Девети клас 2025/2026 - пролетно-оптимистична тема №4

  • 12 682
  • 482
# 480
Лоша, лоша, но не е зле да имаш баба под ръка, особено ако  не живеете заедно. За логистика върши работа.
Санака, умилостиви ли класната?
Виж целия пост
# 481
Имаше късмет, че днес съм вкъщи. Занесох му го и даже взех новите учебници. Сестрите му все ме критикуват, че много му угаждам за такива работи, а тях винаги съм ги отсвирвала. Ами - трето дете - трябва да има някакъв бонус и за него. Пък и вече нямам сили да възпитавам. Joy
Виж целия пост
# 482
Баща ми колко пъти е тичал до предишното й училище да й носи какво ли не - учебници, тетрадки, домашни, екип, мартеници. Но като отиде в новото, което вече не е до нас, й забраних категорично да му се обажда за такива неща, че той и до там ще тича заради внучка си. Бабите и дядовците трябва да глезят, това им е работата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия