Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
# 900
ама не сте честни, тук нямам ни Вибокс, ни колони....  Crossing Arms
Хе хе-завиждай, моята шефка ни е купила официално колонки и слушалкиииии,,,ммммм.... smile3534
Виж целия пост
# 901
Ауууу, не'ам нерви да ви чета. ooooh!
Мойта готина шефка ми звънна одеве да ходя днес чак от 11 на работа...кеф......снощи работихме малко повечко и тя сега ме компенсира....Боже, не мога да повярвам, че има шефове, които могат да разсъждават И ТАКА.  bouquet
МОЖЕ ЛИ ЕДНА ДОБРА ДУША ДА МИ НАПРАВИ КРАТЪК БЮЛЕТИН? Praynig
Еееее сврако, ма как течат лиги кат говориш за шефката си....неам думи направо.Човек ше каже, че е от форума и й се мазниш нарочно Mr. Green
Виж целия пост
# 902
Руске, и аз нямам колони, ама за вбокса ти трябва флашплеър - би трябвало да ти предлага като се опиташ да гледаш нещо, да го свалиш и инсталираш  Simple Smile

Фейт, браво на шефката ти Sunglasses
Виж целия пост
# 903
Руске, как така няма въ бокс?

иска някаква програма, която защо оттук не мога да сваля....  Crossing Arms
Някакви идеи?  newsm78

Дубрютроу на всички!
Снощи май е имало спамърска оргия, а? А?


Не разбирам за какво говориш.....  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 904
[quote author=ОколоМръсТнИца link=topic=188200.msg3895514#msg3895514
Еееее сврако, ма как течат лиги кат говориш за шефката си....неам думи направо.Човек ше каже, че е от форума и й се мазниш нарочно Mr. Green
[/quote]На бялото не мога да кааж черно. Sunglasses
Виж целия пост
# 905
Руске, може би ти е включен pop up-а и блокира свалянето на плеъра Confused
Виж целия пост
# 906
 Shocked А, успяла съм да го инсталирам вчера...  Rolling Eyes

Ако, обичате, пускайте ми само клипове със субтитри, плииииийййзззз!  Praynig
Виж целия пост
# 907
Оооу, бан'ца, бозааа Flutter
 
Виж целия пост
# 908
Руске, може би ти е включен pop up-а и блокира свалянето на плеъра Confused
А може и по принцип да имат забрана за даунлоуд.
РУСКЕ-имай предвид, че на сървъра могат да видят какво си правила....ти си знаеш, де.  bouquet
Виж целия пост
# 909
И аз искам със субтитри, ама няма Cry Карам по спомени и запомнени песни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 910
Дубрютроу на всички!
Снощи май е имало спамърска оргия, а? А?

Ти що не се включи Wink
Добро утро, тате.... змиеукротителю  bouquet
Виж целия пост
# 911
Айде чао-изчезвам.
Приятен ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 912
И аз искам със субтитри, ама няма Cry Карам по спомени и запомнени песни  Rolling Eyes

хихихи, и аз ще карам така....  Mr. Green
Виж целия пост
# 913
добро утро милички... виждам добре си изкарвате и без мене..то и така трябва де...
Hug

Миленка, как е на новата работа... ще падне ли сега къркане на качествена водка..не че я долюбвам..ама заради тебе ще се жертвам.......... bowuu
Виж целия пост
# 914
Стрел, взех си от баницата...ммммм.....много е вкусна Heart Eyes Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия