МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР – След Delikanlı и Bize Bi Şey Olmaz и още за момчето, което всички обсъждат. №13

  • 12 189
  • 600
# 390
https://x.com/uzaktaniyi/status/2067180948332924992?s=46

Mert Ramazan Demir: Социалните мрежи не ги ползвам. Смятам, че това е най-голямото добро, което мога да си направя на себе си и на професията си. Когато шумът намалее, човек по-ясно вижда на какво трябва да се фокусира.

Еми приготви си кърпички за Бизето пък другото се преживява.
Виж целия пост
# 391
Какво е това НГЛ? А тази Едже новините си от Х ли ги взема?
Виж целия пост
# 392
Ми така твърдят че от там ги е взела. Впрочем и birkahvebingiybett е писала ,че Хилал има гадже дори...




И казва ,че Мерт няма такова. Впрочем сега гледах наистина Едже казва ,че няма да казва име и ще се увери ,че е истина не знам защо спрегнаха нашия само той ли стана известен с един проект и ако не му захванат веждите не може...
Виж целия пост
# 393
Аха, Еджето не е споменавала името на нашия..., но казват, че Хилял все пак имала гадже... А откъде е сигурно, че не е нашият? Ако не е, Онур е сменил тактиката - плаща за лъжливи новини, хахахаха, само взаимодействие да има.
Виж целия пост
# 394
Аха, Еджето не е споменавала името на нашия..., но казват, че Хилял все пак имала гадже... А откъде е сигурно, че не е нашият?
Ами изглежда си има приятел някой който следи групата и е по запознат вече може да каже тук иначе Каан Мирач ходеше с русата мацка ама не знам заедно ли са още не съм му гледала скоро профил и тн.
Впрочем и да беше и да не беше истина това кого интересува освен самият него? Смисъл човека си е сам необвързан и ще си прави каквото иска и ще си живее както душа му сака.
Виж целия пост
# 395
Е, сега пък ти, кой го интересува? Нали трябва да кажем, че момичето е грозно и за нищо не става... Съмнявам се, че и не може да пее тази, бе. Селин малко ли обиди изяде миналата година? В същото положение сега е и Пойраз.
Виж целия пост
# 396
Е, сега пък ти, кой го интересува? Нали трябва да кажем, че момичето е грозно и за нищо не става... Съмнявам се, че и не може да пее тази, бе. Селин малко ли обиди изяде миналата година? В същото положение сега е и Пойраз.
Да в Х е ужас танцьорка била такава била онакава била. Момичето беше линчувано без да са чули и разбрали дали е истина дори и навсякъде го написаха. Добре ,че имаше 2-3ма да отрекат. По добре да го свързват с мацки от колкото да слушам ,че е от друг бряг.
Има и такива които пишат:"Хилял би ли погледнала тоя?" За Пойраз пък да не говоря...
Виж целия пост
# 397
Аха, Еджето не е споменавала името на нашия..., но казват, че Хилял все пак имала гадже... А откъде е сигурно, че не е нашият?
Ами изглежда си има приятел някой който следи групата и е по запознат вече може да каже тук иначе Каан Мирач ходеше с русата мацка ама не знам заедно ли са още не съм му гледала скоро профил и тн.
Впрочем и да беше и да не беше истина това кого интересува освен самият него? Смисъл човека си е сам необвързан и ще си прави каквото иска и ще си живее както душа му сака.
Заедно са си, даже скоро ще участват във филм заедно. Едни от най-стабилните двойки са, но вероятно Толга няма да позволи годеж или нещо подобно. А за Хилял скоро бяха на почивка с Суеда и този на Суеда, имаше приказки, че там бил и гаджока на Хилял.
Виж целия пост
# 398
Тени , добре дошла! Въпроса е откъде им хрумна тази новина с Мерт Рамо?
 Радвам се за Каан Мирач Сезен аз ги следя с Улви покрай Тозулуто.
Аха, Еджето не е споменавала името на нашия..., но казват, че Хилял все пак имала гадже... А откъде е сигурно, че не е нашият?
Ами изглежда си има приятел някой който следи групата и е по запознат вече може да каже тук иначе Каан Мирач ходеше с русата мацка ама не знам заедно ли са още не съм му гледала скоро профил и тн.
Впрочем и да беше и да не беше истина това кого интересува освен самият него? Смисъл човека си е сам необвързан и ще си прави каквото иска и ще си живее както душа му сака.
Заедно са си, даже скоро ще участват във филм заедно. Едни от най-стабилните двойки са, но вероятно Толга няма да позволи годеж или нещо подобно. А за Хилял скоро бяха на почивка с Суеда и този на Суеда, имаше приказки, че там бил и гаджока на Хилял.
Виж целия пост
# 399
Добре заварила!
1) Едже колко да е достоверен източник?!
2) Мерт да не би скоро да има филм/сериал? Долколко мениджъра му е близък с Толга?
3) Манифест Хилели гръмна, а Хилял още повече, възможно е да правят реклама и за двамата 🫠

Толга колкото и да ми харесва, че стои на думите си, знае как да предлага "продукти"
Виж целия пост
# 400
Добре заварила!
1) Едже колко да е достоверен източник?!
2) Мерт да не би скоро да има филм/сериал? Долколко мениджъра му е близък с Толга?
3) Манифест Хилели гръмна, а Хилял още повече, възможно е да правят реклама и за двамата 🫠

Толга колкото и да ми харесва, че стои на думите си, знае как да предлага "продукти"
Идея си нямам Мирай Кая има ли някаква близост дали е ходила дори на концерт не съм чувала. ;д
Едже за мен има неща които наистина знае защото си спомни ,че преди случаят на Доукан с наркотици да избухне какво беше приказвала. Не знам колко достоверни източници имат тя и Бирджан. То нали уж щеше да се снима реклама на Корнето още нищо не се е чуло по въпроса кои актьори са избрали. ;д
Виж целия пост
# 401
Гледах, че мениджърката му се казва Мирай и се следят с Толга 🤣🤣

То за тези наркотици стана една.... онази Мелиса се оказа голяма торбаджийка, сигурно всички се знаят и не е чудно.
Виж целия пост
# 402
Гледах, че мениджърката му се казва Мирай и се следят с Толга 🤣🤣
Ами те пуснаха някакъв ама хич не го харесах девойчето е симпатично сега този е като някакъв Теди ;д
Въх ти ма застреля то ще излезне наяве ако има нещо.

https://x.com/boslafg/status/2061744494341444053?s=20

Бизето не пада от топа и това е.

Виж целия пост
# 403
Ето я Лидишка с Каан, многооооо е влюбена 😁 (има ли слушатели на групата между другото, върл фен съм🙋‍♀️)
Виж целия пост
# 404
На мен групата ми допада и слушам песните им. Напомнят ми на Хепси1 , Ребелде и тн....
Сега видях ,че и Мерт следи въпросния Толга като ми пусна мухата...



Тимс са си пуснали проектите разбира се не са подминали и ШахМаран.

https://x.com/timsbitv/status/2067200719455723755?s=20
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия