Проблем с приятелката ми

  • 19 406
  • 1 034
# 570
И трябва да е глезла. Като всяко момиче на 26.
Виж целия пост
# 571
?
Браво.
Фил, ти нямаше ли синове?
Виж целия пост
# 572
И аз имам. Знае, как да глези с отношение и мъжество, въпреки крехката му възраст.

Ако на една жена не ѝ е позволено да пърха с мигли и кокетничи на любимия, не знам на къде върви тоя свят.
Виж целия пост
# 573
Пърхането с мигли и вживяването като принцеса до 30 не е женственост. Принцесите са в детската градина.
Взаимното внимание и отношение с уважение един към друг е ключът в двойката.
Глезенето, както го разбират повечето в темата – даване на парички, е чудесно, но когато е с мярка и ок и за двамата.
А не като запърхам с мигла и той да скача като ужилен да ме води по Бари, Малдиви, Тайланд. Лично аз такъв не бих го уважавала.
Глезенето с постоянно провайдване минава в една друга категория отношения, която трябва и двамата да искат.
Нямат деца, сериозни жилищни проблеми, баш глезене си е тяхното. Не се разбрали за пътуванията. Различни са хората. Ако аз имах по-висок доход, НО не обичам да пътувам, няма шанс да спонсорирам приятеля си и да ходя насила по пътувания, за да му угаждам.

Виж целия пост
# 574
В темата се сипваше основно на младежа.
3-4 потребители само смятахме, че тя е глезлата.
Както се и оказа.
Защо да е глезла? Има си жилище, има си кола, има си доходи, месец-два безработица няма да я съборят. И иска да пътува, явно за нея е важно.
Виж целия пост
# 575
Не защото иска да пътува, а защото е видяла Пенчето в Тайланд и иска и тя. Тя нека си иска да пътува. Нюансите са различни.
Виж целия пост
# 576
За мен думите, казани в момент на гняв, са основни. Колко да го обича като го сравнява с друг в момента, в който ѝ е отказано нещото, което желае... От личния ми опит човек в гнева си казва истини. И после, ако ще година да тъне в извинения и обяснения, тези неща не се забравят.
Виж целия пост
# 577
Толкова очевидна пързалка, не знам защо още се коментира.
Ако изобщо е реална темата, а тя не е, момата си остава лигла, а авторът е стиснат.
Виж целия пост
# 578
За мен думите, казани в момент на гняв, са основни. Колко да го обича като го сравнява с друг в момента, в който ѝ е отказано нещото, което желае... От личния ми опит човек в гнева си казва истини. И после, ако ще година да тъне в извинения и обяснения, тези неща не се забравят.
Пратил я е на чичко паричко и да не я занимава с глупости.


Бази, ти си гърли гърл, знаеш за какво говоря.
Сухарската история в тия отношения не е за никоя жена.
Виж целия пост
# 579
Имам синове, да. И се надявам да не станат като главния герой тук. Няма по-лошо нещо от това да не се радваш на живота
Виж целия пост
# 580
Защо трябва да е глезла на 26 години? Не харесвам глезли на каквато и възраст да са. Той животът не е само забавление. Трябва да се работи, да се правят планове, да се реализират тези планове. Пърхането с мигли и принцеските са за детската градина, после са глупави. Няма по- удовлетворяващо да харчиш изкараните от себе си пари.
Виж целия пост
# 581
Глезла, глезла, колко да е глезла?
Явно инфлацията е хванала и значението на думите, защото по мое време момиче със собствен дом, доходи, което си плаща екскурзиите и сметките му викахме "сериозно".
А че иска да пътува дълго и надалеч - нормално
Виж целия пост
# 582
И аз имам. Знае, как да глези с отношение и мъжество, въпреки крехката му възраст.

Ако на една жена не ѝ е позволено да пърха с мигли и кокетничи на любимия, не знам на къде върви тоя свят.

Няма да споря, защото не знам дали под "глезене" разбираме едно и също. Всяка жена е кокетка, но аз имам познати двойки с жена глезла по моите критерии и определено и двамата от нашето семейство не харесваме това. Та, хора всякакви.
Виж целия пост
# 583
Grinning Така е  - за момците е редно да се ушиват с кредити за щайга след щайга, за престиж, нали, жените им трябва да са доволни да си платят за 3 дни ол инклузив на Сарафово, иначе са коври.
България, 2026 г.

Естествено, че е пързалка. Но и перфектна снимка на обществото днес.
Виж целия пост
# 584
Еднакво не обичам глезли и глезльовци и в близките ми кръгове няма такива хора. Дори не мога да си спомня на колко години съм била когато последно съм чакала някой нещо да ми даде наготово.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия