Хайде и набор 2001 - 2

  • 20 029
  • 297
# 180
хм, ок благодаря ти
Виж целия пост
# 181
Да се присъединя

Криси - 28.02.2001 - Пловдив

5 паднали зъба и още един чака; за точни мерки не се боря - стройна мадама  Laughing

Виж целия пост
# 182
ей...едно детенце родено на нашата дата
Виж целия пост
# 183
Мерси Миленче! Още 3 дена и си е у дома. Grinning
При вас практика ли е да идват представители на различните училища и да си рекламират училището за да си запишеш детето при тях? У дома вече от две идваха, днес са идвали от старото училище на Гого. Цитирам 'Беше педагогическата съветничка и ме позна, нали и бях редовен клиент!" Laughing Уведомил я, че Сиси ще си бъде в градината предучилищна а за после не знам.
Исках да питам дали има варненски майчета с впечатления от ОУ Захари Стоянов. Почти нщо не знам за това училище но някак си го харесах, по метода на отпадането на други училища в района... Нали напролет се подават документите за първи клас?
Виж целия пост
# 184
здравейте, знаете ли дали за предучилищна в училище ще искат някакви изследвания...да се пдготвим навреме.
Искат на всякъде  за глистите,васерман ,може и друго.Защо не минеш да попиташ винаги има дежурен човек там.На всякъде искат различно Peace






искат глисти,ако детето е отсъствало повече от 2 месеца от градината,,,искат и попълнен профилактичен картон--кг,височина и тн,също искат и бележка че детето не е било в контакт със заразно болни
Виж целия пост
# 185
здравейте, знаете ли дали за предучилищна в училище ще искат някакви изследвания...да се пдготвим навреме.
Искат на всякъде  за глистите,васерман ,може и друго.Защо не минеш да попиташ винаги има дежурен човек там.На всякъде искат различно Peace






искат глисти,ако детето е отсъствало повече от 2 месеца от градината,,,искат и попълнен профилактичен картон--кг,височина и тн,също искат и бележка че детето не е било в контакт със заразно болни
това изкарах и аз всяка година ни ги искат нищо друго.Васерман напримен никога не са ми искали #Crazy
Виж целия пост
# 186
вълнувам се сега е предучилищна, кога трябва да се запишем за училище и можем ли да подадем за повече от едно училище?
аз го записах още началото на юни...май трябва да питаш в училището

Според мен mamavassi пита не за записване на предучилищна в училище, а за записване в училище за 1 клас. А това е въпрос, който и мен ме вълнува. Кога става записването, наистина може ли на няколко места и дали е вярно това, че не може по-рано, а трябва документа от предучилищната, който все пак се получава края на месец май? Абе изобщо въпроса с училището ми е много неясен, а няма за кога да се мотаем. Само да уточня, че Криси ще си кара предучилищната в детската градина.
 Да кажа и аз, че тя е 123 см и тежи 24 кг. Изобщо не е от дребничките, по магазините сега като пазаруваме за новия сезон продавачките все я питат кой клас е. А крачето и колко е голямо - 31-32 номер обувки носи - за мен това е притеснително, но може би по-рано ще спре да расте. Имаме вече 2 нови порастнали зъбчета и още 2 в момента растат. Не може да чете, пише си името, но сама се е научила и аз мисля, че не е нужно да може да чете. Нека сега си изживее свободно детството - има време да учи.
Виж целия пост
# 187
мда, за училище питам, за 1 клас, знам за пролетта, ама май някоои се записвали още след нова година- но не казват как става далаверата, явно не е много чиста работата
иначе и ние сме с 32 номер- направо  #Crazy дано спре да й расте крачето, че аз съм с 40 номер-към 41 и е ад с обувките Sickхич не е "мадамско"
Виж целия пост
# 188
Сори за спам-а

Сега видях, че не се разбира пола - Кристина - 28.02.2001
Виж целия пост
# 189
Сори за спам-а

Сега видях, че не се разбира пола - Кристина - 28.02.2001
ау астрален близнак на малката ми кукла
Виж целия пост
# 190
Цитат
МАМА 3 намерихме си булка давай ния и не се притеснявай.Нас отдавна ни мислят за 11-12 годишни Peace
Спазарихме се Орхидея! Искаме го Кристиян-калпазан  love001
Виж целия пост
# 191
моля и аз да се запиша, а ще изчета всичко при първа възможност

Дъщеря ми е Вероника 07.06.2001г
бебето е Виктор 28.06.2007г
Виж целия пост
# 192
Цитат
МАМА 3 намерихме си булка давай ния и не се притеснявай.Нас отдавна ни мислят за 11-12 годишни Peace
Спазарихме се Орхидея! Искаме го Кристиян-калпазан  love001
Ок няма да съжаляваш
Виж целия пост
# 193
Хайде да се запиша и аз.
Дъщеря ми Василена е родена на 10.04.2001г. - абсолютно овне си е #Cussing out
Относно мерките - 120 см. и 20 килограма. Обувките 30 номер  Laughing
Предучилищна ще кара в градината. Мъча се да я науча да срича, ама ми е трудно да й обясня как, със смятането е по-лесно.

Хайде мами на набор 2001 кажете как ще избирате училището в което ще учи детето Ви? По какви критерии ще избирате?
Виж целия пост
# 194
Хайде да се запиша и аз.
Дъщеря ми Василена е родена на 10.04.2001г. - абсолютно овне си е #Cussing out
Относно мерките - 120 см. и 20 килограма. Обувките 30 номер  Laughing
Предучилищна ще кара в градината. Мъча се да я науча да срича, ама ми е трудно да й обясня как, със смятането е по-лесно.

Хайде мами на набор 2001 кажете как ще избирате училището в което ще учи детето Ви? По какви критерии ще избирате?
Родена е 4 дена преди Александра Wink Това моето е най-анорексичното дете Confused
Училището ще гледам да ми е удобно да я водя, да има изучаване на английски от първи клас и да е с добро име. За сега имам 3-4 варианта, но догодина ще реша на кой да се спра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия