"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 34

  • 10 882
  • 737
# 360
Кадир затвори Джело в една от камерите.

Защо го затвори ? Вече не е ли на негова страна. Вярно че предупреди Ешреф и Гюрдал , но Кадир е непостоянен и всеки момент може да ти забие нож в гърба.

РЕКЛАМИ ОТНОВО и така ще свърши епизода с бунта и пожара и това дали ще се измъкнат Ешреф и Гюрдал. Нисан предложи сделка на агента. Да помогне на Ешреф срещу "Стареца", който иска и търси.
Виж целия пост
# 361
Дадоха ли геледжек хафта?
Всеки може да се промени но не и Чийдем каквото виждам все едно и също на едно и също тъпчи.
Виж целия пост
# 362
Защо го затвори ? Вече не е ли на негова страна. Вярно че предупреди Ешреф и Гюрдал , но Кадир е непостоянен и всеки момент може да ти забие нож в гърба.
Кадир май взе страната на Ешреф. Помогна му доста в този бунт и много информация за Джело му даде.
Но Кадир ме уби като каза на Джело:
- Ако целунеш ръката ми ще те освободя. Joy

Преводачката се надява да дадат фраг.
Виж целия пост
# 363
Еее не, така ли ще свърши? То е ясно, че Ешреф ще се спаси, дано и Гюрдал! Hands Pray
Виж целия пост
# 364
Еее не, така ли ще свърши? То е ясно, че Ешреф ще се спаси, дано и Гюрдал! Hands Pray

Ешреф няма да остави Гюрдал сам в тези пламъци и да се спаси сам. Това е просто Абсурд познавайки ги и знаеки какво означават един за друг и как са готови да умрат и борят. Ще се спасят и двамата.
Виж целия пост
# 365
Еее не, така ли ще свърши? То е ясно, че Ешреф ще се спаси, дано и Гюрдал! Hands Pray
Пипи, аз мисля, че ще спасят и Гюрдал, и Ешреф. Не вярвам толкова бързо след Мюслюм да занулят и Гюрдал.

Охх, Кенан би по точки с плана на затвора и желанието да измъкне Кадир оттам. Joy Толкова е тъп горкият. Но Чийдем отново ще обърка всички планове. Тази жена докога ще е с едни гърди пред всички.
Виж целия пост
# 366
Момичета, тенкю за споделеното! 🫶
Ние пак сме с приятели и пак пропуснахме. Но ви хвърлям по едно око, да не изпусна и аз.🤭

Виждам, че пишете че Чийдем пак се върти като хиена около Нисан...
Сещам се за това👇


Миналата седмица си го шотнах от страницата на агенцията, в която е Бюшра...
Та, аз от тях разбрах, че тя е в главна роля. 😐🤷‍♀️
А очаквах спойлерите за това, че Кадир ще я убие, да се окажат истина и да се случва по-скоро.🫣
Виж целия пост
# 367










Виж целия пост
# 368
Mr. and Mrs. TEK 🔥



Виж целия пост
# 369
Май , май няма да има фрагман не пише следвщата седмица а директно йени болюм
Виж целия пост
# 370

Адба за дизита този период

Епизода свърши и фрагмант Йок. Няма да има. През уикенда ще ни пуснат фраг 1.
Виж целия пост
# 371
Нося поста на Демет от преди минути 👇🤍❤️

Je t'aime Cannes♥️
Обичам те Кан♥️

Teşekkürler Trendyolmilla✨🇹🇷

Благодаря, Trendyolmilla✨🇹🇷



Снимките от поста й ги спретнах в колаж🫶
 А тези са от фен страница 👇



Виж целия пост
# 372

От това, което успях да видя с озвучка мога да кажа, че и този епизод ми се понрави. Ще чакам с нетърпение и бг. превода, за да коментирам.
Изкефих се обаче на Нисан - нейната смелост и желание да помогне за освобождаването на Ешреф ме разчувстваха.
Нищо не остана от плахата  и несигурна в действията си жена. Пред нас е отново истинската Нисан, готова на всичко, за да спаси любовта си. Браво!

Благодаря ви за приятната компания и тази вечер, момичета!
Отивам да гледам Hell's Kitchen, че и него следя.


Демет много ми хареса на представянето в Кан.
Блестеше и с визия, и с поведение. Чаровна и усмихната, каквато е винаги.


Тhe star 🪽 #demetözdemir

Виж целия пост
# 373




Лори 🫶 Истински блясък си ни донесла. Определено ми хареса визията и всичко и представянето. Демет си е с неизчерпаема енергия и е неуморна. Било е вълнуващо преживяване за втори път в Кан. Heart Как да няма да го Обича. Ние го Обикнахме и е Специален заради Красивите Спомени и ЧУДО от Мипкома с нашите любимци представяйки и рекламирайки сериала с другата Звезда Фъстъкът на Ешреф - Ретро Кадилака 💚 с фотосесия като Ешреф и Нисан. Професионализъм , Прецизност , Поведение и Класа. Блясък и елегантен и съобразен стил.  







Благодаря за приятната компания на всички и тази вечер. Hug Изкефих се на епизода. Хареса ми имаше от всичко и нямаше протакане. Сцените в Затвора , бунта и актьорската игра бяха Жестоки. Беше динамично ,емоционално но и тъжно и си поплакахме заради Мюслюм.
Надявам се утре да сме нагоре в цифрите. Заслужават го заради усилията и труда. Усеща се и промяна за добро в сценария.
Виж целия пост
# 374
От Демет


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия