Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 455
  • 3 085
# 2 175
Не знам дали се сещате, но една от големите конспирации, които се тиражираше след националната селекция беше, че някой чул, че Дара се отказала от Гласът на България, защото знаела предварително, че ще спечели селекцията, хаха, а сега ми излезе, че и този сезон Дара официално е потвърдена като ментор.

Въпреки че аз егоистично се надявам БТВ-то да я пусне от този ангажимент, ако го прави по договорно задължение. Изглежда като загуба на време и енергия да се занимава с това леко безсмислено предаване, когато може да тръгне на тур в Европа, докато всичко все още е горещо.
Виж целия пост
# 2 176
Добре, за детската Евровизия не са ли същите изисквания, нея как я домакинствахме?
Виж целия пост
# 2 177
Добре, за детската Евровизия не са ли същите изисквания, нея как я домакинствахме?

Несъразмерими са като мащаб двете събития Simple Smile Отделно, че за толкова години, технически нещата много са се променили.

Тази статия беше споделена по-рано в темата май, относно изискванията за града домакин и залата:

https://webcafe.bg/obshtestvo/evroviziya-2027-na-kakvi-usloviya- … -na-konkursa.html

Идеи къде ние може да опънем нашия тюркоазен килим? Joy
Във Виена се получи много добре, но предните две години не беше нищо особено.. да не кажа, че беше негледаемо. Събитието така или иначе е основно за медиите.
Виж целия пост
# 2 178
Слави Трифонов се притеснил, че Евровизията, щяла да му провали концерта на Фики догодина Satisfied

https://www.actualno.com/music/evrovizija-udrja-slavi-konkursyt- … news_2595919.html
Виж целия пост
# 2 179
Кипърско предаване пресъздаде танца на DARA от "Евровизия"

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fww … _text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>
Виж целия пост
# 2 180
https://www.facebook.com/reel/1357251229883707
И Живанши в Кан е "копирал" Бангаранга с Кейт Бланшет. 
Виж целия пост
# 2 181
Момичета, Бангаранга на всички вас, честита победа!
Не съм писала досега в темата, но ви четох през нощта на конкурса и много ми повдигнахте духа и настроението! Sparkling Heart Направо благодарение и на вас останах да изгледам всичко до край, иначе си мислех да гледам до изпълнението на Дара и да си лягам, защото хич не съм от издържащите до късно вечер.
Един от съпътстващите голям  успех на Дара според мен е, че ей така, щуреейки и танцувайки, издърпа килимчето изпод краката на всички мрънкачи и оплаквачи, които оправдават личния си неуспех с държавата. Отне им аргументите, остави ги "капут". Затова много, много й се радвам и вярвам, че при нея това е само началото, и че от нейна страна ще има още много положителни изненади и занапред. Браво Дараааааааа! HeartbeatRevolving HeartsSparkling HeartHeartpulseFlowers HibiscusTwo Hearts
Виж целия пост
# 2 182
Слави Трифонов се притеснил, че Евровизията, щяла да му провали концерта на Фики догодина Satisfied

https://www.actualno.com/music/evrovizija-udrja-slavi-konkursyt- … news_2595919.html
Още един положителен ефект от победата Smiley
Виж целия пост
# 2 183
Много хора няма да се съгласят, но аз продължавам да не виждам кое му е великото на хореографията на Бангаранга от финала?
Велика беше импровизацията на "Изпълнението на победителя", на нея давам 10/10.   
В сравнение с нея, официалната хореография ми е 4/10

Виж целия пост
# 2 184
Слави Трифонов се притеснил, че Евровизията, щяла да му провали концерта на Фики догодина Satisfied

https://www.actualno.com/music/evrovizija-udrja-slavi-konkursyt- … news_2595919.html
Още един положителен ефект от победата Smiley


Аз като казвам, че само позитиви има тази победа Laughing
Виж целия пост
# 2 185
Именно с импровизацията накрая Дара ясно демонстрира защо всъщност тя спечели Евровизия. Класа!

Няма нужда от коментар. Думите са малко.
Виж целия пост
# 2 186
Четат ли ни тук не знам, но и във ФБ започнаха залагания от разни хора за водещи на Евровизия догодина Joy
Предложение от ФБ  - Нина Добрев и Григор Димитров Grinning
Виж целия пост
# 2 187
Григор - малко смехотворно. Ако се беше оженил навремето примерно за Никол и тя водеше - айде разбирам Wink
Виж целия пост
# 2 188
Много хора няма да се съгласят, но аз продължавам да не виждам кое му е великото на хореографията на Бангаранга от финала?
Велика беше импровизацията на "Изпълнението на победителя", на нея давам 10/10.   
В сравнение с нея, официалната хореография ми е 4/10



На мен лично никога не ми е пукало много изпълнението да изглежда като музикално видео, НО много хора им допада именно това, че са успели да придадат усещане за официално музикално видео с толкова малко ресурси и реални ефекти. Видях доста съпоставки с Ферто на Гърция, където бая ресурси са били изхарчени и много неща се случваха, но много хора се оплакаха, че е било прекалено много и практически негледаемо за хората в залата.

Явно Дара и компания са успяли да ударят златната среда и хем да направят шоу за телевизионните зрители, хем да включат и публиката в залата. Аз си мисля, че беше много мъдро да включат тази част със столовете. Не, че сигурно не е било изморително, но със сигурност малко по-щадящо за енергията на Дара от това да се очакваше 3 минути да се кълчи права и да може да пее. Аз всъщност още съм в шок колко минимално е количеството на презаписаните беквокали в живото изпълнение.
Виж целия пост
# 2 189
Не мисля, че спортист трябва да води Евровизия. НО, ако ще даваме идеи за спортисти, то Бербатов ми е фаворита на мен за това. Висок, хубав, елегантен, изразява се добре, сдържан и премерен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия