Цените по таверните ми се виждат пивишени, спрямо миналата година септември, когато бяхме пак в тоя регион, само че в Неи Пори.
Корабът тръгва в 10 и се връща в 16.30 часа. Мързеше ни сутринта да ходим 1 км. до пристанището. Поръчахме такси, 10,50 евро. Сега цената на човек е 55 евро, в следващите месеци казаха 65 евро. Предходната вечер спазарих 45 евро, тъмно беше вече и явно виждаха че корабът е пълен само на половина за следващия ден. Минахме и видях от водата Фалираки. То и там хотели мастодонти, не знам как е на сушата, но на мен ми заприлича на Слънчака, а всяка година почиваме и на нашето море, но на друго място. Като цяло ми се видя презастроено с високи хотели от по няколко блока, за мен нетипично за Гърция. Масово хотели на 5 етажа, някои и на повече. Видях същото и по пътя от и до летище. Букинг ми беше дал безплатен трансфер при пристигане. Замотах се с резервацията за трансфера на връщане, на кораба почти не хващаше нет и от 28 евро цената се вдигна на 50. От рецепцията поръчах такси, 33 евро някаква фиксирана цена, беше изписана още когато седнахме в колата.












Препоръчани теми