Поскъпване на стоки- фрапиращи цени - Част 2

  • 15 370
  • 305
# 225
Принципно това масово слагане на шезлонги и чадъри от край до край, което го има не само в България, ами и в Гърция, и Албания, направо ме ужасяваше. Все ми беше тая с консумация ли е, плаща ли се и колко е цената, като аз не обичам да ползвам и почти няма свободна зона. Сега си давам сметка като при мен няма такова нещо, плажовете са свободни и всеки си носи каквото иска, колко е по-просторно и реално виждаш природния елемент. А и аз обичам да лежа на земята/пясъка, не на пластмаса или дюшек...
Къде живееш? Минимум 50% е свободната зона в България. За какъв от край до край говориш?!
Виж целия пост
# 226
Последните години като ходех на море из Балканите такова беше положението, все някакъв забутан ъгъл наречен свободна зона имаше. И 50% да е, пак е много за платена зона.
Виж целия пост
# 227
Между другото,до кабината на спасителите винаги има свободни места...
Виж целия пост
# 228
Плажът е част от природния ресурс на дадена държава и би трябвало да е за хората. Сега или ходиш до края на плажа да търсиш евентуално свободно място или плащаш за шезлонг или пък трябва да консумираш и ако не се предлага това, което ти се яде или пие, поръчваш там нещо, което не искаш. Да седнеш на плажа и да ядеш сандвич, какъвто ти се яде и си си приготвил, се е превърнало в символ на "селяния".
Виж целия пост
# 229
И през соца чадърите и шезлонгите се плащаха,доколкото ги имаше. Но не помня да сме си носили храна на плажа! Този табиет отскоро го прихванахме и не е от недоимък.
Виж целия пост
# 230
И преди съм си носела, и сега. Просто това, което искам да ям или пия, обикновено не се предлага.
Виж целия пост
# 231
Ами носи си, кой ти е забранил.

Свободни зони, широки и не в края, а до водата, има на много места. Не знам къде си  ходила и дали. На прима виста южния плаж на Китен, в Поморие също има изцяло БЕЗ чадъри плаж в стария град....може да си забиеш чадъра където искаш....и тъй нататък и т.н.
Виж целия пост
# 232
Между другото,до кабината на спасителите винаги има свободни места...
На плаж Аркутино свободната зона е след табелата неохраняем плаж, комплект шезлонги и чадър е 20 евро, а плажа дори не е почистен.
За същите пари на Оазис няма да видите не фас, а мида на пясъка.
Виж целия пост
# 233
По бг плажовете



Виж целия пост
# 234
Дали е възможно да поствате към снимките и кое е мястото.Днес както знаем всеки може да направи какъвто пожелае колаж. , снимка, видео...
Виж целия пост
# 235
Утре и други ден (събота и неделя) ще съм с компания в Солун и в понеделник като се върна,ще пиша тук какви са цените там. В сравнението е истината.
Виж целия пост
# 236
Ето едно меню в Несебър
https://www.whiterose.bg/menu/osnovno/
Виж целия пост
# 237
Такива цени като в менюто /поне салати, че не разгледах цялото/ не съм виждала сигурно две години.
Браво, дано има и други места с такива цени.
Виж целия пост
# 238
Предястията, скарата и принцесите са по 150-200 грама.
Виж целия пост
# 239
Продават се много хубави термос чаши/бутилки, и страхотни кутии за храна (lunch box). Както и хладилни чанти. Няма сила която да ме накара да си купя таратор на плажа за 8 лева или 100гр плодове за 5 евро.
Може би за някое и друго фрапе ще се прежаля, и сладолед за детето. Друг да дерат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия