Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 311
  • 2 582
# 1 110
ти пък ко съ цупиш ся? снощи ми тегли една зарад стромбрингъра...и ся шото го няма  съ прайш на тънко обидена ,+ туй аз казах на всеобщочетене , че твоето място няма кой/я да го вземе Wink
Е нал ти казах, че през деня си ти, а вечер той Twisted Evil
Я люблю тебя!
Виж целия пост
# 1 111
...
Руска - ноу я любя тя ми е фаворит , ама ако не се бори за първото място мое някоя да я измести (аз обичам да ме глезят Wink )
...

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Разбахте ли, бре!!!! Whistling
Я ,мирно всички!!!  newsm66 newsm66 newsm66

Шсъ боря, как няма дсъ боря!!! Sunglasses
Със зъби и с нокти шсъ боря!!!  Whistling Whistling Whistling

Мноу важно! Честита победа!!!!
Басов, ай стига се цупи де! Ама нацупен си още по-сладък. Mr. Green
Аз нема па да се боря. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 112
....дали да не се захвана и аз на хорото ..  Embarassed
...


Питай там отзад кой е последен...  Whistling


Така е, много е свестен, даже!!! bowuu
Аз лоши комшии нямам...  Whistling
Виж целия пост
# 1 113
Видях Иренка,видях,ама не разбрах че е за мене  Blush

За теб е, за теб е ..
Виж целия пост
# 1 114
ох , така като ми говорят и съ разтичам...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 115
ЛЕО - ШИ ИС ДЪ УАН , нейното място в сърцето ми няма кой да го вземе...както и това на цомба


Не знам дали си наясно, че тя е моето второ аз  Mr. Green Пичелиш с две думи, ние вървим комплект   Mr. Green
Виж целия пост
# 1 116
Няам думи Shocked Добре се подредих и аз.
Виж целия пост
# 1 117
Виж целия пост
# 1 118
....Аз нема па да се боря. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

 Shocked Що, ма??  newsm78
Я ский Лео и Цомба играят отборно....
...Не знам дали си наясно, че тя е моето второ аз  Mr. Green Пичелиш с две думи, ние вървим комплект   Mr. Green

Ела в моя отбор, аз съм капитанът, обаче...  Sunglasses
Виж целия пост
# 1 119
Рускеееее, нъл ти обещах ПОЗДРАВ!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 120
Цомбе, кой ни е снимал бре?  Shocked
Виж целия пост
# 1 121

Пак ли, ма?  Shocked
Виж целия пост
# 1 122
Вий са бийте а па аз ша си напраа мой харем от мъжове  Whistling

на кака пиленцето как ми е полегнало

и се оглежда да види кога си идвам от работа  Mr. Green

и чака ли ме чака........

идааааааааааа си  icanfly icanfly icanfly
Виж целия пост
# 1 123
ЛЕО - ШИ ИС ДЪ УАН , нейното място в сърцето ми няма кой да го вземе...както и това на цомба


Не знам дали си наясно, че тя е моето второ аз  Mr. Green Пичелиш с две думи, ние вървим комплект   Mr. Green
Виж целия пост
# 1 124
Вий са бийте а па аз ша си напраа мой харем от мъжове  Whistling

на кака пиленцето как ми е полегнало

и се оглежда да види кога си идвам от работа  Mr. Green

и чака ли ме чака........

идааааааааааа си  icanfly icanfly icanfly

Аз минавам в отбора на Бонбонката, прелъстена и изоставена!!!!! Crossing Arms Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия