Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 629
  • 3 085
# 1 800
Който искат да пращат догодина само Драго Чая и Георги Любенов да не са водещи на конкурса. Поли Генова сто процента трябва да е едната (вече е доказала, че може) и сега остава да ѝ намерят един подходящ мъж, ама като казвам мъж наистина предпочитам да е такъв.

Водещите трябва задължително да знаят английски и френски, правило на конкурса.

А Дара е родена на 9.9.1998 г. Вие кажете каква зодия е.
Виж целия пост
# 1 801
Това за Киркоров не е вина на Драго Чая, самият той се е похвалил в руски медии:

Цитат
Киркоров е направил връзката с композитора на "Bangaranga" Димитрис Контопулос, който е бил част от неговия проект Dream Team. Контопулос е написал и двете конкурсни песни на Сергей Лазарев, когато той представяше Русия на "Евровизия". Така се появява "Bangaranga".

Киркоров също така бил човекът, който е постигнал договорка с режисьора на българското участие - Фредрик Ридман. Той е един от най-търсените сценографи на "Евровизия", като е поставял две от победните изпълнения на конкурса - това на Манс Зелмерльов  през 2015 г. и това на швейцареца Немо през 2024 г.

Не знам дали е вярно. Ако е – респект! Ако не е обаче... Не знам. Ще се чуе каква е истината и кой е спонсорирал в крайна сметка нашето участие, щом не е БНТ. (На мястото на Кошлуков изобщо нямаше да се хваля с този факт, ами много, много щях да се срамувам.)
Виж целия пост
# 1 802
Би се справил Влади

Виж целия пост
# 1 803

Според мен Иво Димчев си пасва за формата. Може с него да направим две поредни.
Предполагам, че се шегуваш ... с това недоразумение на природата от пол незнаен.

Това не го казвам аз, грешно ме цитираш, ама карай Stuck Out Tongue Winking Eye

Съгласна съм за М.Бакалова и Ю.Костов, супер тандем, с перфектен английски, млади и идеални за целта Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 804
Какво му е на Александър Кадиев? Хем е талантлив актьор, хем има дългогодишен опит с воденето на живо.
Виж целия пост
# 1 805
А Дара е родена на 9.9.1998 г. Вие кажете каква зодия е.

Ау, защо толкова е бързала майка ѝ? Трябвало е да я роди следващата година – на 09.09.1999 г. Laughing
Виж целия пост
# 1 806
Само аз ли чух Драго Чая да казва, че онези пари на Израел са си ги вложи ли в реклама на техния изпълнител, а не на Дара?
Даа, каза че са дали над милион за маркетинг и промотиране на тяхното си парче..
Виж целия пост
# 1 807
Да за Иво Димчев догодина.
Виж целия пост
# 1 808
Щеше да е чудесно, ако така както посрещнаха Дара, я бяха и изпратили 🫤 Не ми остава друго, освен да се надявам, българина някога да еволюира дотам, че да е способен на уважение и подкрепа, без значение от резултата на Евровизия.
Подкрепата си я има, не знам някой българин да е казал "ей, защо не спечели Финландия, а България".
Другото е въпрос на вкус.

Въпросното дърляне и отъждествяване няма общо с чувство на патриотичност и родолюбие, колкото и да искат някои потребители да се облекат в него, не се лъжем. Все пак, в съседство са още теми за ергена, кухни, брадъри и състезания с крайно неприятни и посредствени личности, от които България трябва да я е срам, но и там има подобно отъждествяване. Лицемерие кхъм кхъм.
Виж целия пост
# 1 809
Милотинова и директора на EBU.
Скрит текст:

И мъжа ми се шегуваше, че Рачков и Геро трябва да са водещи и казваше, че както снощи беше 4 часа Евровизия, така с тях ще продължи минимум 6 часа Satisfied

Малко съседски емоции
Скрит текст:


Показаха Pavell сега, той би ми бил интересен за водещ, но не знам дали ще се справи

Скрит текст:
Щеше да е чудесно, ако така както посрещнаха Дара, я бяха и изпратили 🫤 Не ми остава друго, освен да се надявам, българина някога да еволюира дотам, че да е способен на уважение и подкрепа, без значение от резултата на Евровизия.
Подкрепата си я има, не знам някой българин да е казал "ей, защо не спечели Финландия, а България".
Другото е въпрос на вкус.


Почти съм сигурна, че ако се разровя, мога да ти намеря именно подобни постове, които четох снощи, които се чудеха защо не спечели Румъния/Франция, били заслужавали повече от нас, според някои сънародници
Виж целия пост
# 1 810
Щеше да е чудесно, ако така както посрещнаха Дара, я бяха и изпратили 🫤 Не ми остава друго, освен да се надявам, българина някога да еволюира дотам, че да е способен на уважение и подкрепа, без значение от резултата на Евровизия.
И аз си го помислих точно това преди малко. Остана една горчивина от февруари и има за какво да се замислим като нация.
Нооо....сега обаче е време да започне да бере плодовете на огромния труд, който положи. И със сигурност много хубави неща я очакват на музикалната сцена. ❤️🥳
Виж целия пост
# 1 811
Не могааа 🤣🤣🤣:
https://www.instagram.com/p/DYcnoNzFnU5/?img_index=1&igsh=MWRtMzkzZm41OHJu
Виж целия пост
# 1 812
Laura Palmer, да не изпадаме в лингвистични анализи, но думата "заслужавам" намеква именно, че други песни повече са им харесали.
А не че не се радват за нашето момиче.

На мен други песни също повече ми харесаха и демонстрираха музикалния капацитет на изпълнителя. Ще слушам ли песента, не. Ще си я припявам ли, пак не. Но се радвам, че ние сме на първо място, а не друг. Двете неща не са взаимноизключващи се.
Така, както не харесвам Лили Иванова грам, но в уважавам и определено намирам аналогията от преди не знам си колко страници за абсолютно смехотворна.

За да съм максимално обективна, тази част ми хареса, включително вокалите.

I'm a rebel (Rebel), I'm a danger (Danger)
I'm a mover (Mover) for freedom
Let me light you, light you up, let me light you up
Виж целия пост
# 1 813
Показаха Pavell сега, той би ми бил интересен за водещ, но не знам дали ще се справи
Павел има четири сезона опит водене на живо Гласът на България. И той, и Венци се справиха много добре.
Виж целия пост
# 1 814
Аз пропуснах местния кастинг и като гледам, добре съм направила. Помня само, че жестоко я нахейтиха и тя беше почти готова да се откаже. Ама, ние сме си такива, едни мили, дружелюбни, съпричастни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия