Ефектът "Бангаранга" и Евровизия в България 2027

  • 35 363
  • 846
# 840
Като се замисли човек, до сега никой освен Дара не е снимал видеоклип на песен на сцената на Евровизия. Според мен това е най-оригиналното на целия проект. То и получаването на наградата беше най-оригиналното за всички времена на Евровизия, но да снимаш лайв видеоклип пред толкоз народ и то да имаш само един опит и да ти се получи без грешка, си е направо "бангаранга".
Виж целия пост
# 841
Не зная доколко наистина има такава дума.
Наскоро спорих с ИИ, който ми каза, че химнът на СП по футбол "Дай, дай" не означавало нищо, просто кратка дума, която да се помни лесно. Скочих му, че на славянските езици си значи и още как, ама то нямали това предвид, не пада по гръб гадината
Виж целия пост
# 842
На италиански означава същото, ако не знае български ИИ, поне италиански..
Виж целия пост
# 843
Не зная доколко наистина има такава дума.
Наскоро спорих с ИИ, който ми каза, че химнът на СП по футбол "Дай, дай" не означавало нищо, просто кратка дума, която да се помни лесно. Скочих му, че на славянските езици си значи и още как, ама то нямали това предвид, не пада по гръб гадината
Всъщност на италиански Dai означава и Давай, не знам дали и на испански не е така. Съвсем си се връзва със световното.
Слушах една жена от ямайка, която обясняваше, че имат дума Бангаранга и я използват основно за хаос, безпорядък.
Виж целия пост
# 844
Не зная доколко наистина има такава дума.
Наскоро спорих с ИИ, който ми каза, че химнът на СП по футбол "Дай, дай" не означавало нищо, просто кратка дума, която да се помни лесно. Скочих му, че на славянските езици си значи и още как, ама то нямали това предвид, не пада по гръб гадината
Всъщност на италиански Dai означава и Давай, не знам дали и на испански не е така. Съвсем си се връзва със световното.
Слушах една жена от ямайка, която обясняваше, че имат дума Бангаранга и я използват основно за хаос, безпорядък.
Е то на английски думите die и dye също се произнасят “dai; дай”. Мисля всички знаете какво означават.
Виж целия пост
# 845
Е то на английски думите die и dye също се произнасят “dai; дай”. Мисля всички знаете какво означават.
Аз не виждам връзка с песен за световното, а за давай виждам доста добра връзка.
Виж целия пост
# 846
Е то на английски думите die и dye също се произнасят “dai; дай”. Мисля всички знаете какво означават.
За тях пък изобщо не се сетих. Ама с ИИ каква полза да спориш...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия