Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 616
  • 3 085
# 270
Хубаво пее израелеца и песента ми харесва много повече от австралийската, финландската и гръцката. Но не е уау чак, а  шоуто и присъствието му е на светлинни години от на Дара , просто си стои и пее 🙂.
Виж целия пост
# 271
Аз пък не мога да повярвам за Финландия и Австралия, по-скоро бих залагала за Румъния, Чехия и Израел например, не точно в този ред. Но сега тези двете сега за първите места са толкова демоде, че няма накъде..
  И аз така го усещам...при толкова съвременни и модерни песни, да се залага на цигулка и песен стил ранната Селин Дион ми е малко странно.
ами при положение, че на финала Кристиян Костов ще пее Селин Дион, а и драмата около нея - много е вероятно да е фаворит.
Виж целия пост
# 272
Вече и ESC Gabe коментира, че Дара е dark horse и няма да се учуди, ако Евровизия е София 2027. Щяло да му е приятно да излъчва от тука лайфове. LaughingLaughingLaughing Не сме толкова делулу.
Виж целия пост
# 273
Аз след Дара, харесвам израелеца.
Но ще гласувам стратегически Simple Smile за песен, която не ни е конкурент.

Пп
Нашите по върховете веднага да кажат, дали са ги питали за възможност на организиране 2027.
Виж целия пост
# 274
Вече и ESC Gabe коментира, че Дара е dark horse и няма да се учуди, ако Евровизия е София 2027. Щяло да му е приятно да излъчва от тука лайфове. LaughingLaughingLaughing Не сме толкова делулу.
Аз много се надявам наистина Евровизия да е в София следващата година , там съм.
Виж целия пост
# 275
Ако Австралия е първа, а ние сме втори, пак би могло да е организирано в София. LaughingLaughing
Виж целия пост
# 276
Хаха, Дара наистина е мега екстроверт, защото вече е успяла да се сприятели и да постне забавно видео с JJ (победителят от миналата година). Дано също тренират предаването на трофея  Grinning (бих постнала видеото, но съм скарана с линкване в бг-мама, може да го намерите на страницата на Джей Джей @johannesjjpietsch
Виж целия пост
# 277
Вече сме със същия процент като Гърция, като нашето момиче е с тенденция да покачва шансовете си!

Виж целия пост
# 278
Петдесет глаза за Дара от Испания. Заедно сме сила! BANGARANGA
Мога да пусна реално 50 гласа от чужбина-  имам пет различни карти и пет различни устройства, ама не мога да си го позволя, че ние в Испания сме прецакани тази година малко ни идва скъпичко, ако някой иска може да ми прати на револют да гласувам.

Скрит текст:
Някой ако иска, а не може да гласува  , не искам да лъжа никого това ми е кода на революта. Ако са изпратени повече пари ще ги върна
 Имате съобщение. Bangaranga Bangaranga ✌🤘💪
Виж целия пост
# 279
Аз след Дара, харесвам израелеца.
Но ще гласувам стратегически Simple Smile за песен, която не ни е конкурент.

Пп
Нашите по върховете веднага да кажат, дали са ги питали за възможност на организиране 2027.
Аз затова няма да гласувам, да не им трупам точки 🙈 (ай ся разпънете ме).
Виж целия пост
# 280
С българско участие на Евровизия, имах някакви надежди само за Елица.
Признавам си, че другите ми харесваха, но не ме грабваха на сцена като изпълнение.  Поли, Кристиан, дори Виктория. Нямаше го този заряд. Дара има този шанс.
Каквото и да се случи, Дара вече е успяла. Стана разпознаваема отвъд нашите граници. Това е голям успех за нея.
За нас ни стигат емоциите и надеждите, били то и напразни. Ще имаме една вълнуваща съботна вечер и хубави спомени.
Може да имаме и гласове от Турция. Те си харесват и подкрепят България, когато не засягаме техни интереси Simple Smile

Трупам точки на тези, които нямат шанс за да не изместват нашата песен Simple Smile
Виж целия пост
# 281
От Испания не може да се гласува с смс-и, защото тя не участва. Може само през сайта с 5 различни банкови карти. Как предлагат да гласуват като не знаят даже как. Не се подвеждаите.
Виж целия пост
# 282
За гласуването от чужбина през сайта....
Това, което разбрах, е че под "карта" се има предвид банкова карта, издадена в чужбина. Не Сим-карта  на телефон.
Т.е., българин, който е в чужбина на почивка, ако няма местна банкова карта, не би могъл да гласува през сайта.
Виж целия пост
# 283
Дара има фенове и в Ю Корея, покрай Мистър Ровър.
Турция, Испания,Ю Корея всички ще бъдат с вота на рест ъф дъ уърлд ли?
Виж целия пост
# 284
Петдесет глаза за Дара от Испания. Заедно сме сила! BANGARANGA
Мога да пусна реално 50 гласа от чужбина-  имам пет различни карти и пет различни устройства, ама не мога да си го позволя, че ние в Испания сме прецакани тази година малко ни идва скъпичко, ако някой иска може да ми прати на револют да гласувам.

Скрит текст:
Някой ако иска, а не може да гласува  , не искам да лъжа никого това ми е кода на революта. Ако са изпратени повече пари ще ги върна
  Имате съобщение. А още карти може ли да купим и да увеличим гласовете? Bangaranga Bangaranga ✌🤘💪
Повече ще са гласовете от Испания …само от нашето семейство 40. Отделно, тази вечер съм водеща на откриването на един нов бар в нашия град и съм се уговорила с диджея да пусне няколко пъти в процеса на вечерта БАНГАРАНГА , а аз ще агитирам за гласуване ( испанците така или иначе не участват тази година 😉).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия