Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 523
  • 3 085
# 1 320
Гледах и не вярвах. Очаквах да сме в топ 3, но не очаквах първо място.
Но песента е точно в подходящия стил. Не ми харесва как пее тя, но песента пасва формата на състезанието.
Хайде, честито.
Виж целия пост
# 1 321
Аз какво ви казах - само положителното групово мислене преобръща нещата! Естествено, че самата Дара, екипа и българите по света са виновни. Но понякога има дребна тресчица, която може да провали всичко или не - ако бъде ПРЕГАЗЕНА!
Виж целия пост
# 1 322
Ще ми се пръсне сърцето!
ДАРАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААаааа
Виж целия пост
# 1 323
Хайде догодина в залата!
Ще изслушаме бая бълвочи и незапомнящи се песньовка, но поне ще им покажем, че феновете на Дара са голяма работа!
Виж целия пост
# 1 324
Само Саня Армутлиева ме подразни на сцената. Не можа без нея, братче!
Виж целия пост
# 1 325
Не мога да повярвам, разревах се от кеф. Направо ги пръсна Дара. Heart
Виж целия пост
# 1 326
Коя държава взе най-много точки от зрителски вот, Израел ли?

Най-накрая и ние да си имаме звезда на европейския подиум!

Ние с 312 точки
Ние сме първи и на жури и на публика
Виж целия пост
# 1 327
Това едва ли ще го забравя - днес имам рожден ден! Joy
Да си здрава и много щастлива 🔥
Браво, Дара💃🏻👑
Виж целия пост
# 1 328
БРАВО! БРАВО НА ДАРА!!!
И на всички, които й помогнаха да стигне до тук!!!!
Благодара на всички гласували за нея!
Супер доволна и щастлива съм!!!!
Наздравееееее!
Виж целия пост
# 1 329
Честито!!! Страхотна емоция!!! Догодина в София!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 330
Искам тениска като на Саня!
Виж целия пост
# 1 331
Коя държава взе най-много точки от зрителски вот, Израел ли?

Най-накрая и ние да си имаме звезда на европейския подиум!
България беше с най - много и от двата вота.
Виж целия пост
# 1 332
8 точки от публиката в Норвегия.
Виж целия пост
# 1 333
От Германия за гласували за 1. Израел 2. България, после не гледах. Simple Smile
Ние взимаме  и жури, и публика!

Мисля, че Полша имат мин. 3 Х 12 от журито, дали не и повече.
Виж целия пост
# 1 334
Честита победа, България! 🎉❤️
Аз бях сигурна, че Израел няма да спечели. Щеше да стане голям скандал. Нямаше как да се допусне. Но и нашето момиче заслужаваше напълно.
Сега, една кола с младежи, мина под прозореца ми и от вътре се чуваше до дупка песента "Бангаранга" ☺️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия