Поскъпване на стоки- фрапиращи цени - Част 2

  • 16 488
  • 335
# 300
Ема, а момчето продава ли на сергия, или само с договорка?

Носят и на сергия, но чак в Красно село, на мен са ми далече.

пп - сергия н. 18 в Красно село.
Иначе тук си обявяват графика - https://www.facebook.com/profile.php?id=100008298330105
Виж целия пост
# 301
При нас сортовете са само Хрущялка и Биволско око.
Виж целия пост
# 302
На нашия открит пазар вчера и предния ден череши по 1,50 евро и то съвсем скоро брани. Споделиха, че много родили дърветата в дворовете им и затова не били достатъчно едри, но за мен си бяха нормални череши.
Същите от продавачи с коли в квартала 3 евро.
Виж целия пост
# 303
Тази седмица ще отида до борсата аз. Да видим там какви са цените. Иначе на евтини череши не съм попадала в нашия квартал.
Въпрос към пловдивчани - някой ходил ли е до борсата в Първомай? Заслужава ли си?
Сега ми се налага често да ходя за лечение до Пловдив и мисля да проверя и там какво има.
Виж целия пост
# 304
За Пловдив борсата на Първенец ви е удобна, Първомай е доста по-далеч /освен, ако не ви е по път/.
Иначе в Пловдив аз евтина череша не съм видяла.
В Куртово Конаре пускаха в градина да си береш.
Виж целия пост
# 305
Благодаря, ще видя и там.
Виж целия пост
# 306
Тия дни бях в курортното село Неа Плагия до Солун. Грубо пресметнато цените са към 30% по-високи в сравнение с тези в България,но доходите на гърците също са по-високи от нашите. Някои продукти като масло Президент са по-евтини.
Накратко днешният проблем в България – цените изпревариха доходите...
Виж целия пост
# 307
Сутринта на летище София една фокача с телешко беше 35 кинта.

Знам, че е нормално цените там да са доста по-високи, ама за сандвич от витрина цената е космическа, даже и за летище.
Виж целия пост
# 308
На софийското летище цените са космически.Нито на Хиитроу,нито на Франкфурт цените са подобни...
На Франкфурт даже има нормални магазини,които продават и печени неща и можеш да си вземеш баничка или нещо подобно.Може би са 10-15 процента по-скъпи от големите нормални магазини,но пък са отворени и в неделя и почивни дни.
Не знам как се оправдават тези цени,защото и на Хания цените са си нормални горе-долу,а летището е малко.
Виж целия пост
# 309
Сутринта на летище София една фокача с телешко беше 35 кинта.

Знам, че е нормално цените там да са доста по-високи, ама за сандвич от витрина цената е космическа, даже и за летище.

Че то по - евтино ще излезе да идеш и се върнеш до някой близък Кауфланд с такси оттам да си купиш питка с три кебапчета на скара. Че и кетчуп ще сложат в стиропорена кутийка.
Виж целия пост
# 310
Сутринта на летище София една фокача с телешко беше 35 кинта.

Знам, че е нормално цените там да са доста по-високи, ама за сандвич от витрина цената е космическа, даже и за летище.

Че то по - евтино ще излезе да идеш и се върнеш до някой близък Кауфланд с такси оттам да си купиш питка с три кебапчета на скара. Че и кетчуп ще сложат в стиропорена кутийка.

Разчитат на хората, които вече са се чекирали и си чакат полета.
Вода и кафе също са на нерелани цени.
Софийското летище е по скъпо от Маями, Хитроу и JFK в Ню Йорк.
Виж целия пост
# 311
Кафето беше 2,40 евро, което ми се стори долу-горе приемливо, но сандвичите направо ме шокираха. Кроасаните бяха по 3,50, триъгълните сандвичи в кутийка, които в чужбина продават по супермаркетите за 3-4 евро, бяха по осем.
Виж целия пост
# 312
В нашето семейство сме мор за туристическия бизнес. Пием фрапе с  безлактозно мляко и безкофеиново кафе, което не съм виждала никъде да предлагат и го приготвям в хотела. Вероятно ще ни излезе около 10-15 евро за цялата почивка. Не ползваме платени чадъри и шезлонги ако плажът е пясъчен. На плажа много обичам да си похапвам разни неща, но там се страхувам повече от хигиената отколкото от цените.
Резервирала съм апартамент в Созопол, за който платих два пъти по-висока цена от апартамента в Гърция, в който почивахме миналата година. Отделно трябва на място да платим и по 8 евро на ден за паркинг. Ресторантите ще ги проверяваме на място.Вярвам, че има за всеки вкус и финансови възможности.
Виж целия пост
# 313
В Созопол винаги е било по-скъпо, така че не очаквай да те подмине голямата секира.
Виж целия пост
# 314
В нашето семейство сме мор за туристическия бизнес. Пием фрапе с  безлактозно мляко и безкофеиново кафе, което не съм виждала никъде да предлагат и го приготвям в хотела. Вероятно ще ни излезе около 10-15 евро за цялата почивка. Не ползваме платени чадъри и шезлонги ако плажът е пясъчен. На плажа много обичам да си похапвам разни неща, но там се страхувам повече от хигиената отколкото от цените.
Резервирала съм апартамент в Созопол, за който платих два пъти по-висока цена от апартамента в Гърция, в който почивахме миналата година. Отделно трябва на място да платим и по 8 евро на ден за паркинг. Ресторантите ще ги проверяваме на място.Вярвам, че има за всеки вкус и финансови възможности.

Весела почивка.
Почивката море в България не мога да я сравня с почивката море в Гърция, по никой начин.
Гърция е приказка.
Националист съм.
Предпочитам да получавам най-доброто за себе си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия