Хайде и набор 2001 - 2

  • 20 025
  • 297
# 225
Василена остана в детската градина да кара предучилищна, но беше толкова развълнувана. Разказа, че са имали тържество, директорката им говорила, минали под венец като влизали в градината, казали им, че вече са големи деца..............абе голямо вълнение беше. Много е доволна и горда  Laughing Чака с нетърпение понеделник да отива да учи  Crazy

Дрехи вече купихме, както и обувки и маратонки на Winx. Всички учебни помагала ще ги купят от градината / събираме пари/, купих някакви занимателни книжки за смятане и буквите да се занимаваме в къщи. Купихме и сметало - и тя е много доволна че може лесно да смята / но не знам дали беше добра идея това сметало, ами после как ще смята без него/.
Виж целия пост
# 226
и мойта ще кара предучилищна в градината, но днес тя дори не беше отворена, защото още е в ремонт  #Crazy а като слушам за вашите тържества и яд ме хваща  Crossing Arms
Виж целия пост
# 227
и мойта ще кара предучилищна в градината, но днес тя дори не беше отворена, защото още е в ремонт  #Crazy а като слушам за вашите тържества и яд ме хваща  Crossing Arms
същата работа  ooooh!
Виж целия пост
# 228
и мойта ще кара предучилищна в градината, но днес тя дори не беше отворена, защото още е в ремонт  #Crazy а като слушам за вашите тържества и яд ме хваща  Crossing Arms


и при на с е така,но нищо мамчета-догодина ще си имаме тържество-за 1 клас Peace
Виж целия пост
# 229
и ние сме така-предучилищна в градината.Досега бяха сборни групи и не съм я пускала,но утре вече отива Simple Smile.
Дрешки вече сме купили,а и вчера имаше рожден ден и получи доста подаръци като мама се радва повече на дрешките, Simple Smile а тя на едно кученце и не знам каква ученичка ще бъде като още  си иска играчки newsm78
Виж целия пост
# 230
и ние сме така-предучилищна в градината.Досега бяха сборни групи и не съм я пускала,но утре вече отива Simple Smile.

И ние сме така.От утре на градина.
Виж целия пост
# 231
Честита нова учебна година, на всички набори успешно да се подготвят за първи клас!
В училището имаше много хубаво тържество с почерпка (след като свърши стачката), учебници още нямаме, само тетрадки. Раницата за утре е стегната, готови сме за старт.
Виж целия пост
# 232
Ние утре сме на спортен празник  Rolling Eyes Само от 10 до 12л
Как започва само-откриване в събота, после спортен празник  Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Успешна година на всички малчугани!Да са здрави, весели и щастливи!
Аз сутринта я заведох в у-ще, където госпожата ги посреща на входа /поне тази седмица, докато научат къде им е стаята  Simple Smile/ , казахме си по някоя дума и отпраших. Ами това е, а ми се искаше да е по-различно. Малко се притеснявам дали не е голям стрес за малката. Сутринта се разплака- всяка сутрин толкова рано ли ще става, бързо ли трябва да се оправя  ooooh! , какви проблеми просто  Rolling Eyes .
Хайде, хубав ден на всички   bouquet! Аз ще споделям впечатления довечера.
Виж целия пост
# 234
Честит първи учебен ден на всички набори Hug
Нашите мъници вече се подготвят за училище ooooh! Heart Eyes
Виж целия пост
# 235
Сина ми замина доста спокоен днес. В събота след тържеството беше малко уморен и превъзбуден, иначе няма проблеми с тръгване и т.н. Е, на всички ни понатежава по-ранното ставане, закусване у дома и тръгване, но ще свикнем
Виж целия пост
# 236
Здравейте,
За Вики за сега промяна от миналата година почти няма. Ходи си с удоволствие, но си е градината Wink, играят, спят, ядат  Simple Smile ... Нямат още занимания, но при тях така или иначе текат ремонти, не знам кога ще започнат, може днес, може другата седмица.
Искам да ви попитам, тази година учебниците ще им се раздават ли, безплатни ли са и еднакви ли са за всички деца или пак ние ще си ги избираме (с учителките имам в предвид) и купуваме?
Виж целия пост
# 237
За предучилищната учебниците са безплатни.
Виж целия пост
# 238
Благодаря, Бианка!
Виж целия пост
# 239
А има ли мами решили вече къде ще записват децата в 1-ви клас ?
В последно време слушам някакви неща от рода на това , че щяло да има някакво райониране и можеш да запишеш детето си там където ти е постоянния адрес или по адреса на местоработата на един от родителите.Все още е далеч започването на първи клас , но времето ще се изниже бързо #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия