Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
# 885
Добро ви утро!
Какъв точно първи май е днес??? newsm78 Thinking
Какво оттървах вчера/днес?
Виж целия пост
# 886
Добро ви утро!
Какъв точно първи май е днес??? newsm78 Thinking
...

Няма значение!!!  Whistling
Айде, честито!!!   cheers
Виж целия пост
# 887
Оооо  Коте-гууд морнинг  bouquet
Никъв 1ви Май- Стормито сега честити на Руската новата работа.
Виж целия пост
# 888
Оооо  Коте-гууд морнинг  bouquet
Гуд морнинг ту ю ту!
Хау ис хаваата? Flutter
Виж целия пост
# 889
Така и така ще се закъснява...
http://www.vbox7.com/play:7d72b971
http://www.vbox7.com/play:1a662691
Виж целия пост
# 890
Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 891
Добро утро  Heart Eyes
Гледам пак сте се развихрили от към жица снощи Laughing

Сторми, и на теб може да се разчита за хубава музика Hug

Виж целия пост
# 892
We will rock you   
Виж целия пост
# 893
Аватара на Сторми все ме подсеща да си пусна нещо такова:
http://www.vbox7.com/play:5c27259b
http://www.vbox7.com/play:01a1cc40...
Виж целия пост
# 894
Добро утро

Виж целия пост
# 895
Добро утро Стрелче!

Минееее-кажи, изядохте ли онова чудо вчера?Какво беше?
Виж целия пост
# 896
Ауууу, не'ам нерви да ви чета. ooooh!
Мойта готина шефка ми звънна одеве да ходя днес чак от 11 на работа...кеф......снощи работихме малко повечко и тя сега ме компенсира....Боже, не мога да повярвам, че има шефове, които могат да разсъждават И ТАКА.  bouquet
МОЖЕ ЛИ ЕДНА ДОБРА ДУША ДА МИ НАПРАВИ КРАТЪК БЮЛЕТИН? Praynig
Виж целия пост
# 897
ама не сте честни, тук нямам ни Вибокс, ни колони....  Crossing Arms
Виж целия пост
# 898
Руске, как така няма въ бокс?
Виж целия пост
# 899
Дубрютроу на всички!
Снощи май е имало спамърска оргия, а? А?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия