Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 311
  • 2 582
# 990
..."конь"... моля за превод newsm78
http://www.matvey.ru/lubeh/fanclub/texts/kon.htm Sunglasses
Виж целия пост
# 991
Оооооооо Руске как е арбайтен?
 smile3511 И аз полудех-мъжо ми иска оркестър на сватбата  smile3511
направо издивях и се скарахме -ми не искам оркестър цяла вечер да ми думка барабани на главата и да
ми свири разни маанета
 smile3514 newsm61 smile3515 Няма да станееееееееееее
Виж целия пост
# 992
Хм, някой не се ли затъжи за мене? Не пита ли? Трябва да се амбицирам сега да чета назад.

Тая па, ти си луда. Аз да не мислиш, че чета. Меташ се в джаза, и квот сабя покаже. Mr. Green
Виж целия пост
# 993
Честито на всички ,каквото празнуват! Hug

Аз ви поздравявам с Depeche mode  Heart Eyes

Dave Gahan днес празнува 45-ти РД!

Suffer Well

Не случайно избрах тази песен...Феновете знаят защо. Wink

---Happy Birthday,DAVE!---
Виж целия пост
# 994
Честито на всички ,каквото празнуват! Hug

Suffer Well

Не случайно избрах тази песен...Феновете знаят защо. Wink

---Happy Birthday,DAVE!---

 Благодарско! Hug  bouquet

Рускич, дай 5 лв., да ти пусна поздравче! Mr. Green
Виж целия пост
# 995
...Рускич, дай 5 лв., да ти пусна поздравче! Mr. Green

Веднага, ако ми пуснеш МП3 със субтитри....  Whistling
Виж целия пост
# 996
Оффффффф,
ша мъ уморите бейййййййййй  ooooh! ooooh! ooooh!
писателки такива,
ако се произвеждаше ел.енергия от писане,
щяхме да върнем външния дълг за две седмици
  Wink

Почвам по ред
ЛУНЕЕЕЕЕЕЕ,
чеденце златно,  Hug
пупичка вкусна  Heart Eyes
ЛИПСВАШ МИ МАААААА ПАЧА  Cry Cry Cry

Как е дзверето в тумбака  Hug

Котееееее,
официалния тоалет ЗАДЪЛЖИТЕЛНО изисква обут крак!!!
За цицарника
в Метро има страхотен модел, подобен на този,
но с метално, а не силикон коланче.
Направо е стилен - за 28 лева.
Обаче няма чашка Д - с Цомбети изгорехме  Wink
Непременно сложи някакъв отличаващ се аксесоар.
Дългите гердани са голям хит  Peace
(да не си изцяло в черно  Sad)

Цунем ви СВЕ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 997

А на мен кога ще ми дойде реда???  Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 998

И аз те цунам  Laughing
Виж целия пост
# 999

А на мен кога ще ми дойде реда???  Crossing Arms Crossing Arms

 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 000
  Peace
Виж целия пост
# 1 001
Елито, мерси за конь! И аз тъй си мислех. ма викам да не е код някъв, знам ли newsm78 Конь... убая раота.
Тео, провокация, пиле. Фърлих се вече.
Виж целия пост
# 1 002
Ти, Лео и Цомба сте извън реда
мааааа оуууууууууууууу!!!

Ша ви утрепА
нимоем да се публикувам бееееееееее  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1 003
...

Ша ви утрепА
нимоем да се публикувам бееееееееее  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Щот ме ти сърдити, за тва.... Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 004


Ша ви утрепА
нимоем да се публикувам бееееееееее  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия