Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 492
  • 3 085
# 2 115
Е, как да не се представя като българка Нина Добрев. Буквално в сериала, с който изгря, играеше българка и имаше поне една ключова сцена, в която говори на български. Даже и в нещо като народна носия беше облечена. И в супер много интервюта говори за България и казва по нещо на български. Феновете ѝ много добре знаят откъде е.

Бакалова за мен няма осанката за водеща на такова събитие, а и акцентът ѝ е ужасно дървен, освен ако не го е подобрила последно време. След Виктория Сваровски ще е трудно някой да направи впечатление.
Виж целия пост
# 2 116
Актьорът Иван Юруков има брилянтен френски език. Много го харесвам като актьор, сценично поведение...
Виж целия пост
# 2 117
https://www.eurovision.com/asia/
Ето това е информацията за Азия.

Искрено ме възмути, че Филип Киркоров си прави имидж на гърба на Дара и нейната победа- той бил допринесъл...Чули ли сте нещо такова?
 Антон Андонов  от БНТ , при Драго Чая в предаването "Урокът Bangaranga", каза, че Киркоров е направил връзката с чуждия екип / гърците/ да поемат нещата, защото са dreamteam-а  за  Евровизия.
Виж целия пост
# 2 118
Аз се чудя какво сте се хванали за тези водещи, сякаш BG мама трябва да ги избере Joy

Освен това, изпускате един много важен детайл - освен английски и френски (поне единия водещ), те трябва да могат и да пеят, тъй като са част от шоуто. Винаги има няколко музикални номера от водещите.
Виж целия пост
# 2 119
Владо Карамазов говори френски.
Виж целия пост
# 2 120
А,  баш. Иван Юруков беше невероятен в Капките.  Пее, и то как.
Виж целия пост
# 2 121
Аз не съм сигурна дали конкретните водещи са толкова важни, колкото дали тези, които ще им напишат сценария ще хванат идеята на Евровизия. Има нещо по детски във воденето на Евровизия, шегите са леко стерилни, избягва се някакъв сериозен сарказъм и опити за остроумие. Аз рядко намирам шегите на водещите за смешни, но ми харесва този начин на водене - просто е много типичен за Евровизия. Grinning

Аз се надявам наистина най-вече да избегнем някакви драматизми тип "ние сме малка, изстрадала страна с красива природа и борбен народ". Нито сме чак пък толкова малка страна, нито сме единственият народ преминал през изпитания в историята. По-малко жалване, повече забавление и промотиране на красиви места в страната във визитките Grinning
Виж целия пост
# 2 122
Башар Рахал не беше ли живял някога в САЩ?
Виж целия пост
# 2 123
Е, не зависят от нас водещите, но защо да не си погадаем.

За мен най-подходяща е Люси Дяковска - и певица, и актриса, и в Евровизия участвала , и има чуство за хумор и импровизира.
Виж целия пост
# 2 124
Тя знае немски. За френски не знам
Виж целия пост
# 2 125
Е, как да не се представя като българка Нина Добрев. Буквално в сериала, с който изгря, играеше българка и имаше поне една ключова сцена, в която говори на български. Даже и в нещо като народна носия беше облечена. И в супер много интервюта говори за България и казва по нещо на български. Феновете ѝ много добре знаят откъде е.

Бакалова за мен няма осанката за водеща на такова събитие, а и акцентът ѝ е ужасно дървен, освен ако не го е подобрила последно време. След Виктория Сваровски ще е трудно някой да направи впечатление.
Много ясно, че ако имаш актьор, който е с друг произход и говори криво-ляво странен език ще го използваш, за да си направиш епизода интересен.
Не случайно уточних, че Добрев РЯДКО е говорила за произхода си, не никога. Ни пък ето сега се сещам още нещо - публичните ѝ изяви в България се броят на пръсти.
Виж целия пост
# 2 126
Междудругото, сега покрай финала на Капките се сетих за още един човек, който мисля че би се справил чудесно с Евровизия, а именно Рафи. Има страхотно излъчване, разнообразен глас, способен е да направи интересни изпълнения. Не знам дали той лично би искал, но аз бих се радвал да му дадът шанс.
Виж целия пост
# 2 127
Междудругото, сега покрай финала на Капките се сетих за още един човек, който мисля че би се справил чудесно с Евровизия, а именно Рафи. Има страхотно излъчване, разнообразен глас, способен е да направи интересни изпълнения. Не знам дали той лично би искал, но аз бих се радвал да му дадът шанс.
Къде ще му намерят по-ниска девойка от него, съвсем сериозна съм във въпроса?
Виж целия пост
# 2 128
За варненци - кметът на Варна сериозно се заиграва с идеята денят на Варна (15-ти август) да получи своята кулминация в голям концерт на Дара и като цяло празнуване на победата й. Надявам се Дара да му е дала зелена светлина за тези планове, а не само да се изхвърля Grinning но ще е супер, ако наистина се случи нещо такова.
Дара пее на всички концерти на Деня на Варна по принцип, вероятно ще е нещо по-грандиозно в нейна чест.
Виж целия пост
# 2 129
Междудругото, сега покрай финала на Капките се сетих за още един човек, който мисля че би се справил чудесно с Евровизия, а именно Рафи. Има страхотно излъчване, разнообразен глас, способен е да направи интересни изпълнения. Не знам дали той лично би искал, но аз бих се радвал да му дадът шанс.
Къде ще му намерят по-ниска девойка от него, съвсем сериозна съм във въпроса?

Ама аз не говоря за водещ... Аз го казах като участник, който да ни представлява. Водещите ми е все тая общо взето. Smile (стига да не са Кадиев, Мадиев и тем подобни)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия