Мнение за акушер-гинеколог Илко Ненев, Пловдив

  • 154
  • 2
Здравейте,
Дали има някой мнение за доктор Илко Ненев от Селена гр.Пловдив?
Виж целия пост
# 1
Д-р Ненев е страхотен лекар!
Бъдете спокойна, в добри ръце сте! Хладнокръвен, спокоен, много тънко чувство за хумор, всичко ще е наред!
Синът ми вече е на 16 години.Раждането ми беше празник с д-р Ненев! Успех!
Виж целия пост
# 2
Аз не съм доволна от този доктор. Благодарение на него,детето ми се роди с увреждане и диагноза след това.Провали целия ни живот, както на нас ,така и на сина ми.В резултат от раждането детето ми е с диагноза лека умствена изостаналост, получено от недостиг на кислород,ако можех да върна времето назад никога нямаше да раждам при него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия