Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 311
  • 2 582
# 1 200
Аз гласувах- нямам....  Wink

Я ,сега ВНИМАНИЕ !!!! Whistling Whistling Whistling

Всички мирно, вадете червените пътеки,
щото идва нов гост!!!  Whistling
Ако обичате, бихте ли се мръднали на страни......обичам да посрещам гости Hug
Виж целия пост
# 1 201
Я ,сега ВНИМАНИЕ !!!! Whistling Whistling Whistling

Всички мирно, вадете червените пътеки,
щото идва нов гост!!!  Whistling


 newsm78
Виж целия пост
# 1 202
Kхъ...Пчих. Кихнах.
Виж целия пост
# 1 203
Защо изгонили Снежанка от Дисниленд?
 - защото я хванали да седи на лицето на Пинокио и да крещи - "Лъжи копеле, лъжи..."
Виж целия пост
# 1 204
ааа наздраве  bouquet и кой идеее,че не го виждам нещо Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 205
По повод Снежанка-  smile3532

По повод госта- Госте, дан та упъска, драги, с кихавица newsm78
Виж целия пост
# 1 206
"Колегааааааа" айде идвай  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1 207
Защо изгонили Снежанка от Дисниленд?
 - защото я хванали да седи на лицето на Пинокио и да крещи - "Лъжи копеле, лъжи..."

Joy Joy Joy дай Боже всеки му,ама и ти си една анкета....
Виж целия пост
# 1 208
Изпръсках го госта- нема го... Госте, върни се, съвестно ми стана. Що баш тебе newsm78
Виж целия пост
# 1 209
Здравей колега waveyУелкъм, велкоме Hug
Добре дошъл при нас
Виж целия пост
# 1 210
Първа брачна нощ на интелектуалци - мъжът се съблича прилежно, ляга, сваля си очилата, започва леко да ги забърсва и казва спокойно:
 "Такааа...Тук някъде трябва да има дупчица..."
Виж целия пост
# 1 211
Миленка, половин час държа диригентската палка във въздуха. Духовият оркестър взе да припада от жегата. Къде е гостът?
Виж целия пост
# 1 212
Защо изгонили Снежанка от Дисниленд?
 - защото я хванали да седи на лицето на Пинокио и да крещи - "Лъжи копеле, лъжи..."

Тва не беше ли за некоя друга девойка Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 213
jan-i, братле, госта го опръсках и си замина Sad
Виж целия пост
# 1 214
Отбой, 100ене, отбой!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия