Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 626
  • 3 085
# 135
Да не забравяме и факта, че когато си харесван в чужбина, изведнъж и в България те оценяват...😀
И аз се вълнувам и чакам с нетърпение някой да сподели видео от тази вечер!🙂
Виж целия пост
# 136
Аз съм на същото мнение, повече хора ползват социалните мрежи и нещо важно - не сме постковидно време. Честно казано, за Виктория конкретно май нямахме много надежда. 😁 Тогава липсваше конкурс за певец, както сега и песента беше ясно, че е невъзможно да спечели, ама айде да не навлизаме в тази тема. При Поли, обаче, си имаше доста хайп 2016г.!
А като стана дума за Финландия и Австралия - ако трябва да избирам бих предпочела Делта. Не стига, че финландеца пее на неговия си език, ами няма нито запомняща се дума, нито фраза. При Делта поне песента е на английски, нищо, че е някаква си поредна балада.
П.С. Гледанията ни в тубата се множат за минути, някой да каже дали сме се изместили при букитата. Би трябвало, да му се не знае! 😃
Виж целия пост
# 137
Някой засякъл ли е Дара с колко си е увеличила последователите в Инстаграм от края на февруари до сега? В момента е на 500 хиляди.
Виж целия пост
# 138
Долу-горе толкова. Май около 450 К бяха. Гледах тогава и даже очаквах да има много повече с появата на клипа.
Виж целия пост
# 139
Дара каза 40к на стори .
Виж целия пост
# 140
Вие как смятате, че ще гласува целокупният български народ? Аз мисля, че ще е:
12 т. - Гърция
10 т. - Кипър
8 т. - Румъния/Молдова
Може редът е друг, разбира се. Но ми се струва, че ще си държим региона.
Виж целия пост
# 141
Аз бих гласувала за хърватките.
Виж целия пост
# 142
Когато аз започнах да следвам Дара в Инстаграм, имаше около 440 000 последователи.
Много неприятно впечатление ми правят (голяма) част от румънските фенове, които са окупирали навсякъде (YouTube, Instagram) и много държат да се изкажат как тяхната песен е най-най-...Дотолкова че пишат злобни коментари. Като гледам, нито Александра може да се похвали с повече последователи в Инстаграм, нито с повече слушатели в Spotify, даже и с гледанията на видеата си в канала на Евровизия "изостава" от Дара (ако мога така да се изразя). Иначе Румъния отдавна държи позиции доста нагоре при букмейкърите. Чудно ми е как това се връзва със споменатите от мен по-горе неща. Единственото, за което се сещам, е, че например в Италия (а сигурно и в други държави) има доста румънци. Но дали са повече от българите в чужбина?🤔
Та, някак вътрешно ми се иска румънската песен да се класира след нашата - само заради тези агресивни и надъхани румънски фенове.😃
Виж целия пост
# 143
Гледах реакция на един англичанин и виждам логика в неговата теория със столовете в кръг като при групова психотерапия и Дара е психотерапевта 😂 Вдига ги на крака и си слагат столовете на главите, излекували са се 😉







Виж целия пост
# 144
Много са готини тези светлини и пушеци, които излизат изпод столовете.😀 Много умело в този момент се променя и осветлението. Аз при първото гледане на песента, честно казано, не бях забелязала конкретно тези две неща (светлини и пушек), защото бях като омагьосана и толкова потънала във видеото и в лицевите изражения на Дара...Не смеех да откъсна поглед и после веднага си го пуснах да го гледам отново.😅
Личи си колко труд е положен.
Между другото, все още се срещат хора, според които хореографията не е достатъчно енергична...😆
Това нормално ли е, от Евровизия спят ли или направо ще сложат плейлист с изпълненията от финала?!🤪



За първия полуфинал толкова бързи бяха - не е честно!
Виж целия пост
# 145
Не намерих livestream за шоуто днес, но в този блог публикуват отзиви веднага след представленията.
https://eurovisionfun.com/en/2026/05/eurovision-2026-grand-final … y-show-live-blog/

Дара много ги е впечатлила.
Виж целия пост
# 146
Когато аз започнах да следвам Дара в Инстаграм, имаше около 440 000 последователи.
Много неприятно впечатление ми правят (голяма) част от румънските фенове, които са окупирали навсякъде (YouTube, Instagram) и много държат да се изкажат как тяхната песен е най-най-...Дотолкова че пишат злобни коментари. Като гледам, нито Александра може да се похвали с повече последователи в Инстаграм, нито с повече слушатели в Spotify, даже и с гледанията на видеата си в канала на Евровизия "изостава" от Дара (ако мога така да се изразя). Иначе Румъния отдавна държи позиции доста нагоре при букмейкърите. Чудно ми е как това се връзва със споменатите от мен по-горе неща. Единственото, за което се сещам, е, че например в Италия (а сигурно и в други държави) има доста румънци. Но дали са повече от българите в чужбина?🤔
Та, някак вътрешно ми се иска румънската песен да се класира след нашата - само заради тези агресивни и надъхани румънски фенове.😃
Цяла Молдова ще гласува за румънците...както и обратното. Отделно другите из Европа..
С молдовците ни е битката,  сега погледнах в ютуба, тяхното парче има 30К лайка, а нашето 31К.  Израел пък имат 68К, а Австралия 28К.
Виж целия пост
# 147


Песента е прилична, ама не е по-хубава от тази на Поли Генова, Костов, че и на Виктория, че тя също да е водеща причина. Интересно ми е наистина от къде изведнъж излезе този хайп.
Мисля, че сега много повече хора ползат  Тик Ток и разни социлни мрежи и освен това песента е много свежа, запомняща се, а Дара е талантлива,  готина, изпълнена с енергия и много хора я харесват.
Песента,като песен не е моето нещо,ама хич даже.Мелодията зарибява и също така Дара е доста харазматична личност.Ако,някой друг изпълняваше песента,не мисля,че щяха да му се получат нещата.Каквото и даси говорят някои ,Дара не е бездарница и има каквото е нужно за да пробие и извън нашите ширини.Интересно ми е,как ще се протекат нещата зад нея,след нейното участие на конкурса.И аз мисля,че това,че песента се популязира в социалните мрежи(особено пък тик-ток)доста помогна.Тези,които говореха против нея(нападки на л ична основа)и отправиха абсурни обвинения като това,че е сатанистка и не знам  още какво  си,са просто жалки.Не знам,как не се усещат,че изглеждат звучат меко казано абсурдно.Разбирам,че няма да се хареса,ама това което се наблюдава от страна на публични фигури,като този господин за който сподели потребителка  не е това ,а възможност от негова страна да даде видимост отново на своите отровни политики.Не знам ,дали ще спечели,но във всеки случай се представи добро и трябва да се гордее с това,независимо как ще  завърши.П.С Аз лично не мога да се зарадвам,както хората,защото участваме в таз годишната „ Евровизия“поради очевидни причини
Виж целия пост
# 148
Слушам стрийма на Slavandic, сега пее Полша. Повечето имаха вокални проблеми като най-зле беше при хърватките, една или повече от тях тотално оплескаха тоналностите. Най-голямата изненада за мен беше, че Израел имаше voice crack.
Финландецът си изпя отлично песента, казаха, че е най-доброто от вечерта.
Солистката на Молдова също обърка някои тонове. Дания не се справи с високите части, което си е направо пагубно и от битката за победа с Финландия и Гърция, сега води битка за топ 10 заедно с България, Молдова и Румъния.

И най-важното - нашето момиче беше безупречно, пасва много добре в средата на изпълненията и много я харесаха.
Виж целия пост
# 149
Потвърждавам, коментарите за изпълненията бяха същите на стрийма на ESC Gabe. И да добавя малко злорадо, Делта също е имала леки колебания, съвсем неочаквано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия