Hell’s Kitchen България_сезон 8 | тема трета

  • 27 564
  • 346
# 285
60% съм за Денисиньо, 40% - за Спирова.

Денисиньо ми е по-симпатичен и през сезона беше доста по-стабилен и креативен.
Виж целия пост
# 286
Спирова май събра по-добър отбор. Поне на хартия
Виж целия пост
# 287
Семейство Събкови да се бяха “мачнали” поне малко. Той със суитчер, тя с бална рокля.

Нека по-добрият победи тази вечер!
Виж целия пост
# 288
Отборът на Спирова е много добър, да видим обаче как ще се представят.
Виж целия пост
# 289
Менюто на Денис е по-впечатляващо и с повече техники.
Виж целия пост
# 290
Семейство Събкови да се бяха “мачнали” поне малко. Той със суитчер, тя с бална рокля.

Нека по-добрият победи тази вечер!
Същото си помислих и аз, но предполагам Събков не си е тръгвал от там и затова е със същия суичър.
Виж целия пост
# 291
Честито на Денисиньо! Хареса ми как Спирова се втурна към него, но после тактично отстъпи пред родата. И двамата са страхотни.

Между другото - случайно видях финала, не го следя предаването от имунитета на онова кречетало (даже по име не искам да го наричам), ако е имало нюанси по време на готвенето - извинете
Виж целия пост
# 292
Честита победа на Денисиньо! Сърцето на синия отбор. Напълно заслужена награда. Финалът ми напълни душата. Струваше си да изтърпим простотиите на Маргарита и онова кречетало през целия сезон за този красив финал. Пожелавам на Денисиньо и жена му всичко най-хубаво и да сбъднат мечтата си да имат дете, както и професионални успехи.
Достойно представяне и на Спирова! През целия сезон гореше в кухнята, и днес не беше изключение. Желая и на нея всичко най-хубаво и да се развива професионално.
За мен и двамата са страхотни.
Виж целия пост
# 293
Браво на Денисиньо!
Заслужи я тази победа, готви много по-добре от Спирова, въпреки че няма нейните умения да ръководи кухня!
Виж целия пост
# 294
Не съм се радвала толкова за победител в риалити, колкото днес на Денисиньо. Напълни ми душата. Браво!
Виж целия пост
# 295
Много хубав и достоен финал! Simple Smile
Нека Спирова бъде за пример как трябва да се приема едно поражение.
Аз лично съм изненадан от тази победа на Денисиньо. Може би най-изненадващият победител в риалити формат последните години, но не мога да кажа, че е незаслужено. По-скоро отличен монтаж от НОВА, защото Денис беше показван повече като поддържащ герой. Но какво се оказа всъщност? Той е отличен готвач, всички много го харесват, сърцето на сините и т.н. и т.н. Дори Спирова каза, че е по-добър готвач от нея. Няма нейните умения да води кухнята, но тук я има и езиковата бариера. Във финалния ден Денисиньо беше по-събрания от двамата. Спечели предимство с по-смела тактика, финалното му меню беше една идея по-нестандартно и сложно, а и първи би звънеца.
Спирова също заслужаваше победата. Много достоен човек, силен готвач, истински лидер. Тя си беше главен герой още от старта на сезона, но през цялото време нещо в мен казваше, че няма да и дадат победата. Само дето изобщо не съм предполагал, че Денисиньо ще е големият победител. По-скоро червените лъвчета Галин и Цецо.
Като цяло от всички финали, които съм гледал в ХК този беше най-емоционалния и позитивния.
Честито на Денисиньо за заслужения триумф и успех и на двамата финалисти в реалния живот!

Генерално за сезона обаче не бих бил толкова ласкав. Напротив. Сякаш се изчерпаха, обявиха сезон 9 и как да не го обявяват при тези отлични рейтинги, но шоуто има нужда от генерална промяна в концепцията и цялостния подход. Този сезон беше най-слабият, поне според мен.

Беше ми приятно в темите (както винаги) и до нови срещи. Simple Smile
Виж целия пост
# 296
Браво на Денисиньо❣️ Отнесе Спирова на финалната резервация, и то с по-сложното меню. Дано сбъдне мечтите си!
Браво и на Спирова! Огън момиче! Борбена, смела, същински пожар! Успех ѝ желая.
Виж целия пост
# 297
Браво на Денисиньо, заслужи си напълно победата. Браво и на Спирова, сама каза, че той е по добрия готвач от двамата. Поведението й беше достойно за уважение, а и наистина си заслужи мястото на финал. Готви с много хъс, а и я бива за лидер на отбор. Денисиньо има какво да научи от нея в този аспект. Браво и на двамата.
Слаб сезон, силен финал!
Виж целия пост
# 298
Изключителен финал! По-емоционален досега не бях гледал! Направо ревнах като го обявиха! И за първи път не познаха наистина,победителят беше тотална изненада,тъй като навсякъде се пишеше,че Спирова печели! Поздравления наистина за избора! Денисиньо го заслужава! Личи си и по реакциите в социалните мрежи. В рамките на час само във  фейсбук под публикацията,че той е победител има над 25 000 харесвания и 2к коментара!
Виж целия пост
# 299
Бях чела в спойлерната тема, че печели Денисиньо. Абсолютно заслужена победа, въпреки, че доста ме учуди. Денисиньо през поврчето време стоеше някск в сянка, изтъкваха далеч по-слаби готвачи, бутаха напред Събков заради любовната история, а Денисиньо стоеше малко като фон. Добре, че накрая фокусът падна върху него, за да видим колко е добър.
Стана ми криво за Спирова. Изключително силно представяне и достойно държание на финала. Щеше ми се да има две награди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия