С какво ви дразнят свекървите? – 173

  • 28 225
  • 763
# 90
Ами ако се опита пак събирам багажа на сина и и така, аз този път съм го отъпкала вече. Като не и увира главата сина и ще пати. Първото го отгледах без жилище и образование, че сега ли няма да се справя.

Това е най-глупавото нещо, което може да направиш. Ти проблеми с мъжа нямаш, нямаш и със свекървата. Явно ти харесва да си жертва. Нали знаеш, че който каквото си направи и цяло село не може
Виж целия пост
# 91
Ами ако се опита пак събирам багажа на сина и и така, аз този път съм го отъпкала вече. Като не и увира главата сина и ще пати. Първото го отгледах без жилище и образование, че сега ли няма да се справя.

Ох, това като някой нещо каже на някого да направи, този вторият го прави, после останалите скачат на втория, а не на първия, който е казал на втория еди какво си.

Толкова неадекватно нещо, че няма накъде! С какво мъжът ти е виновен, че той да пати? А да, единственият адекватен в ситуацията, когото ти си спряла да действа, защото не обичаш скандалите.

Честно, не мога да те разбера! И като му събереш багажа и какво си мислиш, че ще стане? Ще й направиш кефа и отново ще събере родата! Същата работа я гледаме от февруари месец, ми добре, че Дара не се отказа от Евровизия!
Виж целия пост
# 92
Ами така де. То на някъде избива.
Виж целия пост
# 93
Ако можеше да избие и в правилната посока...

С подобно решение ще накажеш само и единствено себе си. Сама и с две деца...
За какви неща си развалят хората семейството...
Виж целия пост
# 94
Ако можеше да избие и в правилната посока...

С подобно решение ще накажеш само и единствено себе си. Сама и с две деца...
За какви неща си развалят хората семейството...

Първото ти изречение и на мен ми хрумна като я прочетох!

То да беше само и единствено нея си, пак добре. Най-много ще пострада в такава ситуация детето й, че видиш ли майка му си връща на баба му като се разделя с баща му.
Виж целия пост
# 95
Ами така де. То на някъде избива.

Защо не признаеш истинската причина? Не е свекървата, мъжът не те кефи сексуално......
Виж целия пост
# 96
Ееее, ставате лоши към Злодеида, недейте така.

Злодеида, не прецаквай мъжа си и семейството си, заради тази проста и лоша жена. Отсвири я, ама напълно. Кажи на мъжа си, че не желаеш да я виждаш и да се бърка в живота ви. Ако не те подкрепи, тогава го мисли.
Виж целия пост
# 97
Ами така де. То на някъде избива.

Защо не признаеш истинската причина? Не е свекървата, мъжът не те кефи сексуално......
😁😁😁 и непорочно го заченах това дете сигурно
Майтапа на страна. Наистина човек като е изнервен си го изкарва на най-близките. А аз май в последно време си го изкарвам все на него.
Виж целия пост
# 98
Значи е  добър човек. И те търпи. Като осъзнаваш, пък и тук ти наливахме много - що не вденеш за друг подход.
Виж целия пост
# 99
Не се наточвай срещу мъжа ти, Злодеида - това не е хубава посока... Не си го изкарвай на него. Казвам ти го от опит.
Виж целия пост
# 100
Ами ако се опита пак събирам багажа на сина и и така, аз този път съм го отъпкала вече. Като не и увира главата сина и ще пати. Първото го отгледах без жилище и образование, че сега ли няма да се справя.
Злодеида, ако зависи от теб, не ѝ позволявай да ти разваля семейството.
Виж целия пост
# 101
Аз пък напук не бих отстъпила. Вместо да се амбицираш да се противопоставиш на вмешателството, ти би избрала да ѝ дадеш наградата без изобщо да си се борила.
Все пак вие с мъжа ти сте си отделно семейство, ако ти е хубаво с него, не виждам защо някой друг (който и да е) трябва да променя това.
Виж целия пост
# 102
Всеки си има дом= самостоятелност.
Врътваш ключа и си осигуряваш спокойствие.
Това да се разбира буквално и преносно.
Виж целия пост
# 103
Добре де ЗЛОДЕИДА, ти с кой имаш проблем?
Със съпруг или със свекърва?
Ако е първото, събирай му багажа и аут.
Но ако е второто, защо той трябва да е нещастен , заради поведението на майка си?
На практика ТИ си го спирала да се обаснява и да се кара с нея, а сега той ти е виновен.
Ми даже и следродилната депресия не те оправдава.
Виж целия пост
# 104
Добре де ЗЛОДЕИДА, ти с кой имаш проблем?
Със съпруг или със свекърва?


Със себе си.
Лично мнение.
Възпитание, начин на живот в челен сблъсък с: "Качват ми се на главата, но е по-лесно да бягам, отколкото да се боря".

По-лесно е да се пише във форума, да се изпуска пара и да не се прави нищо.
И накрая мъжът ще го отнесе нищо, че го спират да се държи като мъж.

Злодеи, понякога има битки и те водят до резултати. Бягството, криенето не решават проблеми. Да, не са приятни, но се налага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия