Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 446
  • 3 085
# 2 325
.
Тази Виктория Сваровски мислех, че просто съвпадат имената с известната марка Swarovski , а то тя си била истинската Сваровски.😂
Да, истинската Сваровски е и скоро ще се жени за наследника на империята Редбул.
...и  й дава криилаааа😂🤣
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 326
Аз лично се учудих защо беше с толкова скромно тоалетче, на фона на натруфените скъпи рокли, но явно и това беше много точно премислено и оказа нужния ефект. Ето, идва неизвестно момиченце от малката, смачкана България, със скромната блузка и късите панталонки, без никакви компютърни ефекти, само танц и песен и... бум, тряс, бангаранга и ги отвя всичките. Simple Smile

Ето това подчертаното, чак ми идва да си го сложа в подписа.
+ 1000000
Виж целия пост
# 2 327
И двете песни - на България и Армения - имат едно и също послание. Бунт на младите. Срещу офиса, реда. Затова и много си приличат в хореографията. И това е новото по света. Все по-малко млади искат да са в офисната матрица. В тази светлина, да, геополитически е изборът на публиката.
Виж целия пост
# 2 328
За жалост Бакалова не съм я гледал в Капките, но ви вярвам, че се е издънила. И нея харесвам много.
Бакалова също така води музикалните награди на радио бг мисля , че беше и се притесняваше много.  Според мен не се справи добре , но аз много я харесвам. Не искам да изглежда като хейт.
Виж целия пост
# 2 329
Юлиан Костов е много подходящ, но се притеснявам, че неговото участие би ни вързало и с Мария Бакалова, а тя не се справя добре, както и други споменаха.
Виж целия пост
# 2 330
За жалост Бакалова не съм я гледал в Капките, но ви вярвам, че се е издънила. И нея харесвам много.
Бакалова също така води музикалните награди на радио бг мисля , че беше и се притесняваше много.  Според мен не се справи добре , но аз много я харесвам. Не искам да изглежда като хейт.

Това не е хейт - това е самата истина. Не се справи и това е. Това не я прави лоша актриса и не е причина да не я харесваме. Просто не от всеки става водещ Simple Smile

И двете песни - на България и Армения - имат едно и също послание. Бунт на младите. Срещу офиса, реда. Затова и много си приличат в хореографията. И това е новото по света. Все по-малко млади искат да са в офисната матрица. В тази светлина, да, геополитически е изборът на публиката.

Наистина много си приличат двете песни. Като я чух си помислих, че те ще са ни основните конкуренти. А то какво стана.....

Започнаха живото предаване на концерта по БНТ1
Виж целия пост
# 2 331
Аз харесвам Бакалова и много се радвам на успехите ѝ в Холивуд, там не се стига лесно. Обаче наистина, милата, за водеща хич я няма.
Мисля, че на Юлиян ще му пасне и друга

Върнах си сега Нова да гледам и да ме е яд, как още работя. Ми не беше честно да е днес...

Иначе, за подчертаното по-горе, ДА, облеклото на Дара буквално не беше абсолютно нищо специално, потниче и къси панталонки ...и ги размаза, всички ефектни облекла, бални рокли и прочее.
Виж целия пост
# 2 332
От Пд започнаха репортажа (БНТ) с едни дечица, които пеят песента и хич не са малко - подредени, не на улицата, запалени, сигурно и мечтаещи.
Е това е "Ефектът Бангаранга"! (Но в темата оттатък вече само чета, и гледам да се веселя на онези "извънземните" постове.)
Виж целия пост
# 2 333
Не знам дали ще има значение, че Бакалова и Костов са известни с ролите си на руснаци..
Да не стане пак някой скандал..
Виж целия пост
# 2 334
Изчаках да премине цялата еуфория и наплив в темата , за да напиша и аз скромно мнение .
Помня , преди години , когато активно участвах в “евровизионната тема” също си беше голяма забава . Отдавна не пиша активно във форума , но сега няма как да се сдържа …
Това е Триумфът на ДАРа !!!! Едно ангелски-талантливо ; работливо; упорито и харизматично слънчево момиче , което даде пример на всички какъв е пътят и начинът да постигнеш мечтата си ! Тя е Победителят ! Тя е нашият ДАР(а) , който всички сега гордо сме “закачили на ревера на опиянението от географско-битовата си принадлежност”… Но тя е и урокът за всички ( хеле пък за “хейтърите” си ) , защото , освен всичко друго , показа и че е една чиста душа , носеща някаква вътрешна дълбока мъдрост и смирение … Тези , които сега ще се отъркат в успеха и поне една частичка от “The Dara’s way” да вземат все ще е от полза !!!
Години наред търсехме формулата за успеха на Евровизия и го открихме : гениалността , както казват е в на вид “обикновените неща” , няма нужда от много “ефекти ; “октави”; “пера и брилянти” , а от едно харизматично момиче , зад което да застанат едни истински професионалисти !
Изобщо нямам съмнение , че догодина в България ще се организира една грандиозна и великолепна Евровизия ! И шоу ще има , и водещите ще са на ниво ( което и да са те …дала съм по-назад “моите имена”) , а и приходи ще влязат в държавата ….за популярността да не говорим …
И още нещо …доказахме , че можем да бъдем обединени , когато има смисъл , така че не намирам за уместно , особено пък  тук в темата,  да се пришиват политически внушения кой бил хейтър, кой бил “сатанист”  …”чорап”, “копейка”, “жълтопаветник”; “розово пони”….хората всъщност са основно : умни и ….не чак толкова…да речем…
Изгледах много видеа и реакции след успеха на Дарето , щото нали и аз като българка понесена от нашето типично “да не се изложим пред чужденците “ ….ами то е ясно :Светът обича Дара, а покрай нея и България стана много привлекателна ! Ето тук една компилация от реакции е направил един пич , доста показателно :
Скрит текст:
А и към тези , които определят “Бангаранга” като : “Не е моята музика “ едно видео , което много ме впечатли с една професионална , музикантска и човешка МЕТЪЛ реакция :
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 335
Аз не съм възприела, че тоалетът на Дара показва, че идва от малка и смотана страна... Достатъчно секси си изглеждаше.
Виж целия пост
# 2 336
Интересно ми е кой е хореографът на Армения.



Kristina Avagimyan  
https://www.instagram.com/kristinaromanova_av/

Жесток клип, не мога да спра да го гледам!!! Песните на Молдова и Армения продължавам да си ги слушам по няколко пъти дневно
Виж целия пост
# 2 337
За жалост Бакалова не съм я гледал в Капките, но ви вярвам, че се е издънила. И нея харесвам много.
Бакалова също така води музикалните награди на радио бг мисля , че беше и се притесняваше много.  Според мен не се справи добре , но аз много я харесвам. Не искам да изглежда като хейт.

Това не е хейт - това е самата истина. Не се справи и това е. Това не я прави лоша актриса и не е причина да не я харесваме. Просто не от всеки става водещ Simple Smile

И двете песни - на България и Армения - имат едно и също послание. Бунт на младите. Срещу офиса, реда. Затова и много си приличат в хореографията. И това е новото по света. Все по-малко млади искат да са в офисната матрица. В тази светлина, да, геополитически е изборът на публиката.

Наистина много си приличат двете песни. Като я чух си помислих, че те се са ни основните конкуренти. А то какво стана.....

Започнаха живото предаване на концерта по БНТ1
И по БНТ и по Нова телевизия! Само бТВ си държат на Цветанка Ризова!
Виж целия пост
# 2 338
Хах, испанчето вика: Да сложим снимка на Христо Стоичков. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 2 339
Имаше много абсурдни коментари за теглото на Дара, включително и тук. По едно време се появи, "уау, тя май е поотслабнала"...
Дара е природно адски секси и ако се беше появила като Антигони, шведката или немската представителка, не ми се мисли какви коментари щеше да има от злоба.
Аз следя английски и холандски коментари - единият я беше нахейтил, че имала големи дадености. Холандките коментираха, че била спечелила само заради външен вид. Ама то е голям грях да си добре изглеждаща сред тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия