Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 434
  • 3 085
# 2 340
Скрит текст:
Интересно ми е кой е хореографът на Армения.


Една от любимите ми песни тази година - жестока е Heart Поне 20 пъти съм я слушала до сега.
Още ме е яд, че не се класираха на финала.
И мен ме е яд. Някъде слушах, че певецът бил доскоро основно танцьор и вокалите не са му силата.
Виж целия пост
# 2 341
И по БНТ и по Нова телевизия! Само бТВ си държат на Цветанка Ризова!

Одеве ми се чу, че и Бтв ще предават пряко, но в 18.00 ч.
Виж целия пост
# 2 342
аз рускини четох, дето се плюнчеха, че била спечелила само заради гърдите си...бих оправдала такива коментари, ако беше полу-гола, ама....
Тя, ако беше облякла нещо провокативно, щеше съвсем да ги издуха Grinning
Имаше много абсурдни коментари за теглото на Дара, включително и тук. По едно време се появи, "уау, тя май е поотслабнала"...
Дара е природно адски секси и ако се беше появила като Антигони, шведката или немската представителка, не ми се мисли какви коментари щеше да има от злоба.
Аз следя английски и холандски коментари - единият я беше нахейтил, че имала големи дадености. Холандките коментираха, че била спечелила само заради външен вид. Ама то е голям грях да си добре изглеждаща сред тях.
Виж целия пост
# 2 343
Ааааа, ама то Юлиан Костов същинска Бакалова и той срича и насича, нааааправо , ако се съберат двамата , не знам , но пак го обичам.❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 2 344
Ние сме на площада в момента. Точно до Юлиан Костов. Той си пее и танцува.Grinning
Виж целия пост
# 2 345
Ето изявлението на Вирджиния Рек. за търговците, дето се надяват да гепят марката:

https://offnews.bg/obshtestvo/virdzhinia-rekards-dolu-ratcete-ot … vsich-867161.html

ПП. Ха-ха, гледам БНТ и абсолютно вярвам, че "бангаранга" може да стане дума на годината у нас.
Виж целия пост
# 2 346
Интересно ми е кой е хореографът на Армения.


Оо, така ме е яд за тях, че не се класираха. Много ми харесаха.
Виж целия пост
# 2 347
Ааааа, ама то Юлиан Костов същинска Бакалова и той срича и насича, нааааправо , ако се съберат двамата , не знам , но пак го обичам.❤️❤️❤️

Аз мисля, че Юли се справя чудесно, имайки предвид, че това не е по сценарий Simple Smile

Личи му обаче, че не е свикнал да води и да изслушва Sweat Smile Kато за водещ доста говори, но не му се сърдя. Личи си, че и той се вълнува и е много добре подготвен, като човек с международна кариера, който може би не живее в БГ Simple Smile
Виж целия пост
# 2 348
Споко, на Евровизия водещите ще говорят на английски и френски , предполагам Юли и Мария …да речем ….няма да “засичат” 😉
Виж целия пост
# 2 349
Аз не съм възприела, че тоалетът на Дара показва, че идва от малка и смотана страна... Достатъчно секси си изглеждаше.

Аз не съм и твърдяла нищо такова. Просто тоалетът ѝ беше скромен на фона на натруфените скъпарски рокли. Simple Smile
А че страната ни е „малка и смотана“ – така изглеждаме отстрани. И вината не е на Дара и тоалета ѝ, а на едни други хора. Ама да оставим настрани политиката, не е това мястото.
Виж целия пост
# 2 350
Във Варна има голям екран, на който ще предават концента в София Simple Smile

А че страната ни е „малка и смотана“ – така изглеждаме отстрани.

Радвам се, че другата година тук ще се изсипе един куп народ, да види, че никак не сме смотани, както те са си мислили Grinning
Виж целия пост
# 2 351
Ако изберат Бакалова и Костов, дори сега да не са топ, ще имат година да се подготвят. Много са красиви и симпатични, биха били подходящи.
Виж целия пост
# 2 352
Значи назад някъде видях, че Ника Добрев не била подкрепила Дара и затова не била Ок. Че тя Нина Добрев може изобщо да не знае какво е Евровизия (образно казано). Това не е сериозно.
Виж целия пост
# 2 353
Ох, паднах от смях. Репортерът на Бтв взима интервю от някакво момиченце.

Момичето:
- Бангаранга, бангаранга, бангаранга, бангаранга, бангаранга, бангаранга...
Водещия:
- Много ти благодаря

JoyJoyJoyJoyJoyJoy
Виж целия пост
# 2 354
Не е ли просто ИКОНИЧНО😃 как преди десетина години Дара се явява на Х Фактор и изпява песента DARK HORSE, а после става ГОЛЕМИЯТ "ЧЕРЕН КОН" на Евровизия 2026?😁



До вчера изобщо нямах представа коя песен пее Дара на кастинга, нито на кого е.😅
Помня, че през последните седмици иначе беше публикувана и споделена тук статия с впечатления от едни от първите репетиции. В нея пишеше, че четири държави са изпъкнали: България, Франция, другите две в момента не се сещам кои бяха. Помните ли, че тогава песента на Дара беше определена като "черен кон"?🙂 Познаха!😄😆🤣
Друго, което беше като пророчество, е фразата от песента, че "никой няма да спи тази вечер" - така си беше, изобщо не спах през нощта след финала!😆
Само телефонът ми "заспа" по някое време в събота вечер, та ви изпуснах нишката и още чета назад.😂 Искам да кажа, че изпитвам невероятна гордост! Вътрешно усещах, че се задава нещо много голямо, считах (съвсем обективно), че топ 10 ни е в кърпа вързан, дори топ 5 (или много близо до него). В последната седмица обаче започнах да си мисля, че не съм чак толкова делулу да си мечтая за победа. А след полуфинала вече...Разбира се, опитвах се да си "слагам спирачки" и да не си мечтая твърде много, за да не се разочаровам. В последните секунди, преди да кажат точките на зрителите, направо щях да получа инфаркт! Мечтаех си Дара да спечели точно когато гост-изпълнител е Дара (малко и като един вид възмездие за това че Кристиан беше ограбен през 2017 г).🙂
Наблюдавах видеата и публикациите с Дара в профилите на Евровизия, следях букмейкърите. Имаше много неща, които показваха, че Дара ще се класира далеч по-добре от прогнозите на букмейкърите. Епизод 7 от подкаста на Евровизия - този с Дара - беше най-гледануят и събра над 20 000 гледания само за първите 24 часа. Никой друг от участниците не успя да постигне същото. Видеата с Дара от евровизионните партита също бяха от най-гледаните (считам, че голяма част от гледанията на видеата на Румъния, Гърция, Кипър идваха от хора от тези държави).
Не знам дали сте коментирали, но забелязахте ли реакцията на публиката, когато Кристиан запя на сцената на Евровизия?😍
Вчера в Кауфланд пуснаха Бангаранга 3-4 пъти, докато бях в магазина.😀 Една жена 50+ г си танцуваше, настроението беше топ. Искаше ми се обаче през последните месеци да бях чула Бангаранга поне веднъж точно в Кауфланд - а иначе пускаха и обичайно пускат много от другите и' песни най-редовно.
П. П. Мнението на майка ми (70+, слуша предимно фолклор) за песента на Дара и за конкурса: "Ужас! Щях да припадна, докато изслушам всичките песни преди и след нашата. Всички или крещят, или вият, направо щях да заспя от скука. Едвам издържах!".
П. П. 2: Скоро очаквам да видя и конспирация, че Израел са платили не само за участието на България и завръщащите се страни, ами и са платили, за да спечели Дара вота на публиката.😅
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия