. Кажи как ти се отразява и колко време го ползваш при обостряне. А за дефламола имаше доста противоречиви мнения . Аз този път се разминах с нечовешката болка. Започнах с чайче от сена всяка вечер . Даже 2 дни пих по лъжица зехтин сутрин Страх ме е да не предозирам нитроглицерина и да се разтропа сърцето ми
ама щом сме я докарали дотук...
.Ходих при д-р Георгиев в транспортна болница и той каза че с 2 шева , еп.упойка и една нощ в болницата всичко ще се оправи. Но понеже все още кърмя няма как да се оперирам и той ме заведе в аптеката на гарата и от собственика(бил бивш шеф на фармацевтите в България) поиска едим мехлем дето си го приготвя той и аз си го купих.Да ви кажа не ми е минало от него , но поне не е както преди.Не е скъп 3.50 лв.Доста успокоява и за тези, който нямат възможност да се оперират си е спасение. Препоръчани теми