Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 311
  • 2 582
# 1 185
Хапя, кажи на момичето да си прави бани със смрадлика (сварява я като чай и с прецедената вода). Много бързо заздравява.
Остави ги тия - пак изтрещеха ooooh!
Виж целия пост
# 1 186
Цомбе и други доказателства намерих за това ко прайш  кога те нема   Whistling
http://dunav.bulport.com/funpix/1129_usmivka.jpg
Shocked EmbarassedМислех, че съм се прикрила.
Виж целия пост
# 1 187
ние просто не помним и за туй не се обаждаме,пък и като не са ни правили тъквиз неща.....отде да знаем,а за изтрещяването ,е нормално е  все пак е почти 16 часа #Crazy #Crazy а и сме се определили ,като поизперкали ,тъй че.....
Виж целия пост
# 1 188
Щот тая е за щерката Mr. Green
Виж целия пост
# 1 189

Ех Цомбеееее,
мислех си да запазя новата фризура от Тутка в тайна
  Mr. Green

Пак ме снимате - ама глей как ми тича зелено, А?!

Ох тез светкавици как ме заслепяваааат  4470
Ох, извинявай EmbarassedПовече няма да правя нещо без твое разрешение Embarassed
Набий ме Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 190
Момичета, кажете нещо обезболяващо при епизотомия.  ooooh! Аз се пръсках с нещо, но не помня с какво.
Незнам, и двете са ми секцио.
Виж целия пост
# 1 191
Момичета, кажете нещо обезболяващо при епизотомия.  ooooh! Аз се пръсках с нещо, но не помня с какво.

Ако се не лъжа Бивацин е спрея, но той не обезболява , а помага по-бързо да зарасне раната Thinking Питай в първата аптека ще ти кажат Laughing
Виж целия пост
# 1 192
Момичета, кажете нещо обезболяващо при епизотомия.  ooooh! Аз се пръсках с нещо, но не помня с какво.

Ако се не лъжа Бивацин е спрея, но той не обезболява , а помага по-бързо да зарасне раната Thinking Питай в първата аптека ще ти кажат Laughing

Абсолютно Peace, но по-добре е да се правят промивки със смрадлика.
Виж целия пост
# 1 193
Благодаря ви за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 1 194
Ти, спамърке, гласува ли в анкетата ?
Виж целия пост
# 1 195
ЕстеФстФено Peace
А ти спамъре, отговори ли на моя въпрос Mr. Green
Виж целия пост
# 1 196
Аз гласувах- нямам....  Wink

Я ,сега ВНИМАНИЕ !!!! Whistling Whistling Whistling

Всички мирно, вадете червените пътеки,
щото идва нов гост!!!  Whistling
Виж целия пост
# 1 197
Знам, знам  Mr. Green Mr. Green Чакам го вече  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 198
..30 евро ин дъ ноус?
Виж целия пост
# 1 199
Ъ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия