Пазаруване от about you - тема 48

  • 38 028
  • 422
# 405
Сигурно е така, пробвах само светлите, за това казвам, че винаги пробвам, по-някога доста от нещата с Deal ми се намаляват, и като се улучат няколко си е добро намаление. И двата цвята ги сваля на една цена, различно са намалени, затова и разликата в намалението.
Виж целия пост
# 406
Кой код лови зелените цени?

Няма код, който да ги намалява тях.
Тета (автокоректът те нреименува тетанус), зелените са тези с етикет deal.

Зеленобелите ги намаля кода на,29 евро.
Виж целия пост
# 407
Aктуален код има ли в момента? Изтекли са вчерашните ...
Виж целия пост
# 408
Шипнали са ми поръчката от вчерашното намаление.
Виж целия пост
# 409
И на мен!🙂
Сега ме е яд,че поръчах само 2 тениски и 1 суитчър.
В любими се чудех на поне още 10 неща с невероятна цена.  Кодче:
15ARTI над 50 евро,но не знам при това намаление какъв ефект ще има,но може да се пробва.
Виж целия пост
# 410
Моля, покажете какво поръчахте вчера, че да следим и ние Simple Smile
Виж целия пост
# 411
Нищо от поръчаното не е налично, като кликна излиза червен екран с надпис, че страницата не съществува.  Основно синчето намаза-две ризи на Майкъл Корс за 17 и 21евро, палто на баче Карл за 48, суичъри за малкия и големия мъж КК и КЛ за 15 и 25 евро. Докато стигна до себе си и намалението изчезна.
Виж целия пост
# 412
И моите неща вече ги няма, един суичър и една блуза.
Виж целия пост
# 413
Мен абсолютно нищо от нещата,които видях намалени вчвра не ме трепна.Нищо от тях не бих носила.
Виж целия пост
# 414
Взех на момчетата няколко суичера Tommy и CK по 15-30€ и една рокля Карл за 33€.  
За никое няма активен линк.
Върнах кравешките мартенси, не можах да се възприема с тях.
Виж целия пост
# 415
Идвам с отзиви.

Две много хубави блузи, първата е плетена, фина плетка. И двете са памук.

https://www.aboutyou.bg/p/smith-soul/pulover-26711692
https://www.aboutyou.bg/p/tommy-hilfiger/teniska-30182202

Една чудна кадифена рокличка за малката:
https://www.aboutyou.bg/p/about-you/roklya-willa-29608055

И две блузи, които ще върна. Първата ми е тясна, не мога да я облека, а е моят си номер. В допълнение десенът на живо е гаден. Втората има подплата и не прозира, но отгоре е от много тънка и лигава материя,   поради което частта около врата стои разжамбена, а не изправена и така целият фасон се разваля.

https://www.aboutyou.bg/p/dorothy-perkins/teniska-7828356
https://www.aboutyou.bg/p/only/bluza-onlvikki-22698209

Редактирам: плетената блуза не е памук, а вискоза. Объркали са описанието в сайта, сега гледах етикета.
Виж целия пост
# 416
Разджуркали са цените.

https://www.aboutyou.bg/p/adidas-originals/niski-maratonki-sl-72 … _campaign=product

https://www.aboutyou.bg/p/dr-martens/boti-s-vrazki-pascal-197102 … _campaign=product

https://www.aboutyou.bg/p/levi-s/danki-wedgie-slim-29345994?utm_ … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/levi-s/ … gie-slim-29345994
Виж целия пост
# 417
Мама намаза.
Взех последните 38 2/3
Виж целия пост
# 418
https://www.aboutyou.bg/p/weekday/suichari-s-kachulka-scarlet-24 … _campaign=product

https://www.aboutyou.bg/p/pegador/teniska-modra-31750230?utm_med … _campaign=product

Като научих и дъщеря си да рови в АЮ,сега си патя.
Ето изборът й от днес.
Виж целия пост
# 419
Мама намаза.
Взех последните 38 2/3
Радвам се, че мислиш за майка си!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия