С какво ви дразнят хората? - тема №6

  • 26 388
  • 664
# 630
Някъде четох, че паузите за хидратация се правят и за да наподобява играта американския футбол - там се играело на интервали от 15 минути.
Виж целия пост
# 631
То тези паузи са за реклами завоалирано, писаха че в Европа няма да ги налагат. Те самите футболисти и треньори НЕ ги искат, губят темпо
Ози, нямате ли модата сандал с чорап 🤣
Виж целия пост
# 632
аааа, за да не прегреят мозъците на гледащите хАмериканци Scream

Jokerr, имаме-не какъв да е сандал, а чехлА Nike - народът продължава да ги уважава,а ааз дори ги заобичах, в сравнение с другото ..
Виж целия пост
# 633
Между другото помня, че и вие имахте bin флуенсър, поздрав от моята махала с кошовете🤣(не са чак толкова много, но явно и някой друг изтрещя от моя квартал, пита за кой кош е ден днес)
Скрит текст:
Виж целия пост
# 634
Аааа , страшен е, ще го открадна  Sweat Smile
Виж целия пост
# 635
Наскоро колега ми казваше, че навремето едвам е отучил жена си да  носи обувки с деколте с бели хавлиени чорапи, а то им дошпа модата
Виж целия пост
# 636
А едно време как си ходехме натурални и никой не ни гледаше ни петите, ни под мишниците. Майтапя се Simple Smile

Аз си признавам, че ми е гадно да гледам нокти с гел лак. Изрязани кожички, наслоени плочки. Горките нокти и пръсти.
Кожичките си имат предназначение.. пазят от инфекции.
Обичам ръце с изрязани нокти. Ама това си е мое мнение.
Виж целия пост
# 637
Кое едно време??
Ако става дума за времетона бабите ни- може. Евентуално..
Аз ходя на педикюр от малка, защото майка ми ходеше редовно.Вярно, маникюр доста късно , и си го правех сама.
След като се очовечих, косъм не съм виждала вече по тялото си.
Виж целия пост
# 638
А едно време как си ходехме натурални и никой не ни гледаше ни петите, ни под мишниците. Майтапя се Simple Smile

Аз си признавам, че ми е гадно да гледам нокти с гел лак. Изрязани кожички, наслоени плочки. Горките нокти и пръсти.
Кожичките си имат предназначение.. пазят от инфекции.
Обичам ръце с изрязани нокти. Ама това си е мое мнение.
+1
пръстите и ноктите на краката ми са перфектни. Заради разни сноби трябва да ги лакирам за да си спестя злобни подмятания и коментари.
Виж ноктите на ръцете не си ги давам. Чисти и неопетнени. Много ме дразнят алчни ненаяли се агресивни маникюристки, които настояват да ме намажат с геллак. Последствията остават с месеци, съсипана и грозна плочка, и откачам от яд.
Виж целия пост
# 639
Никой никога, нищо не ми е подмятал за нелакирани ръце и крака. Съвсем достатъчно е да са здрави, чисти и добре оформени.
Виж целия пост
# 640
Те и нас дето имаме лак, но не гел тормозят😤не искам гел, разваля плочката, а и ако гелът на някой нокът падне не мога да го оправя сама, а това ми е по неприятно от нелакирани нокти - олющени, израсли нокти.
Виж целия пост
# 641
Оформени нокти, и поддържани ръце и крака  ≠  гел лак, ако обичате!
Виж целия пост
# 642
След като се очовечих, косъм не съм виждала вече по тялото си.

Чукай на дърво и плюй през рамо, че както е тръгнало, нищо чудно скоро да стане модерно да се ходи еко-, био-, органик-, натурално космати.
Както след изтънените като конец вежди дойдоха на мода дебелите и рунтави, така е въпрос на време да дойдат на мода рунтавите крака и подмишници. Simple Smile
А ощетените от природата ще ходят да им ги татуират. Laughing
Виж целия пост
# 643
О, дърта съм, не ми дреме!
Да му мислят младите, ама ако са като моите- почти изцяло трайно обезкосмени, пак ще удари на камък тая мода Grinning
Виж целия пост
# 644
Не ги мисли – ще си ги рисуват космите. Laughing

Преди години сред мъжете е било разпространен лафът, че „жените с влажни очи и космати крака са много страстни“. И някои са ги предпочитали. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия