Хайде и набор 2001 - 2

  • 20 029
  • 297
# 165
DIVA_ORHIDEQ  като гледам вашите мерки, започвам да се притеснявам. Калоян е 119/19 кг и все още няма паднало зъбче.
Аз какво трябва да кажа за моето дребосъче- 112 см. и 16 кг?!
На Александра 3-то зъбче пада- държи се на косъм.
И ноктите й падат- изглежда е инфекция.
Отиваме към Приморско, като се върнем ще пиша.
Виж целия пост
# 166
Аз какво трябва да кажа за моето дребосъче- 112 см. и 16 кг?!

И сина ми е почти там някъде Wink
Преди 2 седмици му падна първото зъбче. Видя ми се малко рано, но това е.
Никак не чете още и това малко ме притеснява Sad
Виж целия пост
# 167
Здравейте!И на нас ни падна първото зъбче,и то преди месец.Но вече започвам да се притеснявам, защото ново не се е показало още Sad Дори мислех да направя консултация със зъболекар.
Цитат
Аз какво трябва да кажа за моето дребосъче- 112 см. и 16 кг?!
И аз имам притеснения момичета.Софи тежи 36 кг. и висока132 см. Отдавна се боря с кг. но резултатите идват много бавно Sad
Виж целия пост
# 168
[Аз какво трябва да кажа за моето дребосъче- 112 см. и 16 кг?!


Синът ми е едва 105см, но е роден декември и всички ме успокояват, че децата са различни и т.н.Но като прочета за разлика от 30см  Shocked
Виж целия пост
# 169
МАМА 3 намерихме си булка давай ния и не се притеснявай.Нас отдавна ни мислят за 11-12 годишни Peace
Виж целия пост
# 170
Здравейте и от мен!
А пък аз какво да ви кажа - оставих ги с най-голямо удоволствие при баба. Повече от 6 години съм в майчинство, не съм оставала нито ден без дете при мен. Това лято ходих малко на работа, майка ми гледа децата, но след работа се прибирах при тях. Отгоре на всичкото там бяха и децата на сестра ми (майка ми как се е оправяла с 4 деца, не я знам), после ги свалям пред блока и четиримата да побягат малко, докато дойде зет ми да си прибере неговите, после ние с моите се прибираме в къщи. Но последните 2 седмици на август отидоха при другата си баба, баща им си взе отпуска да прекара малко време с тях. Какво са правили там незнам, но на мен ми дойде добре. Без да чувам викове, писъци и т.н. И за първи път от 2000 г. насам гледах цял филм по телевизията - от началото до края, като не смятаме рекламите Laughing

Сега Тошко малко остана на заден план, че малката ще тръгва на градина и бягаме за нейните изследвания. Но след няколко дни ще го видим и него. За ръста - той е около 120 см и 20 кг; няма паднал зъб и няма изгледи скоро да падне. 
Millena, Тошко също не чете, но не съм го и насилвала...
Засега това е от мен...

Flash*, още е 9-та страница темата... или си искала да кажеш нещо друго, пък аз не съм разбрала (за нова тема).
Виж целия пост
# 171
М е г и, благодаря за успокоението Simple Smile

На Вики вече му се вижда новото зъбче. Млечното падна преди точно 2 седмици Simple Smile
Виж целия пост
# 172
Аз откачих тотално. Cry Уф, зле ми е. Мъжът ми замина в командировка и снощи минал през нашите. Одеве ми се обади и ми каза, че Сиси е напълняла с 2 килограма. Знам, че е ненормално, сега час по късно го знам, ама така се ядосах ... чак не знам как да го обясня. Веднъж вече съм била майка на дебело дете, Гого. Знам какво и колко му струваше това в емоционален план, слава Богу здравословно не пострада и вече, на почти 18 отслабна... не искам и Сиси да мине през това. 2 кг за един месец... Обадих им се и много им се карах, и на нея и на всички. После се обадих да и се извиня, детето каза, че нямало нужда и че нищо не било станало. После ревах защото искам да си я прегърна само. Кой ме би по главата да я пускам като знаех, че ще е за толкова дълго време. Срам ме е че пиша такива неща и че ги направих най-вече... Tired това е.
Виж целия пост
# 173
И Калоян още няма паднало зъбче.122см. е и тежи 25кг.Може да си пише името и няколко други думички.(сам искаше да пише-не съм го карала насила),но и той не може да чете.Това е засега от нас. Peace
Виж целия пост
# 174
За четенето може да чете буква по буква всичко.Трудно му е със сричките>Говори перфектно английски с комшийчето което е 5 ти клас #Crazy newsm78аз нищо не разбирам.Разкодирва си сам джиесемите.Бърника във всякакви техники.Почвам да съжалявам че не е предучилишна в училище Tiredно с сестра  му ми е трудно Outta Joint ooooh!Обожава пъзелите и да го возя на мотор.Страшно дивее и палува много енергия има и се чудя как не се уморява #Crazyоправя се сам на всякъде и с всичко.Пазарува ми и има страшна памет.Единпът минал през едно място може сам да ме заведе до там #Crazy
Виж целия пост
# 175
здравейте, знаете ли дали за предучилищна в училище ще искат някакви изследвания...да се пдготвим навреме.
Виж целия пост
# 176
здравейте, знаете ли дали за предучилищна в училище ще искат някакви изследвания...да се пдготвим навреме.
Искат на всякъде  за глистите,васерман ,може и друго.Защо не минеш да попиташ винаги има дежурен човек там.На всякъде искат различно Peace
Виж целия пост
# 177
Flash, не се измъчвай толкова   bouquet Напълно те разбирам за терзанията ти, 1. защото това наистина си е проблем, който ти и детенцето ти ще има да борите и 2. защото не си е до теб, да си го гушнеш и всички проблеми да изчезнат.
Надявам се, че скоро ще си дойде, ще се храните разумно и проблема бързо ще остане зад вас   action032
Виж целия пост
# 178
здравейте, моята принцеса е 122 см и е 26 кг, но определено е леко пълнинка, сега лятото баба й я тъпче с разни кремвирши и сладки, и много ме е яд, ама докато не заработи детската няма как да я взема
иначе е голяма кокона, черви се, лакира се и иска прашки  Rolling Eyes обича блузи с тесни ръкави, полички и всичко да е в розово  Sick
няма паднали зъбки още
вълнувам се сега е предучилищна, кога трябва да се запишем за училище и можем ли да подадем за повече от едно училище?
Виж целия пост
# 179
вълнувам се сега е предучилищна, кога трябва да се запишем за училище и можем ли да подадем за повече от едно училище?
аз го записах още началото на юни...май трябва да питаш в училището
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия