Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 528
  • 3 085
# 1 350
Хора, инфаркт щях да получа, толкова съм щастлива за Дара. Не мога да повярвам!
Браво, Дара!
Убийствена разлика, размаза всички и най-вече предварителните прогнози. 🇧🇬
Виж целия пост
# 1 351
Хора, направо се треса от вълнение! Чак още не мога да повярвам, че е истина! Браво, прекрасно момиче! ❤❤❤❤❤

Виж целия пост
# 1 352
Искам тениска като на Саня!

Аз ще си направя такава, ама розова с черен надпис. Още утре!
Виж целия пост
# 1 353
Не мога да повярвам, че Саня наговори националната селекция за Дара, за да прецака всички останали!! Някой да каже на Саня да вземе да манипулира следващите парламентарни избори за някоя партия по собствен избор, може пък да тръгнем нагоре и в други аспекти Grinning
Виж целия пост
# 1 354
Сега знам защо репликата No one's gonna sleep tonight присъства в песента ни в клин, ни в ръкав. Защото е намек за победата и за НАШЕТО СЪСТОЯНИЕ ТАЯ ВЕЧЕРР!!!!

Мале утре съм кума, а няма шанс да заспя сега след толкова вълнения 🫣

Така не съм се радвала от… абе даже не помня откога. Чакам да видя утре какво щ е пишат Фейсбук разбирачите.
Виж целия пост
# 1 355
Браво знаех си че има шанс Дара с тази песен !
Виж целия пост
# 1 356
Хора, толкова съм щастлива! Браво на Дара и целия екип за огромния труд зад този проект! Нямам търпение да отида на Евровизия догодина! Дано нещо не се откажат и да я организират в София! Йеееееееееееееееееессссссссссссссссс!
Виж целия пост
# 1 357
ББС написали - "Българската Бангаранга - просто опитайте да си го извадите от главата!"
Виж целия пост
# 1 358
Успех на кмета 😂😂😂
Виж целия пост
# 1 359
Този фейсбук е такъв пенсионерски клуб, че даже вече не ми се влиза там. Само дървени философи
Виж целия пост
# 1 360
щом джиро направихме, това ли ще ни опре. от сега подготовка Grinning
Виж целия пост
# 1 361
Ама какво го мислите този кмет! Да се стяга или да се маха!
Евровизия идва тук!
Виж целия пост
# 1 362
Има мърч Бангаранга
Виж целия пост
# 1 363
Фейсбука ми буквално се взриви. Не мога да повярвам. Знаех, че ще е в ТОП 3, убедена бях, но да спечели.........
БРАВО ДАРА, БРАВО МОМИЧЕ, ТИ СИ НАШАТА ГОРДОСТ!!!!
БЪЛГАРИЯ СЕ ГОРДЕЕ С ТЕБ!!!
Виж целия пост
# 1 364
За първи път виждам толкова много хора онлайн в която и да е тема в Бг мама в 02:00 ч. след полунощ.
Това трябва да се увековечи.
609 маймунки на клона 😎


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия