Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 448
  • 3 085
# 2 310
На мен много ми харесва фигурата, спортна поддържана, само не знам с тази горна част как успява да танцува толкова 🙈
Виж целия пост
# 2 311
Четирима са подали искане за запазване на марката "Бангаранга" в патентното ведомство.

Направени са четири заявки в България и една в европейското патентно ведомство, за която стана ясно още вчера.

https://offnews.bg/obshtestvo/oshte-4-ma-poiskaha-za-zapaziat-ma … ranga-867108.html
Дара днес каза да не се мъчат.  Всичко каквото е необходимо е направено.
Виж целия пост
# 2 312
Скрит текст:
Молитва е класи над каквото там пя Верка.
На мен ми омръзна всяка година да се пеят все едни и същи песни от конкурса. Искам да гледам местни изпълнители да пеят своите песни и да ни запознаят с местната музикална сцена.
Молитва е глупава и незапомняща се песен, като ми попадне случайно в плейлист натискам skip. Верка си я пускам и до днес. С много песни от втори места ми е същото - Ча Ча Ча, Рим Тим Таги Дим пред победителите съответно Лорийн и Немо.
Нито помня каква песен пя Верка, нито имам намерение някога да я слушам. Онзи от Финландия на малкия пръст на Лорийн не може да стъпи в моите очи.
Не е въпросът колко може да пее, а дали песента му е вайръл и catchy. Аз пък не си спомням как звучи Тату на Лорийн. Еуфория я помня заради това че отвсякъде звучеше.
Ако някой е бил спечелил веднъж, не трябва да може да се явява втори път. Така получихме два пъти Лорийн с една и съща песен през 11 години. Нищо новаторско, лежи на стари лаври. Тя и си остана само евровизионна певица, не е световна звезда като Селин Дион.
Виж целия пост
# 2 313
Аз съм пропуснала коментарите за фигурата на Дара?
Тя има перфектна фигура, не знам как някой вижда нещо различно. Стегната, не е кльощава, нито е пухкава, абсолютно идеално изглежда
Виж целия пост
# 2 314
Скрит текст:
Молитва е класи над каквото там пя Верка.
На мен ми омръзна всяка година да се пеят все едни и същи песни от конкурса. Искам да гледам местни изпълнители да пеят своите песни и да ни запознаят с местната музикална сцена.
Молитва е глупава и незапомняща се песен, като ми попадне случайно в плейлист натискам skip. Верка си я пускам и до днес. С много песни от втори места ми е същото - Ча Ча Ча, Рим Тим Таги Дим пред победителите съответно Лорийн и Немо.
Нито помня каква песен пя Верка, нито имам намерение някога да я слушам. Онзи от Финландия на малкия пръст на Лорийн не може да стъпи в моите очи.
Не е въпросът колко може да пее, а дали песента му е вайръл и catchy. Аз пък не си спомням как звучи Тату на Лорийн. Еуфория я помня заради това че отвсякъде звучеше.
Ако някой е бил спечелил веднъж, не трябва да може да се явява втори път. Така получихме два пъти Лорийн с една и съща песен през 11 години. Нищо новаторско, лежи на стари лаври. Тя и си остана само евровизионна певица, не е световна звезда като Селин Дион.
Cha Cha Cha няма и половината от комерсиалния успех на Tattoo.
Виж целия пост
# 2 315
.
Тази Виктория Сваровски мислех, че просто съвпадат имената с известната марка Swarovski , а то тя си била истинската Сваровски.😂
Да, истинската Сваровски е и скоро ще се жени за наследника на империята Редбул.
Виж целия пост
# 2 316
Cha Cha Cha остана завинаги в сърцето на евровизионните фенове, поканиха Каарая да изпълни микс на Ча Ча Ча с Рим Тим Таги Дим с Бейби Лазаня миналата година в Базел на intervals act и това беше най-бомбастичното и готино нещо от Базел 2025! То спаси Евровизията.
Btw те имат повече гледания от JJ Wasted Love на финала. Те са 21 млн, JJ е 18 млн.

Виж целия пост
# 2 317
В 17 ли започваше днес по Нова предаването за Дара?
Виж целия пост
# 2 318
Дара каза, че кукерската рокля за тюркоазения килим и другите й дрехи ги прави Виктор Гърбешков, студент по моден дизайн в Милано, който твори в стая и шие на ръка, няма ателие. Сега чета, че авторът на роклята бил стилистът й Иван Цуцуманов от Разлог по негови думи. Да се разберат кой е дизайнера😂 Кой ли още ще се присъедини към славата й ...
По Нова в 17 ч. -  Роди се звезда.
Виж целия пост
# 2 319
Интересно ми е кой е хореографът на Армения.

Виж целия пост
# 2 320
В 17 ли започваше днес по Нова предаването за Дара?
Да  вече започна..

Юлиян Костов ще бъде водещ на площада. Водещата го пита  дали иска да бъде водещ и на Евровизия и той каза, че не може да откаже, ако държавата го иска...
С Мария Бакалова са си говорили и тя нямала нищо против..
Този тандем ми харесва 👍
Виж целия пост
# 2 321
Интересно ми е кой е хореографът на Армения.



Една от любимите ми песни тази година - жестока е Heart Поне 20 пъти съм я слушала до сега.
Още ме е яд, че не се класираха на финала.
Виж целия пост
# 2 322
ПП. Спец.заради последните ни странички. Освен кого, доста важно (се оказва) е каква песен ще му напишат - или ще си създаде. Не мислите ли?

Разбира се, че песента е много важна. То там всички могат да пеят, няма нужда от особени напъни за уникалност. По-важно е да се създаде точната песен, която да се отличи от останалите и да грабне публиката. Това първо.
И второ, много е важна режисурата на изпълнението. Както видяхме тази година, точно това беше печелившата карта, наред с енергията и чара на Дара.
Аз лично се учудих защо беше с толкова скромно тоалетче, на фона на натруфените скъпи рокли, но явно и това беше много точно премислено и оказа нужния ефект. Ето, идва неизвестно момиченце от малката, смачкана България, със скромната блузка и късите панталонки, без никакви компютърни ефекти, само танц и песен и... бум, тряс, бангаранга и ги отвя всичките. Simple Smile
Не знам колко пари са вложени в успеха на Дара, но сигурно не са малко. И най-важното е, че са вложени умно – без излишна показност, но с огромен ефект.
Виж целия пост
# 2 323
Благодаря!
Виж целия пост
# 2 324
Е, това направо си е генерална репетиция за Евровизия догодина. Ако днес на Юлиян Костов му се получи, на 95% според мен той ще е водещ. А дано, аз много го харесвам.
За жалост Бакалова не съм я гледал в Капките, но ви вярвам, че се е издънила. И нея харесвам много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия