Защо и лекарите тук не предлагат нитроглицеринова терапия? И в аптеките няма подобни лекарства. И щом като дилатацията е отдавна отхвърлена защо у нас я практикуват? Кой може да ни отговори?!?
Благодаря за полезната информация 
и провали всичките ми планове за пътуване
.... от вчера започнах с нитроглицеринова маз. Приготвена е в аптека в чужбина - 0.2 % нитроглицерин във вазелин. Няма нищо друго . Само дето не мога да определя дозата която да слагам. От жегата вазелина се разтапя в кутийката и трябва да стои в хладилник . . Иначе в инструкциите на готовите кремове пише да се изстиска 2. 5 см от тубата. Правя опити да купя от фабрично произведените в Европа и Америка. Ще давам информация как се развиват нещата. Някой да сподели кога да мажа и дали е нужно прилагането на още нещо заздравяващо
. Препоръчани теми