че няма още сезони.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия