Не, че Кенан не е достатъчен и може да си позволи намаление на хонорара, а и нова партньорка ще му намерят, ама не е колегиално. Та, ще видим.


Или се скапва съвсем или прекъсва на 1-2 минути. Дано няма проблеми тая вечер и без това вече не остана много.
Не, че изгарям от желание да гледам финала, но заради Чаатай и Демет гледам. Те тук чакам https://turoktv.com/mechta-eshrefa-2025-vse-ewhjw4jgv/ Почнаааа тук https://turoktv.com/17722-mechta-eshrefa-seria-45.html 


Знам че винаги мога да разчитам на теб , както и на другите дружки в темата. 
Дали не е размислил и променил края да не е нещастен ? 🤔

Като чета коментари Ами има си фенове сериала и екранната двойка. От това боли най много една история остана недоразказана и завършена така, както си беше истински замислена без цензура и някои да ти пречи на творчеството. Ще ни липсваш "Ешреф Рюя" всяка седмица с вълнение и трепет.🥹 Чаатай и Демет ни дадоха толкова много и сме им благодарни. Прекрасно хармонично партньорство и професионализъм и опит. Да си пишат каквото искат че се мразят и Чаатай бил тиранин това е най голямата глупост и безумие, която съм чувала. 


Препоръчани теми