Звездни Компромати- Май'26

  • 220 601
  • 2 363
# 1 425
Едно е на 20 + да се разголиш,  друго на 30 и трето нагоре. Не е въпрос на тяло , а на усет след една възраст. Иначе познавам млада мароканка, която ходи по-гола и от Богданска в България. И при нея ми е пошло , а има тяло момичето. Просто ще си е все така хубава и облечена.

В един момент като се осъзнаеш колко цинични  и перверзни са повечето мъже ти идва не да се забулиш, ами главата навън да не си показваш .
Виж целия пост
# 1 426
Защо каква е разликата между 28 и 35, хубавото си е хубаво?!
Те и жените са цинични и перверзни и какво от това?
Виж целия пост
# 1 427
Отвратителна е Богданска 🤣🤣🤣 Всичко и е отвратително!
Амчи тъй де, отвратителна е 😜😜😜😜
Най вече плочките на корема й, щото аз имам само една!
И краката й са отвратителни, абе всичко й е отвратително, за носа да не отварям дума, а пък ханша й, малейййй 😭😭😭😭
Виж целия пост
# 1 428
Айде сега в крайностите летим. Хубаво е момичето, факт. Много хубаво даже. Ама няма нужда да ходи голо в Мароко.
Виж целия пост
# 1 429
Защо каква е разликата между 28 и 35, хубавото си е хубаво?!
Те и жените са цинични и перверзни и какво от това?
Между мъжете много простащина се вихри по адрес на жените, това е така. Не е същото.
Не е причина да ходиш покрита, само казвам, че май разбирам за какво става дума.
Виж целия пост
# 1 430
Между забулен и разголен има огромна разлика.
Абе ти явно не си ходила на море. Там с фередже ли си? Ходят си туристите по бански като У Китен.
Виж целия пост
# 1 431
Ясно де, сега излезе, че трябва да е покрита не заради нехристиянските цености, култура и обичаи, за които така ревностно сме се загрижили, а защото е на 30 + и защото мъжете са ужасни и какво ще си мислят за нея... Мъжете каквото си мислят за една хубава жена, си го мислят и като е облечена. Не е вулгарна Богданска, никому зло не прави, изглежда прекрасно! Жителите на Мароко хич не мисля, че са страдали от тази красота, напротив!
Единствено бих се притеснила за нея и нейната сигурност, предвид цивилизованите порядки  и отношение към жените по тия места, дето им жалите "културните" ценности, но тя е била с компания, така че всичко е наред.
Виж целия пост
# 1 432
Ясно де, сега излезе, че трябва да е покрита не заради нехристиянските цености, култура и обичаи, за които така ревновстно сме се загрижили, а защото е на 30 + и защото мъжете са ужасни и какво ще си мислят за нея... Мъжете каквото си мислят за една хубава жена, си го мислят и като е облечена. Не е вулгарна Богданска, никому зло не прави, изглежда прекрасно! Жителите на Мароко хич не мисля, че са страдали от тази красота, напротив!
Единствено бих се притеснила за нея и нейната сигурност, предвид цивилизованите порядки  и отношение към жените по тия места, дето им жалите "културните" ценности, но тя е била с компания, така че всичко е наред.
Да не говорим и, че в тези ширини и някоя като мен, без плочки би се котирала, щот съм машшалла 🤣
Виж целия пост
# 1 433
В Мароко вече може да осъдят мъж за cat calling, indecent exposure, промениха им законите, така че там може и да е по защитена, отколкото в България. Скоро чужденка се оплака в една българска група, че някой си показал гениталиите от кола докато чака на спирка в София и къде да го докладва и повечето я посъветваха, че няма смисъл и да не хаби ресурс на полиция за глупости.
Виж целия пост
# 1 434
Аз пак по вечната тема за Богданска, със скандално заключение - в момента Дара като тяло и визия е в пъти, ама в пъти по-красива от Богданска. Разбира се, момичето няма нито ръст, нито амбициите да е манекенка, но от гледна точка на естетиката, така ми се чини. И е без никакви интервенции. То просто си е кукла по природа, а не кон.
Виж целия пост
# 1 435
Аз таковата, да попитам- на Дара бюстът натурален ли е? Не знам как успява да танцува толкова с този бюст, евала💃🏻
Виж целия пост
# 1 436
Според мен си е нейният. Винаги е имала.
Виж целия пост
# 1 437
То си личи, че не са силиконови глобуси.
Виж целия пост
# 1 438
Аз таковата, да попитам- на Дара бюстът натурален ли е? Не знам как успява да танцува толкова с този бюст, евала💃🏻
Ами трудно е, по половин килограм на всяко рамо. Тайната е в качествения сутиен. Още е млада и кожата държи. Става по-сложно когато гравитацията надвие 🤣.
Дара показва, че здравото тяло е красиво.
Виж целия пост
# 1 439
Дара е красива и се надявам да не залитне по корекции. На живо в тяло е статуетка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия