Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 687
  • 3 085
# 1 380
Догодина - в Арена Арменец, с водещи Пачков и Гюро! Не само певачки, и конферансьета имаме!
Виж целия пост
# 1 381
Елена Розберг наистина звучеше гроги при този превод на интервюто на Дара, но простете й на жената. Тя е гласът на Евровизия в България откакто повечето от нас са били деца, или поне в младежки години Grinning сигурно и в най-смелите си мечти не си е представяла, че ще превежда победа на България на Евровизия.

Имаше някои забавни лапсуси, но според мен нашите вече супер опитни преводачи доста приятно се справят. А и да си бъдем честни, шегите от водещите тази вечер бяха трагични, така че не им беше леко и на тях, да се опитат да ги преведат по някакъв що годе разбираем начин:grinning:
Виж целия пост
# 1 382
Арена Армеец не става ли за Евровизия?
Звука е под всякаква критика там. Но кой знае може би ще сменят цялото оборудване, вероятно и Европа помага за такова грандиозно събитие. Най - сетне нещо хубаво да се случи на родината ни Simple Smile
Виж целия пост
# 1 383
... а всъщност, става ясно, че тепърва ще има официална пресконференция с Дара. Аз няма да лягам още. (Това бяха просто 2 интервюта.)
Виж целия пост
# 1 384
RAngelova и от мен ЧРД. Страхотен подарък получи за РД TadaTadaTadaTada

БАНГАРАНГАААААА
Виж целия пост
# 1 385
Не мога да повярвам, че такава пародия на песен и музикално изкуство спечели и има толкова фенове по света, че да гласуват за нея и други държави.
Явно критериите вече са на кота нула и надолу. България има много повече с какво да се гордее от това "представяне". Толкова талантливи хора има в България, които имат едва по 3-4 видеа в социалните мрежи, а на такива като тази се дава сцена и подиум. Много жалко. Поли Генова също не може да пее, впрочем.
Няма нужда да ми скачате фенките, няма да чета. Просто се чудех дали има тема за Евровизия. И не схващам истерията покрай песента, за мен е много тъпа, сори.
Виж целия пост
# 1 386
Честита ни  победа!
Честита награда на Дара! Великолепна беше. От сърце и пожелавам да продължава да мечтае и нови победи!
Виж целия пост
# 1 387
Къде наистина ще се събере такава тълпа зрители за Евровизия?

България има ли инфраструктурата или ще трябва да се строи?
Виж целия пост
# 1 388
70 години Евровизия!
И на връх юбилея най-накрая имаме 1 място с Дара и Бангаранга. Blue Heart
Засега рекорда беше второто място на Кристиан Костов от 2017 г. Имаме и четвърто и пето място.

Освен Бангарангата кои парчета ми харесаха (не ги класирам, няма смисъл, просто ми харесаха):
Австрия, Румъния, Норвегия, Швеция, Финландия, Молдова и Австралия! 😊
Виж целия пост
# 1 389
а някой знае ли какъв ни е бил бюджета за участието?
Виж целия пост
# 1 390
Жестоко хубав момент и за нас, българите в чужбина!!! Браво, Дара! Момиче, докоснато от Господ. Невероятно хубаво изживяване...Тя напълно въплъти това, което изразява песента. Няма граници за човек, който гори в това, което прави!!!
Виж целия пост
# 1 391
Догодина - в Арена Арменец, с водещи Пачков и Гюро! Не само певачки, и конферансьета имаме!

И цирк Балкански в интервала
Виж целия пост
# 1 392
Догодина - в Арена Арменец, с водещи Пачков и Гюро! Не само певачки, и конферансьета имаме!

И цирк Балкански в интервала

и Етиен Леви на халки!
Виж целия пост
# 1 393
Само като се сетя каква кална кампания се беше подела срещу избора на Дара да ни представя на Евровизия от конкурентката й ме напира смях.

Браво Даре!!!!
Виж целия пост
# 1 394
Не мога да повярвам, че такава пародия на песен и музикално изкуство спечели и има толкова фенове по света, че да гласуват за нея и други държави.
Явно критериите вече са на кота нула и надолу. България има много повече с какво да се гордее от това "представяне". Толкова талантливи хора има в България, които имат едва по 3-4 видеа в социалните мрежи, а на такива като тази се дава сцена и подиум. Много жалко. Поли Генова също не може да пее, впрочем.
Няма нужда да ми скачате фенките, няма да чета. Просто се чудех дали има тема за Евровизия. И не схващам истерията покрай песента, за мен е много тъпа, сори.
Не съм фен, не знам нито една песен на Дара и изобщо нямам намерение да ти “скачам”, но като българка напуснала Родината си преди 15 години, няма как да не кажа: щастлива съм!
А ти  си занежи критериите и се опитай да преглътнеш безвкусицата. Simple Smile
Рангелова, честит рожден ден!
Моят беше преди седмица и приемам победата ни в конкурса като закъснял подарък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия