Проблем с приятелката ми

  • 19 407
  • 1 034
# 555
Още повече ми се затвърждава мнението, че чичо Скрудж не става. Момиче, зарязвай го, ще ти съсепе младостта. Най-добрият терапевт е разнообразието, опознавайки света ще опознаеш и себе си, ще ти се отворят възприятията...
Виж целия пост
# 556
Аз гледах позитивно отначало. Дребни дрязги, си помислих. Но след това публично самобичуване, и аз не харесвам момчето. Ама щом тя си го търпи...
Виж целия пост
# 557
Точно бабата ще иска да ходи по круизи с младо гадже, а не с другите бабички.
Това не е вярно. Имам пример, майка ми митка с нейни наборки, викат си "веселите вдовици" (е, малко има и разведени, и вдовици). Тъкмо се прибра от пътуване с една от другите от групата. Иначе има опции, около нея се беше завъртял един мой набор. То не че някой на моята възраст е свежо агнешко, ама за възрастта на майка ми е баш свежо агнешко. И не е изключение маман, цялата им група си пътуват заедно и предпочитат да са заедно бабите.
Виж целия пост
# 558
Разказаното от другата страна доста променя играта. Този мъж наистина е стиснат, или поне не вижда смисъл да дава пари за пътувания изобщо.
Виж целия пост
# 559
Ама, много ли искаш в Италия, много ли?!

И той си купил кола за престиж и стимул, ама не иска в Тайланд за престиж и стимул…

Е, баси цирка, фалшив.

Това не може да е писано от жена, стилистиката е същата.
Виж целия пост
# 560
Естествено, че е пързалка  Simple Smile

Бягай с 200 моето момиче. Още утре! Няма да се оправите, по-лошо ще става, а твоята младост е една
Виж целия пост
# 561
Де факто вие проблеми нямате.
Имате разминавания в желанията за пътуване.
Не ти ли дойде на ума, че момиче на 19 го води 33-годишния му приятел, защото "го води" и си е ударил дупето в тавана от кеф, че е хванал малко гадже и се прави на мъжкар.
Наложително ли е да сте постоянно двамата за всички пътувания?
Ако на теб ти се ходи до Тайланд или да обикаляш често Европа, намери си другарче и остави приятеля ти да се оправя с кучето и прахосмукачката у вас (все пак познах, че ти си мераклийката за подобни джаджи).
Виж целия пост
# 562
Изобщо не вярвам, че това е писано от приятелката, чак такава светица няма. Но ако е така, супер, приятелке, добре го закопа. Не знам кой е манипулаторът тук, но с този страдалчески, извинителен, наглед скромен и добронамерен пост закова пироните в ковчега на приятеля си. Мисля, че сте баш един за друг.

П.п. И също мисля, че накрая ще отидеш в Тайланд. Но това ще е пирова победа.
Виж целия пост
# 563
Как да нямат проблеми? Те имат толкова дълбоки и нерешими различия, че просто не ги виждам заедно. Освен ако мацката не реши да се жертва, "работи над себе си" и да се задоволи с един живот, който не е за нея. И това на 26! Да почва да подготвя раздялата
Виж целия пост
# 564
Ще тръгне на психолог, накрая на психиатър и ще се превърне в една чудесна женичка на 30 с премерена доза АД.
Тоя я вари отдалеч.

Някой каза, че вметката “по- богат” е негова.
Ми, чия да е Laughing
Виж целия пост
# 565
Не е нужно да си с по-богат мъж за да живееш по-добре. ММ, например, беше по-беден от бившия ми, когато се събрахме. Но с него ми беше по-добре.
Няма смисъл да си с богато гадже ако това не се отразява на благоденствието ти. А тук е точно така
Виж целия пост
# 566
На терапевт няма да тръгне, то е ясно.
Самият пост е написан манипулативно и жертвоготовнически.
Ако е писан от нея изобщо.
Тя скромна и бяла, нищо не иска, само подхвърля ей така лекичко. Simple Smile
Душица.
Виж целия пост
# 567
Да спира да се прави на бяла и добра, да го разкарва тоя и да почва да живее. На 26 тепърва и предстоят хубави години, няма нужда да се мъчи с тая скръндза.
Виж целия пост
# 568
Доскуча им да се сипва само на момата с черпакА, и обърнаха палачкнката. Малко само, за разнообразие. Пързуууул ⛷️ 🤣
Виж целия пост
# 569
В темата се сипваше основно на младежа.
3-4 потребители само смятахме, че тя е глезлата.
Както се и оказа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия