Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 666
  • 3 085
# 285
ДАРА Е ВЕЧЕ ТРЕТА В ЗАЛОЗИТЕ!!!

Докато затворя и отворя наново сайта, вече се е покачила с още една позиция. Вече не сме delulu относно София 2027

Едит: към момента е и единствената в тези топ позиции, която продължава да е с тенденция да увеличава процентите си за победа!

Виж целия пост
# 286
От Испания не може да се гласува с смс-и, защото тя не участва. Може само през сайта с 5 различни банкови карти.
  Девойката гласува с карти през сайта, прати ми скринове. Аз, без да искам съм подвела. BANGARANGA
Виж целия пост
# 287
Дара е трета, но с едва 7%, а първите са с 40%, така че не мисля, че има шанс за победа, но топ 3 би било супер. Странното е, че топ 3, топ 5 и топ 10 още е по-назад. И най-вероятно това е заради вота на журито, където се очаква да сме по-назад.

За мен важното е, че Дара наистина се постара няколко месеца, не е отбила номера, а даде всичко от себе си.
Виж целия пост
# 288

Може да имаме и гласове от Турция. Те си харесват и подкрепят България, когато не засягаме техни интереси Simple Smile

Трупам точки на тези, които нямат шанс за да не изместват нашата песен Simple Smile
Тя им направи специален поздрав на турски, каза, че съпругът й е турчин, страхотна е, обгрижи ги всичките😀
Виж целия пост
# 289
Дара е трета, но с едва 7%, а първите са с 40%, така че не мисля, че има шанс за победа, но топ 3 би било супер. Странното е, че топ 3, топ 5 и топ 10 още е по-назад. И най-вероятно това е заради вота на журито, където се очаква да сме по-назад.

За мен важното е, че Дара наистина се постара няколко месеца, не е отбила номера, а даде всичко от себе си.

Аз си мисля, че вдигайки шансовете ѝ в залозите, още повече хора ще се надъхат да пуснат за нея, ще стане лавинообразен ефект. Аз не знам някога в история на Евровизия някой участник да се катапултира с над 10 места нагоре в класацията след представяне на живо. За мен се подценява и телевота на джен зитата, като нищо да спечели накрая.
Виж целия пост
# 290
Дара е трета, но с едва 7%, а първите са с 40%, така че не мисля, че има шанс за победа, но топ 3 би било супер. Странното е, че топ 3, топ 5 и топ 10 още е по-назад. И най-вероятно това е заради вота на журито, където се очаква да сме по-назад.

За мен важното е, че Дара наистина се постара няколко месеца, не е отбила номера, а даде всичко от себе си.

Аз искам да напомня, че прогнозите на букмейкърите не са класация и са базирани върху направените залози до момента. Това не променя факта, че имаме човек, който се представя феноменално - не само последната седмица, а последните месеци Simple Smile

Вотът на журито е малко непредсказуем тази година, защото е с нов състав, което всъщност е много добре за нас (мин. двама души между 18-25 год. и по-голям спектър от професии).

С последното съм най-съгласна. Независимо на кой му харесва или не песента, Дара работи яко, за да направи най-доброто възможно представяне за България и това дава резултат Heart
Виж целия пост
# 291
Попаднах на някакво видео днес. След като Дара каза, че съпругът ѝ е турчин и че учи нови турски думи всеки ден, в Турция вече я наричат "нашата булка" и призовават да се гласува за нея. Simple Smile

В Германия гласуването е по 20 цента. Ние тук, в България, разбира се, сме богаташка нация, имаме си пари, угаждаме си - при нас е 90.
Виж целия пост
# 292
Да, наистина от страни, които не участват в Евровизия, може да се гласува на сайта с банкова карта още сега. От останалите след започването на шоуто.
Виж целия пост
# 293
Дара е трета, но с едва 7%, а първите са с 40%, така че не мисля, че има шанс за победа, но топ 3 би било супер. Странното е, че топ 3, топ 5 и топ 10 още е по-назад. И най-вероятно това е заради вота на журито, където се очаква да сме по-назад.

За мен важното е, че Дара наистина се постара няколко месеца, не е отбила номера, а даде всичко от себе си.

За мен се подценява и телевота на джен зитата, като нищо да спечели накрая.

Да, и ние мислехме така, ала се оказа, че и джен зитата са доста разнообразни. Grinning
Виж целия пост
# 294
Това, което Дара направи с тази песен, е наистина невероятно. Аз продължавам да смятам, че ако бяха запазили първоначалната визия и идея на песента, може би нямаше да има такъв успех. Ще видим тази вечер, но едно е сигурно- момичето даде всичко от себе си, перфектна на сцената, перфектна на събитията/интервютата. Страхотна е!  ❤️
А като изключим България, другите песни, които не спирам да си пея, са на Норвегия и Израел. Особено Норвегия направо ми е втори фаворит.
Виж целия пост
# 295
Дано сте прави и да победи, със сигурност го заслужава. Аз бих се радвала да е в топ 5, на фона на другите изпълнения, няма да е справедлива по-задна  позиция. Дано се представи и довечера страхотно!
Виж целия пост
# 296
Ето лисващия компонент за победата. Бангаранга, изпълнена с цигулка Grinning

https://www.facebook.com/reel/1413820900766423?locale=bg_BG
Виж целия пост
# 297
Не съм сигурна, че конкурсът е популярен сред джензитата, особено най-младите такива. Но се надявам покрай родители едно-друго да гласуват за Дара. Иначе гледам в нета вече се почнали дискусия какво би станало, ако проведем конкурса другата година (че ще се усвоят едни средства, че няма да има място София да побере чуждениците и т.н.). Аз пък бих добавила, че ще стане як купон и дори да се поиздъним в организацията (сега, знаем се 😁) със сигурност ще има забава, тук нямаме грешка! Даже се чудя дали ще ни побере Арената, оня ден като бях там наблюдавах и хм, не знам, не знам. Сегашните сценични стандарти са много по-различни от Детската Евровизия насам. Но едно е сигурно - ще пуснат климатизацията на макс, поне. 🤣
Виж целия пост
# 298
В друга група писаха, че още от вчера централните места в т.нар. green room са резервирани за Австралия, Финландия, Гърция и България, защото се очаква да ги показват най-често при обявяване на резултатите.😀
Виж целия пост
# 299
Аз продължавам да чета агитации на Украйна, че нямало да гласуват за нас, защото.. от 100 кладенци вода.
В 5цата колкото и да е неприятно ще се намърдат и те, и Израел.
Финландия явно наистина са се договорили с такова очевидно бутане.
Австралия да вземе да се жалва за тийн годините си...Потвърдено е, че пианото е взето от Бионсе.
Навскъде само коментари от румънци, които са 3 пъти повече от нас по Европа колко тяхната е невероятна.
Някой държави умишлено не гласуват за силните конкуренти.
Както и Португалия на времето бяха дали 0 точки на Крис и от жури, и от публика. Те защо не вземат да си върнат наградата, след като 10 години по-късно си е жив и здрав Сал.

Много се разпалих и затова острият ми език.
И във всичкото това ние имаме нашето прекрасно момиче, което го нападат тетките, че чак лични съобщения й пишат.

Затова аз гласувам и я подкрепям и се гордея с нея.
Все тая какво ще стане на конкурса, важното е, че тя не остана незабелязана и стискам палци да стане новата Дуа Липа, че и отгоре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия